The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ragyogó arcbőr és csodás érzés egy egész napon át. Puha, selymes réteget képez és könnyed fedést biztosít. E vitaminban gazdag búzacsíraolajat tartalmaz, melynek köszönhetően 12 órán át hidratálja a bőrt.

0bikbik0

2017. június 6.

Megváltozott a csomagolása, de a beltartalom maradt...
Igazából azért választottam, mert csak egy szín kapható belőle :-) Nyáron elég nehéz eltalálni, hogy milyen lesz az arcbőröm színe (hiába kenek fényvédő krémeket, azért az arcom mégiscsak barnul kicsit a városi mászkálásban is). Szóval ebből van egy szín, és az eladó szerint ez a szín minden arcbőrön jól működik.
Igazából a színe be is jött. Nem fed, bőrhibákat kicsit tompítja csak, de legalább szépen egységesít. Ettől többet etéren nem is vártam tőle.
Viszont nyárra az én vízhiányos bőrömön is kicsit zsírosan hat. Maga a látvány egyébként nem rossz, de nem jó érzés viselni. Még barátkozunk, de valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Megváltozott a csomagolása, de a beltartalom maradt...

szaboreka

2017. március 14.

BB krémek között szerintem még a jó kategóriába tartozik. Hidratál, puha érzés megvan, egységesít (de nem fed), nem tömíti a pórusokat, nem emeli ki a ráncokat és ragyogó arcbőrt varázsól (száraz a bőröm rajtam nincs zsíros hatása). Nem venném újra de csak azért mert rajtam nem működnek a BB krémek. Kicsit megdöbbentem, amikor láttam, hogy nem túl szépek az összetevői (parabén) pedig a TBS-től nem ezt várom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 14.

zsofiacskm

2015. március 16.

Nem szoktam nagyon mintákat próbálgatni, ha valamelyik krémet kinéztem, általában megveszem és belevetem magam a használatba. Milyen szerencsém volt, hogy kértem belőle... két használat után a mintát képtelen vagyok még egyszer az arcomra kenni.
Amikor felviszed, nagyjából fél óráig elég jó érzés, de mintha csak a legfelső rétegeket hidratálná. Aztán rájössz, hogy így is van, és a leggyengédebb mozdulatra olajjal kevert púder módjára veti be magát a körmöd alá és bármire, ami hozzáér. Emellett olajosan csillog, és a legrémesebb alapozók módjára érzed, ahogy párhuzamosan csapódik ki az olaj a bőrödre és közben viszket az arcod a vízhiánytól. Mintha az arcodon válna szét egy kétkomponensű lemosó. Nem vagyok egy érzékeny típus, de ezt le kellett mosni magamról a munkahelyemen, és még utána is jött le itthon bőven a lemosóval. Egyébként messziről nézve úgy-ahogy tartotta volna magát szerintem egészen sokáig, de az érzés rettenetes volt. Egyre jobban csalódok a TBS cuccokban :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

editok

2013. október 12.

Nappali kremkent kivaloan hidratal, de sajnos nem igazan fedi el a borhibakat. En az alapozoba szoktam keverni ebbol egy keveset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

e.m.e.s.e

2013. június 29.

Vásárlásomhoz kaptam belőle termékmintát, örülök neki, ugyanis így megtudhattam, mi az, amire sosem kell beruháznom a Body Shopnál. Már felkenéskor éreztem, hogy sokkal zsírosabb krém, mint amire az én bőrömnek szüksége van. A 20 fokban is zsírosodott tőle a bőröm, el sem akarom képzelni, milyen lenne a 36 fokos nyári melegben. Fedése egyáltalán nincs. Lehetséges, hogy száraz bőrre beválik, de az én könnyen zsírosodó, azonban érzékeny bőröm nem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

betty88k

2013. június 3.

Pár hete kértem belőle egy kis mintát, amely nekem majdnem 2 hétig kitartott. Szerintem a TBS legjobb BB-krémje, tényleg szinte észre vétlen és szerintem kombinált bőrön is nagyon jól működik. Viszont aki szeretné elfedni a bőrhibáit annak nem jelent megoldást, mivel szinte alig van fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Hydrogenated Coco-Glycerides, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Triethanolamine, Myristic Acid, Stearyl Alcohol, Lauric Acid
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Stearyl Alcohol, Lauric Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Lauric Acid ti I eu 4 1