Tigi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2013. július 21.

Kiszerelés:   250 ml és 750 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 290 Ft

Turbó hidratáló molekulák teszik csillogóvá és selymesen puhává a hajat, ami látványosan egészségesebb lesz tőle. Egy jókora löket hidratáló feltámasztja kiszikkadt, seprűvégű tincseket.

Ár: 3 290 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft
Ár: 3 290 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft
Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló Balzsam Hajbalzsam
Ár: 3000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 500 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvétel Budapesten, Foxpost

Stella8

2021. július 25.

en a nagy kiszerelest vettem meg (750ml) bar annak nem ilyen szep kek a csomagolsa hanem kicsit zoldes.. remelem ugyan az 😅 illata nagyon fini jol habzik a sampon, most hasznaltam eloszor , a pakolast megszeretnem venni meg, de mar rossmanba se talalom …
kivancsi leszek
update: sebesedik a fejborom tole… illetve nem tud tobbet egy pantene sampon-balzsamtol :( sajnalom nagyon a piros testveret mar elhszanaltam, az is csak az elejen volt jo …

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

kivancsi leszek

framboise

2021. július 1.

Notinós nagy kiszerelésű csomagban vettem meg, samponnal. Sajnos nekem kevés ez a kombó így együtt, szárazabb a hajam mióta használom őket. Lehet hogy az én hibám és szőkített hajra egy táplálóbb változatot kellett volna választanom, Ez a Bed Head vonal a 2000-es évek elején volt nagyon menő, szerintem eljárt felettük az idő, drogériában is lehet már hasonló minőséghez jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

tonhalacska

2021. június 26.

Semmi extra. Nekem nem jött be. Kifesulni se könnyebb tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

Semmi extra. Nekem nem jött be. Kifesulni se könnyebb tőle.

jhszktln

2021. április 7.

Oké tény, hogy nincs sok hajam és ami van, az is vékony szálú. Viszont klasszul gubancolódik. De ezt a balzsamot a samponja után rákenem a hajamra és 1 perc múlva fésű nélkül tudom kibontani. Az illata friss, gyümölcsös, nagy kiszerelésben az ára is barátságos (Notinon vettem samponnal együtt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

mlnda

2021. április 7.

Evek ota Tigi hajbalzsamokat hasznalok, a kiprobaltak kozul ez az elsok kozott szerepelt.
Amikor ezt a termeket hasznaltam, a hajam nagy resze szokitve volt, igy szaraz, sprod, es durvan roncsolt is. Ez a balzsam nagyon sokat segitett abban, hogy puhabb, hidrataltabb legyen. Es az illata is nagyon finom.
Szerintem maximalisan megeri az arat ez a termek. Mindig a 750 ml-s kiszerelest szoktam beszerezni az osszes balzsambol, amit a markatol veszek. Hatalmas adagokat pacsmagolok el a hajamra, es igy is eleg egy evre a flakon tartalma.
Semmi mastol nem szokott ilyen lagy es jol kezelheto a lenni a hajam! Szerintem meg hosszu evekig fogom a Tigi hajbalzsamait (es tobb masik termeket) hasznalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

drbrk

2021. március 25.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, az illata isteni jó, hajmosás után egy jó ideig szagolgattam mi ez a jó illat, sajnos a száradás után ez elmúlt, de tökéletesen ápol, azt hiszem, bár használtam már professzionális termékeket, de az ápolt legjobban, a samponjával és a maszkjával kiegészülve pedig még inkább hatásos, az én vastag szálú szőkített hajam nagyon puha tapintású a használata után. Akinek szintén ilyen a haja, bátran ajánlom kipróbálásra, biztosan meg fog elégedni hasonlóképp velem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Kornid

2021. március 20.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot! A samponjával együtt vettem meg, azonban a samponját nem tudom használni mert viszket tőle a fejbőröm. Ezt terméket egy másik samponnal használom és csak a hajvégekre szoktam feltenni, így viszont nagyon puha és fényes lesz mindig a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

sarah0425

2020. december 20.

Én szeretem, soha nem volt vele problémám. Puhítja a hajam és könnyebben ki tudom fésülni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

momo

2020. május 3.

Nagyon jó balzsam, viszont mint többeknél is, nálam is nagyon durva irritációt okozott a tarkómon és a hátamon. Soha nem voltak ilyen nagyon mély, nagyon nehezen gyógyuló, tényleg félelmetes bőrhibáim azelőtt. Miután leálltam vele, szépen rendeződött a helyzet. Két barátnőm is használja, nekik semmilyen problémát nem okozott, úgyhogy lehet hogy érzékeny vagyok valamelyik összetevőre.

Mint balzsam, az egyik legjobb, amit valaha használtam. Az illatáért az elején teljesen odavoltam, majd megcsömörlöttem, műanyagosnak éreztem.Nehéz így pontozni, mert tudom, hogy akit nem csap ki, annak tényleg használni szokott. Így vegyétek a 3 csillagot, átlagolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Qwerty1234

2020. április 27.

Ajándékba kaptam. Nem mondom én sem hogy csodaszer de szépen ápol. Az illata nagyon jó. Kaptam többet belőle szerencsére. Mire elfogy nem tudom újra vennem e

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid