Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilaszilva, Módosítva: 2014. január 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Különleges, egész napon át tartó táplálás és hidratálás.

dorcmorc

2018. február 7.

Könnyen kifésülhetővé teszi, sokáig elég, kevés is elég belőle, viszont ami miatt le kell, hogy pontozzam, nem hidratálja eléggé a hajat, ja és nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

garden32

2014. január 20.

Érdekes termék számomra.Körülbelül fél évvel ezelőtt kezdtem el használni, de úgy éreztem konkrétan semmit se csinál, így abba hagytam a használatát. Két hónapja újra elővettem, és hihetetlenül jól hidratált, megszerettem és elkezdtem rendszeresen használni. Most pár hete megint úgy érzem,hogy feleslegesen használom, mert nem érzem a hatását. nem akarom lepontozni, mert lehet az én hajam is "változik" menet közben. Most egyenlőre pihentetem, és később meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.