Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Lágy, hajsimító hatású kondicionáló. Megelőzhető a nem kívánt hőkárosodás és növeli a hajvasaló hatását ezzel a védő és ápoló (teacserje és búzaprotein) összetevőket tartalmazó kondicionáló segítségével. Segíti haj optimális szerkezetét visszanyerni, tincseit kisimítani. A hajat táplálja, simává és könnyen kifésülhető teszi, a hajfürtöket fényessé varázsolja.

mateanita2119

2019. január 29.

Nagyszerű termék (volt)!
Könnyűvé varázsolta a hajamat, nem zsírosodott tőle, kellemes illat. Nagyon szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Nagyszerű termék (volt)!

moncsi29

2013. március 7.

A régi csomagolásút használtam,nagyon szerettem.
Egy időben sokat vasaltam a hajam,de ez tényleg megvédte a töredezéstől,szép és rugalmas volt tőle.
Az illatát az elején nem szerettem,de megszoktam,és a végén már tetszett is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

A régi csomagolásút használtam,nagyon szerettem.
Az illatát az elején nem szerettem,de megszoktam,és a végén már tetszett is :)

mazsola

2012. szeptember 9.

Nekem van egy Hajsimító és Fény Balzsamom, összesen egyszer használtam, 200 ml-s, úgyhogy akinek kell, szívesen eladom. Én visszatértem a göndörséghez, mert túl macerás a hajamat kiegyenesíteni, úgyhogy csak áll a polcon. Akinek kell, jelentkezzen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

wonder

2012. augusztus 19.

Fényes , puha és erős lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el. Ennyit várok el egy balzsamtól, kár ,hogy drogériákban már nem árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

snowflake

2012. június 12.

meg kell(ett) venni ebből az egész heat protect termék családot és együtt alkalmazni. csak így volt hatékony. bámulatosan jó! nekem megérte az árát. bár az illata már sok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

bendee91

2012. május 20.

Nem valami szépek az összetevők, egy ideig használtam, kb a fele megvan még...eszméletlen drága, én 2400ért vettem anno, még a régi csomagolásút.
Találtam jobb hővédőt, de már szerencsére azt se használom, mert nem vasalom a hajam..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Heli

2012. április 3.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele. Sokkal egyenesebbre tudom szárítani a hajamat vele, ami után vasalni is könnyebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Kandi

2012. március 1.

Nekem egyáltalán nem vált be. Borzalmas, durva tapintású volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Nekem egyáltalán nem vált be. Borzalmas, durva tapintású volt tőle a hajam.

szappanka

2012. február 26.

valóban balzsamként működik, puha, sima és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. egy flakon nekem kb. fél évig elég volt - pedig nem sajnáltam - így nem drágállom az árát. egyedül az illatával nem voltam kibékülve, erős és mű. de hát ez részletkérdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.