Tigi

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml, 750 ml és 1500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalonlin, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   300 ml, 750 ml és 1500 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Teljes értékű táplálék a haj számára, zabliszttel és méz illattal keverve. Akácméz, búzaprotein és E vitamin segít hidratálni az igénybevett, töredezett hajat. Rendszeres használata pótolja a nedvességet a haj szerkezetében, és gyönyörű természetes ragyogást, selymességet biztosít.

• Fésülést könnyítő.
  • Párataszító hatású.
  • Megakadályozza a hajvégek töredezését.
  • Nélkülözhetetlen tápanyagok a hajnak.
  • Meggátolja a haj szálkásodását.

gingerhead

2018. január 11.

Pár hete használom csak. Először az oatmeal-honey hajpakolással ismerkedtem meg, és azon felbátorodva választottam ezt és balzsamját is. Festett, göndör, száraz, igénybe vett hajamat nagyon szép hidratálttá tette, a hajam sokkal "súlyosabb", és érezhető a hidratáló hatás is. Ezelőtt 2 nappal a hajmosás után már elkezdett kiszáradni a hajam, és a 3.-4. nap azért kellett megmosni mert már egy száraz kazal volt az egész. Most a 4. napon is még tömör, és hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

nika013

2017. augusztus 30.

Sajnos nekem is csalódás volt, pedig a vélemények alapján nagy elvárásaim voltak... nagyon elnehezitette a hajamat, és nem lett tőle jó állaga, pedig a balzsamjával együtt használtam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kingácska0807

2017. június 18.

Sajnos nekem nem vált be teljesen. Mosás után 1-2 napig szép a hajam,de utána a végek kiszáradnak, a töve pedig zsíros. Az illatát imádtam, de nem hozta azt a hatást amit vártam tőle, illetve az arcom is kipirosodott valamiért, ha ezzel mostam hajat. Feltettem az eladó termékek közé őt is és a balzsamot is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

annama

2017. május 25.

Fél éve használom, most fogy el épp a 2x750 ml-es sampon és balzsam adagom, amihez 15 fontért sikerült hozzájutnom, így az áráról nem is szólnék (mert itthon, drogériában azért elég drága, lássuk be). Előtte Schauma 7 Gyógynövény sampont használtam el egy flakonnal, és kikészültem, milyen lett tőle a hajam, szállt minden irányba, kezelhetetlen és rettenetes volt. Ezt rendbe hozta a Tigi sampon, a hajam fényes, nem töredezik jobban (se kevésbé), mint korábban, s ugyanúgy 2naponta kell hajat mosnom, mint már évek óta – samponmárkától függetlenül. Mivel elég vékonyszálú a hajam, most inkább kipróbálom a dúsító verziót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Mila85

2016. december 11.

Nagyon jó ez a sampon, már amikor a hajamat mosom vele is olyan krémes selymes, tényleg nem hasonlít más samponra. Valóban szuper száraz frizzis hajra. Szívesen használom, de az illata....na szóval nekem az nagy nem...nem kifejezetten kedvencem a fahéjas illata, nem szeretek fahéjas süti szagú lenni. Szerencsére nem annyira erős és tartós, de valószínű ez az illat lesz az oka, hogy ha 300ml elfogy visszatérek a kék urban antidotes-hoz. Kár egyébként, nagyon jó hatással van a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Igh12

2016. november 30.

csomagban vettem a sampont, balzsamot, és a hajpakolást.
Jó illata van, kicsit talán erős. A hab olyan selymes, mint egyik másik sampon sem - legalábbis az általam próbáltak közül, jól tisztít és kevés is elég belőle.
Nincs a hajam agyon roncsolva, néha kissé szárazkás - de ez a "trió" szépen rendbe tette.

Nem fogom minden alkalommal ezt használni, mert gyorsan ráun a hajam ugyanarra a termékre, de szerintem állandó lakója lesz a polcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

csomagban vettem a sampont, balzsamot, és a hajpakolást.

Lills

2015. december 19.

Elhasználtam belőle 750 ml-t, igazából szerettem a terméket, de nekem az Urban Antidotes jobban bejött, ezért azt vettem újra.
Nincs túl jó állapotban a hajam, részben a szőkítés miatt, részben a stressz miatt, ezen egy sampon nem hiszem, hogy sokat tud segíteni, de biztosan nem rontott a helyzeten. Puha tőle a hajam, viszont picit gyorsabban zsírosodik, illetve nem érzem azt a nagyon tiszta hatást, amit elvárnék. A másik, nekem az illata nem nagyon tetszett, először kifejezetten utáltam, aztán a végére hozzászoktam, de megszeretni sosem tudnám. Egyébként nem rossz, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 19.

Cappio

2015. június 18.

Curlesque sampont es kondicionalot hasznaltam ezelott es tokeletes volt. 2-3 hasznalat alatt rendbe tette a szaraz gondor hajamat, viszont az egesz kollekciot kivontak a forgalombol :( tobb sampont kiprobaltam utana de mindegyikkel baj volt. Vegul ajanlottak ezt a kollekciot. Isteni mezeskalacs illata van es vegre megint a regi a hajam. Puha, fenyes, eros. Nem gondoltam volna hogy egy sampon ennyit szamit, de erdemes abbol is a legjobbat keresni. Csak ajanlani tudom a kondicionalojaval egyutt.

+ most nézem, hogy véletlenül nem véleményként, hanem megjegyzésként töltöttem fel, köszönöm masiki, utánanézek majd :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

masiki

2015. március 6.

Több mint 15 éve használom kisebb megszakításokkal a kondicionálójával együtt és kár mással próbálkoznom, mert nem találtam nála jobbat. Vékony szálú, festett hajra nekem ez vált be legjobban. Összehasonlítva más samponokkal ennél úgy érzem, mintha 2-3-szor nagyobb súlya lenne a hajamnak, mert annyira benntartja a nedvességet a hajszálakban, nagyon jól hidratál és nagyon finom illata van! Egyik parfümöket is árusító webáruházban 750 ml-s pumpás kiszerelésben is meg lehet venni sokkal kedvezőbb áron, mint ezt a kis flakonost. Egy hajmosáshoz nekem elég 3 pumpálás vízzel hígítva, nagyon sokáig kitart. Nemrég megváltozott a csomagolása de a minősége szerencsére megmaradt. Tengerparton, trópusi napsütésben nélkülözhetetlen. Ha lehetne 10 csillagot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Glycol Distearate, Cyclopentasiloxane, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Triethanolamine, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Amodimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Triethanolamine, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Limonene
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.