Tigi

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. április 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Keratinnal és tápláló édes mandula olajjal ápolja és védi a festett hajat.

• Nem engedi kopni a hajszínt a hajmosások után.
  • Intenzív használatnál a haj kevésbé lesz porózus.
  • Hosszabban megtartja a kéregben a színt.
  • Colour Goddess funkciók leghatékonyabb kombinációja az édes mandula olaj, kókusz olaj és keratin, amelyek behatolnak a haj belső részébe, míg mikró víztaszító réteget visz fel a haj felszínére, és segít lesimítani a kutikulát.

Eltávolítja a felgyülemlett szennyeződést, hogy a haj színe élénk maradjon. Vibráló színt és rugalmasságot ad a hajnak.

szappanka

2016. augusztus 18.

Nagy lelkesedéssel kezdtem el használni, de sajnos a hihetetlenül-eszméletlenül finom karamellás illatán kívül más jót nem nagyon tudok megemlíteni. Nem ápolja jobban a hajvégeimet, mint más, általam korábban már használt balzsam, de persze nem is ront a helyzeten. Természetes barna hajam van, de nem látom, hogy szebb lenne a színe, mióta ezt a balzsamot használom. Ahhoz képest, hogy nem az olcsó árkategóriába tartozik, én kicsit többet vártam tőle, bár az tény és való, hogy odavagyok az illatért, amely a következő mosásig is simán érződik, és hajmosás után a kezemnek is órákig karamell illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Kingácska0807

2016. január 18.

Ez valami csoda... Már a samponja után olyan volt a hajam,mintha mindenféle kencét rákentem volna. Messze veri az eddig használt termékeimet. Kevés elég belőle. Hidratált,gyönyörű,puha hajat eredményez. Bőven megérte az árát... Imádom <3

Update: A végére hullott tőle a hajam.. de nagyon.. Meghagyom,mert ennyi pénzért sajnálom kidobni, talán majd egyszer újra kísérletezem vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Heli

2015. május 17.

Megvettem a nagyobbat tavaly augusztusban, majd megszokta a hajam és voltak kalandozások másfelé... De visszatértem hozzá, még mindig hihetetlen jó a hajamnak, 100 csillag ezért az érzésért!

2014. június 18.
Nagyon örülök, hogy megvettem, jó választás volt. A hajam fénytelen volt, akármit csináltam vele, a száraz hajra fújható fények hatása vagy pillanatok alatt elmúlt vagy zsírosítottak. Ettől nagyon szépen csillog, puha és az illata.... fahéjas karamell, meg tudnám enni. Következő alkalommal beruházok a nagyobb kiszerelésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

2014. június 18.

Josie

2014. szeptember 1.

Én is nagyon szerettem, néhány éve volt ilyenem. Nekem még hatékonyabb volt jó néhány "minőségi" pakolástól is! Tényleg kevés kell belőle, nekem a nagy kiszerelés azt hiszem majdnem egy évig elég volt. Kellemes illata van, bár ez volt számomra a legkevésbé fontos (nem mintha nem szeretném a karamellás illatokat:) ) a hatása az ami lenyűgözött: fényes, puha, töredezésektől mentes haj és hajvégek. A hajszín is valahogy egységesebb, csillogóbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

2014. július 17.

Wishes egyik hajápolós posztja hívta fel a figyelmemet erre a balzsamra. Amióta megvan (2-3 hete) ezt használom (2 naponta mosok hajat), és nagyon meg vagyok elégedve vele. Az illata fantasztikus, créme brulée illat. Nagyon jól hidratál, könnyen fésülhető utána a gubancra hajlamos, lapockaközépig érő hajam, szárítás után szép fényes. Nagyon kevés mennyiség elég belőle, jól eloszlatható. A színélénkítő hatásra én nem figyeltem fel, de valamit biztos csinál e téren is, mert a férjem megjegyezte a tegnapi mosás után, hogy "barnább a hajad". :-) Pedig ő azt sem szokta észrevenni ha frissen van festve. :-) Szóval ha ő észreveszi, hogy valami hatása van a hajszínemre, akkor biztos van. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

heather

2014. április 27.

Megvan a teszt:)
Tökéletes,fantasztikus. Puha, ragyogó színű a hajam a balzsamtól.Kevés is elég, így aztán a 750 ml fél életemre elegendő lesz.
Az illata nekem kicsit sok, de ez ízlés kérdése.Viszont tartós, 2 nappal mosás után is érezhető.
WISHES, köszi a tippet, épp az említett balzsam és a. fenti közül lett ő, de a másikat is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

Megvan a teszt:)

wishes

2014. április 16.

A mostani hajápolási rutinom egyik alappillére, egyszerűen fantasztikus. Mióta Tigi balzsamokat használok, nem kell hajpakolás, hajolaj is csak akkor, ha egyenesre szárítom a hajam.
Amúgy isteni karamellillata (a pasim szerint "garantált hasmenés szaga") van, és a természetes vöröses-barnás hajam fényét olyan mesésen kiemeli, hogy szinte vibrál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin