Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 10.

Egy highlighter mely csodálatos fényt kölcsönöz bőrödnek. A benne található méz puhává és hidratálttá varázsolja a bőrt, míg a kristály-víz, Ametiszt-, gyöngy-, korall- és turmalin por oly ragyogóvá teszi a bőrt, akár a gyémánt. Mindez arany-pink vagy pink-ezüst színekben, hogy minden sminkkel harmonizáljon a bőröd.

Kiszerelés: 10 ml

LimeNora

2019. január 11.

Mindkét árnyalat megvan, a rózsaszínt picit jobban kedvelem, a bőröm színéhez ez jobban passzol, az arany árnyalatút odaadtam a testvéremnek.
Szeretem, mert épp elég ragyogást ad az arcnak. Nem vagyok az a nagy highlighter fan, szóval nekem már ez is szuper extra csillogás. :D
Kifejezetten jó illata van, és könnyen lehet vele dolgozni.
Nem vásárolnám újra, mert nem szoktam sűrűn highlightert használni, de aki szereti a kicsit természetesebb de még mindig intenzív ragyogást, annak abszolút ajánlom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Kifejezetten jó illata van, és könnyen lehet vele dolgozni.

lichtnori

2017. szeptember 26.

A pink verziót birtoklom és.... Imádom, imádom, imádom! Számomra ez A HIGHLIGHTER. Ugyanis nem csillogó, nem csillámos, hanem vizesen fénylő, jeges hatású. Ecsettel nagyon könnyen eloszlatható, tartós, gyönyörű, nem hivalkodó. Mégis úgy fénylik (nem csillog!), mint egy befagyott tó jege, vagy mint a tündérkönny, vagy a tükörjég. :-D Azt várom egy highlightertől, hogy ha rászáll egy szúnyog/légy netán pillangó, akkor seggen csússzon Afrikáig. Azt viszont nem szeretném, ha a Holdról is látszana a csillogása/csillámlása a fejemnek. :-D Hát ez a kis csoda mindezt tudja. Nagyon szeretném az arany színűt is beszerezni, bár ez még eddig nem sikerült. Nagy szerelem nekem és 1000 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

KittyFrolich

2016. május 5.

Háát... Nem mondom, hogy rossz de nem is jó. Nekem a fénye nem elég, nem túl intenzív, nem találtam még olyan ecsetet amivel sikerült felvinni, csak szivacs vagy az ujjam. Viszont tökéletes dupe-ja a Benefit high beam-nek! A csomagolása gyönyörű, meg az ára is nagyon jó, így plusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

kessi91

2015. szeptember 17.

Kezdem érteni ezt a highlighter dolgot. Ő nekem az első (igen, tudom ez hogyan hangzik), és szuperül teljesít (ez a mondat így még bizarrabb).

Nagyon jó illata van, nekem viszonylag sokáig fent is marad, bár a kánikula nem a barátja. Barnább bőre az arany verziót ajánlom mindenképpen, nekem is ez áll jól. Nagyon szépen élénkíti az arcot, sokkal kevésbé látszom tőle olyan fáradtnak, amilyen valójában vagyok. :)) Én ajánlom, nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

meaviolet

2014. november 9.

Megtaláltam a tökéletes krémes highlightert! :) Kézre pöttyentek, onnan viszem fel finoman. Nagyon szépen eldolgozható, nem túl sok, de mégis látszik, és iszonyat cuki! Már csak a tökéletes por állagú highlighteremet kellene megtalálnom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

katacita

2014. szeptember 28.

Az első highlighterem életem során, és sajnos nem tetszik. Nem a termék hibája, azzal semmi gond, de egyszerűen nekem ez még mindig túl csillámos, idegesít, hogy nem fénylik tőle az arccsontom, hanem csillámlik. Egyébként a mennyiség szerintem egy életre elég kb, illetve a színe is szép, bár ez nem nagyon érvényesül (a rózsaszín van meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

S.Merci

2014. augusztus 18.

Nagyon sokáig halogattam a megvételét, mert az "elkölthető keretemből" mindig valami mást vettem, és sajnos ez a kis arany csoda mindig kimaradt. De hát itt a nyár, kicsit barnább is lettem.. gondoltam itt az ideje, mert a matt bronzosítóm felett tökéletesen mutatna. Hát így is lett. Szinte megkoronázza a sminket. Az üvegcsében nagyon rózsaszínesen csillog, ami kicsit aggasztott, de bőrön szerencsére ez nem feltűnő, nagyon természetes marad. A bronzosító mellett, a másik nyári kedvencemmé lépett elő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Pöti

2013. december 3.

Én is nagyon szeretem, nekem a rózsaszínes van meg... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

Én is nagyon szeretem, nekem a rózsaszínes van meg... :)

cila

2013. június 12.

Meg van...!!Megérkezett, nagyon édi-bédike..-)Tényleg nagyon igényes,ahogy wishes is írta, mind igaz!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 12.

wishes

2013. február 12.

Hatalmas highlightermániás vagyok, ha más nem is, spirál, szájfény/rúzs, és fény mindig kerül a pofimra, mert egyszerűen kell, nekem nagyon élettelivé varázsolja a hófehér bőröm!
Nemrég elfogyott a Benefit High Beamem, és bár a tartósságával nem voltam túl elégedett, azért biztosan újravettem volna, ha nem boltok bele ebbe :)
Nem csak olcsóbb, de a csomagolás ugyanolyan minőségi, masszív, a finishük tök ugyanolyan, és ami szuper még benne, hogy nagyon könnyű összedolgozni a sminkkel, de tényleg, még por állagúra is könnyedén rákenhető anélkül, hogy összeállna azzal. Ja és tartósabb is, mint a HB :)
Az illata finom, enyhén rózsás, ami felkenve hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Az illata finom, enyhén rózsás, ami felkenve hamar elillan.

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.