Tigi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2013. július 21.

Kiszerelés:   250 ml és 750 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Turbó hidratáló molekulák teszik csillogóvá és selymesen puhává a hajat, ami látványosan egészségesebb lesz tőle. Egy jókora löket hidratáló feltámasztja kiszikkadt, seprűvégű tincseket.

blackberry

2019. augusztus 27.

Vékonyszálú, szőkített hajamra tökéletesen bevált. Fényes és sokkal egészségesebb kinézetű lett tőle a hajam. Samponjával együtt használom. Szárítás után a száraz hajvégekre is érdemes egy keveset felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Theodora

2019. május 27.

Nekem egyáltalán nem jött be, pedig sokat reméltem tőle. Sajnos kapásból majdnem literes kiszerelést rendeltem belőle. Elhasználom, de semmi extra, egy párszáz forintos balzsam ugyanezt vagy még többet tud.
Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Alig várom, hogy elfogyjon.

amazing

2019. május 10.

A hajam nagyon szerette ezt a kondícionálót, selymes, puha lett tőle az amúgy sprőd, erőtlen, fénytelen hajam, viszont ahogy lentebb említették, a tarkómon és a hátamon nekem is sok és nagy gyulladt pattanások jelentek meg tőle, ami azért probléma, mert először is nincs érzékeny bőröm, valamint nem tudom itthon megoldani, hogy ne folyjon le a nyakamra a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

anndee

2018. november 27.

A drogériákban szerintem brutális ára van, de az itt olvasott vélemények alapján nem bírtam szabadulni a gondolatától, ki akartam próbálni mindenképp :D Egyelőre még hiányzik az a 'wow-hatás', amit előttem is írtak, és nagyon zavar,hogy ennyire folyik. Az illata naaagyon finom, imádom! Kb. 4-5x használtam már, de a hatását egyelőre még nem tudom hova tenni. Valószínűleg jobb lenne, ha a samponjával együtt használnám, mivel zsíros a hajam, nem merem megkockáztatni. Így most csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Neubauter

2018. október 13.

Kivancsisagbol landolt a kosaramban, es bar kicsit hianyzott a hajmosas utani wow-hatas, meg higabb allagu a megszokottnal (=folyik), de hidratalt, fenyes hajat eredmenyez, nem zsirosit, ugyhogy egeszeben okes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

audrina22

2018. augusztus 16.

Ez a balzsam tényleg gyönyörű szép, fényes hajat eredményez, viszont akinek érzékeny a bőre (mint nekem), annak nem ajánlom, mert a tarkómon és a hátamon aknék jöttek ki tőle, így csak a hajam végére tudtam belőle tenni, miután rájöttem, hogy ez a termék okozza őket. Elhasználtam, újra nem vettem. Azóta eltűntek a gyulladások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

BoszorLany

2018. augusztus 8.

Tegnap használtam először. Nekem frissen szőkítettem a hajam vörösből. Szőkítés előtt is durva tapintású, száraz, sprőd hajam volt, de a szőkítés megviselte és 2x olyan száraz lett. Emiatt döntöttem úgy, hogy az átlagosnál drágább fajta sampon+ kondi-ra lesz szükségem, és hosszas kutakodás és vélemények olvasása után úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a terméket.
Azt kell hogy mondjam nagyon meglepődtem. Kicsit se számítottam arra az eredményre amit ez a termék nyújtott nekem.
A hajam olyan mint ha meg se történt volna a szőkítés. ( már mint állagra nem a színre ) . Ráadásul nincsen sprőd hatása se a hajamnak. Tökéletes ***** (megj.: Tigi hajszérum, Tigi hajmaszk, és Tigi hővédőt is használtam) lehet az együttes használata hozta ki az eredményt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Lorna

2018. augusztus 3.

Update: még mindig kitartok az a véleményem mellett, hogy ez az egyik legjobb balzsam (lenne) amit valaha használtam, ha nem csinált volna olyan brutál durva és fájdalmas aknét a hátamra, a tarkómra, a fülem mögé, amit életemben nem láttam. Sose volt előtte akném a hátamon, és utána se. És próbáltam figyelni, hogy ne maradjona bőrömön kondicionáló alaposan öblítsem le, stb. Egyedül az használt amikor másikat vettem, akkor elmúlt. Úgyhogy lepontozom. Kárt érte. Kb ez volt a mérce anno, amihez mértem a többi balzsamot.

Eredeti: Ez az a termék, amit mindenki magasztol. Okkal. Kellemes illat, puhítja a hajat, reklámhatás. Az ára kegyetlen, de összecsomagolva nagy termék egy évig is kitart. Én is úgy érzem, hogy jobban hat, ha a samponjával együtt használjuk. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

lujzah

2018. május 6.

Egyszerűen imádom! Több éve használom, a hajam sosem volt ilyen ápolt mint ettől a sampon+balzsam kombótól! Néha megpróbálok 1-1 másik terméket, de mindig visszatérek a jól bevált Tigihez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Jonci

2017. november 2.

Göndör, vastagszálú hajam van. Ráadásul érzékeny a fejbőröm. Nem irritálta a fejbőrömet, a göndör fürtjeimet pedig hidratálta de nem nehezítette el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid