The Body Shop

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vyvcsyke, Módosítva: 2021. október 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2020-as karácsonyi limitált kiadás

"A krémes formula beleolvad a bőrödbe, akár 24 órán át garantálva a hidratáló puhaságot. Próbáld ki, és add át magad a jázmin friss és tiszta illatának! Indiai jázminkivonattal, kézzel előállított, Közösségi Kereskedelmi ghánai sheavajjal és Közösségi Kereskedelmi, nicaraguai szezámmagolajjal gondoskodik a bőrödről."

4000 The Body Shop Winter Jasmine Testvaj
Ár: 4000+szallitas , Eladó: Anett0721
Állapot: Nem használt, Helyszín: Budapest IV. kerulet, fizetés: Személyes, Foxpost

Darjeeling

2021. június 17.

Nagyon kellemes zöld illatú testvaj, szeretem használni.Üdítő a sok gyümölcsös és virágos illat után, s limitált szériás termékként olcsón jutottam a nagy kiszereléshez.Gyorsan fogy, mert kézkrémként és lábbalzsamként is megállja a helyét, a szezámmagolaj kellemesen puhít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

Wee

2021. április 16.

Kellemes friss illatú, de nem agresszív. Most kezdtem el használni, mert karácsonykor nem passzolt annyira a hangulathoz. De tavasszal remek.
Erős felkenéskor az illata, de utána már alig érződik.
Nekem jobban tetszik mint a warm Vanilla illatú társa.
Kellemes és könnyed, bár nekem annyira nem lett hidratált a bőröm.
Egyedi illatú, de nem nagy szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Erős felkenéskor az illata, de utána már alig érződik.
Nekem jobban tetszik mint a warm Vanilla illatú társa.
Kellemes és könnyed, bár nekem annyira nem lett hidratált a bőröm.
Egyedi illatú, de nem nagy szám.

LoRs

2021. január 7.

Imádom a jázmin illatát, szinte az összes kedvenc parfümömben ott van összetevőként, ezért különösen izgatott voltam, mikor megjelent a karácsonyi kollekcióban ez a limitált kiadás. A három darabos mini karácsonyi testvajakat tartalmazó szettet vettem meg, és ezt az illatot próbáltam ki elsőként. Hatásában hozza a Body Shop minőséget, szépen hidratál, könnyen beszívódik a bőrbe, mivel én reggelente szoktam testápolózni, ez nem utolsó szempont a rohanásban :D Az illata nagyon különleges, mert a jázmin egy másik arcát mutatja meg, inkább friss és roppanós, mint édes és melengető, már-már tavaszi-nyári illatnak is el tudom képzelni. Viszont számomra nem elég markáns, rövid ideig érezni az illatát, és akkor is inkább finoman felsejlik, ahogy előttem írta az egyik véleményező is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Nymphea

2020. december 30.

Nekem ez volt az idei limitált kollekcióból az egyetlen illat, ami nem az a tipik gejl, és szívesen magamra kenem. Nagyon tetszik, és egy karácsonyi leárazás keretein belül sikerült jó áron megcsípnem. Nekem ez egy elég különleges illat, picit fenyős, picit jázminos. Mellesleg tetszik nagyon az állaga is, és ráadásul a bőrömön is érezhetően sokat puhított. Nálam ez mindenképpen 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

kincsokinga

2020. december 8.

tipikus jázmin illat, végre egy új táli illat a márkától, a vanília már oylan régóta visszatérő, hogy lehetne állandó is és helyette lehetne új limitált illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

szeliger

2020. november 21.

Van ez kisebb kiszerelésben is, nem kell feltétlenül a nagy tégelyre beruházni. Én a három kisebb tégelyt tartalmazó csomagot választottam, így mindhárom szezonális illatból ízelítőt kaptam. Egyébként pedig a nagy tégely sem menne veszendőbe, mert nagyon jó testvaj. Az illat friss és az én orromnak igazán kellemes. Nem az az édes, bódító jázmin, hanem éppen eltalálták, a fenyős zöld frissességet a virág lágyítja. A testvaj a bőr melegére könnyen olvad, a bőr hamar beszívja és diszkrét, télies illatot hagy maga után. A hidratáló hatásával teljesen elégedett vagyok, a bőröm puha és hidratált lett utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 21.

dda

2020. november 5.

ÁCSI: ILLAT! semmiképpen nem ajánlom látatlanban megrendelni, szerintem nagyon megosztó illat lesz ez. elsőre nagyon erős fenyőillatú, olyan fenyős szobaillatosító, bőrön mérséklődik, de olyan, mintha vécéillatosítót kentem volna magamra. NEKEM. és előre mondom, hogy csak megrendeltem, megszagoltam, a tetőre ragadt felesleget próbáltam csak ki, a hatása a megszokott BS, biztos, hogy kellemes, ha valaki szereti ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.