The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: racheldawes, Módosítva: 2020. november 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2020-as karácsonyi limitált kiadás

"Masszírozd be a hidratáló formulát (a kisujjad se hagyd ki), és élvezd a jázmin friss és tiszta illatát! Az Indiából származó jázminkivonatnak, kézzel előállított, Közösségi Kereskedelmi ghánai sheavajnak és organikus, brazil babasszu olajnak köszönhetően ez a táskabarát hidratáló regenerálja kezed bőrét és segít megóvni a kiszáradástól."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. szeptember 1.

Könnyű állagú kézkrém, nagyon hamar beszívódik, nem ragacsos, jól hidratál. Kellemes, visszafogott jázmin illata van, ami tartós is. Télire nekem kevés, de tavasztól őszig jól használható akár éjszakára is. Napközben viszont bármikor kenhető, mivel gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Amadea

2021. július 25.

Kezdetben nem voltam elájulva a TBS kézkrémjeitől, de rájöttem, hogy pont az az erősségük, ami miatt lefitymáltam őket: nagyon hamar beszívódnak a könnyű kis állaguk miatt, vagyis számomra ideális kézápolók a munkahelyen, de nyáron még esti kézkrémként is megállják a helyüket. Ezt a darabot is nagyon szeretem, imádom szagolgatni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

mafalda

2021. április 3.

Szokásos tbs kézkrém finom illattal, szeretem.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Szokásos tbs kézkrém finom illattal, szeretem.😊

dobiga

2021. március 18.

Karácsonyra kaptam ajándékba és azóta az egyik kedvenc kézkrémem lett. Gyorsan beszívódik és nagyon kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

haszi79

2021. február 18.

Karcos jázmin illatú, jól táplál, jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Karcos jázmin illatú, jól táplál, jól beszívódik.

TimiK

2021. február 16.

Intenzív de jó illata van, szépen ápolja a kezeimet és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Intenzív de jó illata van, szépen ápolja a kezeimet és gyorsan beszívódik.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.