The Body Shop

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. május 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2020-as karácsonyi limitált kiadás

"A krémes formula beleolvad a bőrödbe, akár 24 órán át garantálva a hidratáló puhaságot. Madakaszkári vaníliakivonattal, Ghánából származó, kézzel készített, Közösségi Kereskedelmi sheavajjal és Közösségi Kereskedelmi, nicaraguai szezámmagolajjal gondoskodik a bőrödről."

dlrexqs

2021. június 23.

Ez az első testvajam, a limitált kollekció azonos elnevezésű testradírjával vásároltam szettben. Szükségem volt egy kis időre, amíg megbarátkoztam az illatával, az első néhány szippantásra ugyanis borzasztóan szintetikusnak hatott, pedig már akkor is éreztem benne ezt a kellemes vaníliás-karamellás aromát. A kéz melegének köszönhetően gyorsan megolvadt, ami lehetővé tette a könnyű és gyors krémezést. Viszont az én bőröm túlságosan lassan szívta be, így csak este, a lefekvést megelőzően tudtam használni, és gyakran előfordult, hogy még reggel is a lábamon viseltem a maradványait. Talán ezért sem tapasztaltam puhító hatást, mert csak azt éreztem, hogy réteget képez a bőrömön. Jaj, TBS, nem leszünk így jóban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

Macska27

2021. április 24.

Karácsonyi ajándékként kaptam barátnőmtől. 😊
Zuhanyzás után használom, gyorsan, teljesen be szívódik.
Finom puha, hidratált tőle a bőröm.
Az illata pedig intenzív, vaníliás, édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Karácsonyi ajándékként kaptam barátnőmtől. 😊
Zuhanyzás után használom, gyorsan, teljesen be szívódik.
Finom puha, hidratált tőle a bőröm.
Az illata pedig intenzív, vaníliás, édes.

Wee

2021. április 16.

Uh hat nagyon erős illatú.
Valahogy nem az az édes kellemes vaníliás illat van benne, hanem az agresszív, túlzó virágos aroma.
Nekem túl sok volt az illata, de a hidratáló hatása teljesen rendben van. A szokásos tbs testvaj. Winter Jasmin társa jobban tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Uh hat nagyon erős illatú.

sarah0425

2021. február 21.

Anyukámnak vettem karácsonyra. Nagyon szereti a vanilliás illatú kozmetikumokat. Azt mondta nagyon jót tesz a bőrének és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

vpverapapp2

2021. január 13.

Imádom, én ezt az illatot minden évben megveszem :333 Szoktam arcbőrre is használni, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

szeliger

2020. november 24.

A három limitált kiadásású karácsonyi illatot egy csomagba rakták össze, így kisebb tégelyes kiszerelésben is elérhető, nem kell mindjárt a nagy bödönre beruházni. A testvaj állaga a szokásos, a bőr melegére könnyen lágyul, hamar beszívódik és jól hidratál. A tégelyben az illat kevésbé érződik, az intenzitáson a bőr melege sokat javít. Az illat vaníliás és jó édes, nekem már túl édes is, a bőrön sokáig érezni.
Jó termék ez is, de a Winter Jasmine illata jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 24.

Jó termék ez is, de a Winter Jasmine illata jobban tetszik.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol