Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamoureverything, Módosítva: 2014. március 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

100 órás hidratáló, tápláló krém, mely hidratálttá, rugalmassá, és teltebbé teszi a bőrt. Fermentált argánolaj kapszulákat tartalmaz.

Kiszerelés: 45 ml

Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract Glycerin h 0 0Hydrogenated Polydecene eo Dipropylene Glycol i Caprylic / Capric Triglyceride eo Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoCetearyl Alcohol eo I eu I al 2 11,2-Hexanediol ta Dimethicone eo I szil 1 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Vegetable Oil Water / Aqua Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Dimethiconal Cyclopentasiloxane eo I szil Arctium Lappa (Burdock) Root Extract Phellinus Linteus ExtractCentella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Ficus Carica (Fig) Fruit Extract h Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy Myrothamnus Flabellifolia Callus Culture ExtractAloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Althaea Rosea Flower Extract Rosa Damascena Callus Culture ExtractLinum Usitatissimum (Flax) Seed Extract a I i Hibiscus Esculentus Fruit Extract Hydrogenated Lecithin eu Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Borago Officinalis (Borage) Seed Oil a I eo I gy Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Sodium Hyaluronate h 0 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Cetearyl Glucoside ti I eu Cetearyl Olivate C12-16 Alcohols eo Microcrystalline Cellulose Squalane eo 1 0Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Butylene Glycol h 1 0Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Palmitic Acid eo I eu 2 0Argania Spinosa Oil eo Polysorbate-60 ti I eu Cellulose Gum Acacia Senegal Gum i Propanediol h Panthenol eo I v 0 0Adenosine gy Disodium EDTA Sorbitan Laurate eu Folic Acid v Ceramide 3 Pentylene Glycol Cholesterol eo I eu 0 0RaffinoseHydroxyethylcellulose Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester pep Talc 1 0Tromethamine Acetyl Glutamine Lecithin eo I eu Xanthan Gum ti I eu Phytosterol Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Hydrolyzed Pea Protein Palmitoyl Pentapeptide-3 pep Glycolic Acid kh Parfum / Fragrance i Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

pomme

2018. április 13.

Ugyanolyan illata van, mint a Floria "kukacos" hámlasztózselének. Ennek nem örülök, mert először a zselét használtam, és az illatáról az artisztítás jut eszembe, nem pedig a hidratálás. Ez most így hülyén hangzik, de nekem fura, hogy ugyanolyan, nem tudom így teljesen átérezni, hogy most nekem táplálódik az arcom :D Elég olajos (elvileg argán) krém, nekem nagyon szépen eltünteti a ráncaimat, bár nem szívódik be teljesen. Szemkörnyéken sem irritált, de estére letörlöm onnan, mert nekem minden belemegy éjjel a szemembe, aztán fél napig ég tőle. Nyárra valószínűleg túl sok lenne. Még gondolkodom, hogy megvegyem-e nagyban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Beni1234

2016. október 20.

Több mintát is elhasználtam. Elsőre semmi különös, de könnyed és jól hidratál. Viszont múltkor, az esti tonymoly dual sleep, majd reggel a floria felkenése után majdnem elfelejtettem alapozót tenni. Valahogy ad egy szebb bőrtónust, ami mindenképpen méltányolandó egy sima kis hidratáló esetében. No ezért az 5 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 20.

seunghyunie

2015. szeptember 15.

Egy mintát kaptam én is, annyit lehet mondani róla, hogy szépen hidratál, de azért a 100 óra erős marketinges túlzás. Ez olyan, mint 48 meg 72 órás deo - ja, persze... Bár az incije nagyon tetszik, ha a mostanim elfogy, ennek is adok egy esélyt hosszú távra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

picur666

2015. március 14.

Hát egy kis minta nem volt túlságosan elég jó megtapasztalásra. Kellemes kis krém, de ahhoz képest amit ígér nagyon gyengécske a hidratáló hatása. Egyébként kellemes. Hosszabb távú hatásról így nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

vador

2014. április 17.

A neve egy vicc, de ha ettől eltekintünk, akkor egy nagyon kellemes, jól hidratáló, biztató összetevőkben gazdag krémet kapunk. Szemkörnyékre próbáltam, bíztam benne, hogy nem fogom megkönnyezni, mivel eléggé a végén van az illatanyag (bár ki is hagyhatták volna, úgysem érzek belőle kb. semmit). Szerencsére bejött, nem irritál, nem könnyezek tőle, ellenben nagyon puha és kisimult utána a bőröm. Így a 15 ml nagyon is kiadós, sokáig fog tartani.
Én is az újévi Tonymoly csomagban jutottam hozzá, amit nagyon ajánlok, kb. 1500 Ft-ért kapunk három remek terméket használható mennyiségben, csini csomagolással, nekem már csak ezért az egyért is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

karina

2014. március 12.

Jaj, én ezt annyira szeretem! A tonerrel egyutt hasznalom, reggelre kisimult egységes babapopsi a bőröm. Gondolom a 100 órát senki nem akarja komolyan venni, úgyhogy nem tudok csillagot levonni azért mert nem tart 100 órán át a hatása...:) errol az ilyen "perfection" lumiere, "goddess aura" meg hasonlók jutnak eszembe, mint barokkos túlzások. De komolyra fordítva a szót, én mindenkinek ajánlom, semmi bajt nem okozott, pedig eleg érzékeny a bőröm, es a toner is csudajó.
Nem tudom ez mennyire lesz hasznos, de ebayen kb 7 dollár a new year kit (tonymoly kit, ezt írd be a new year valamiert nem szerepel a címben), amiben van egy 15 milis minta ebbol, 30milis a toner bol, es 20milis goddess aura bb. Eleg barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Panthenol, Folic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polydecene, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate SE, Cyclopentasiloxane, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, C12-16 Alcohols, Squalane, Glyceryl Stearate, Hydrolyzed Collagen, Palmitic Acid, Argania Spinosa Oil, Panthenol, Cholesterol, Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Laurate, Cholesterol, Lecithin, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Acacia Senegal Gum, Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.