Tonymoly

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: Lulic, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Szemkrémek

• hidratálja és ragyogóvá teszi a szemkörnyék bőrét
  • simábbá teszi a ráncokat és csökkenti a szem duzzanatát
  • hűsít

Sziporka88

2020. december 11.

A reggeli rutinom része. Kellemes hűsítő érzést nyújt, ami ébresztő hatással is bír nálam. :)
Nem mondanám, hogy hidratál, inkább frissít. Mint ahogy a szuper cuki csomagolása is mutatja ne azt várjuk ettől a stifttől, hogy a mély ráncokat feltölti.
Olvastam hozzászólásokban, hogy sokaknak kiszáradt. Én hetek óta használom (6+ hét) és semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
Az illata finom mentás/uborkás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Az illata finom mentás/uborkás.

Wee

2019. augusztus 1.

Sajnos az árát nem éri meg. Ajándékba kaptam, így nem volt megbánás.
Csomagolása cuki, a hatása kicsit gyenge. Már pár hónap után elkezdett kiszáradni, pedig még a belső gyári kis áttetsző kupakot is mindig rátettem.
Frissíteni, csak kezdetben frissített. Nekem könnyen beszívódott, de nem éreztem semmi változást. Sminkalapnak használtam.

Valamint a stick nekem kitört a helyéről hasznalat közben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Sajnos az árát nem éri meg. Ajándékba kaptam, így nem volt megbánás.

Valamint a stick nekem kitört a helyéről hasznalat közben.

viewxy

2019. február 5.

Sajnos hamar kiszáradt nekem is, pedig szerettem. Hűsített, nem tudom mit segített volna a karikákon hosszú távon de így sajnos drága volt hog nem tudtam kihasználni. Pedig úgy nézett ki hogy jól zárt és elég jó a csomagolása. Nem értem mi lehet vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Barabu

2018. április 5.

A csomagolása nagyon cuki, de a hűsítő hatást sajnos csak néhány alkalommal élvezhettem pár percig, aztán gyorsan kiszáradt, és használhatatlanná vált az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Sosofel

2017. augusztus 7.

A sephora-ban a legkeresettebb termékek között szerepelt és még nem volt soha szemkörnyékápolóm,ezért vettem meg. Különösebben én nem vettem észre, hogy változtatna valamin, de nagyon kellemes a használata és egy ilyen cuki pandát nem lehet lecsillagozni. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

HAnita91

2017. április 4.

Bevallom, hogy a csomagolás miatt vettem meg, annyira cuki! A termék eléggé kiadós. Én reggel és este használom. Hűsíti a szemkörnyéket. Viszont semmi féle változást nem tapasztaltam, amióta használom. Nem fogom újra venni ha elfogy, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Rovett

2016. november 3.

Körülbelül 1 percig van hűsítő hatása. Ennyit nyújt az ígértből. Abszolút nem csökkent a duzzanaton. Nem hidratál, és végképp nem biztosít ragyogást.
Illata minimális, de az kellemes. Bár egészen felesleges, pont mert szemkörnyék, és az ember nem is érzi, csak ha a kezére keni, vagy az orrához dugja. Ennek meg mind sok értelme van, ugye..
2 csillag a pillanatnyi hűsítésért, és mert hihetetlenül cuki a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

2 csillag a pillanatnyi hűsítésért, és mert hihetetlenül cuki a csomagolása.

Dézi

2016. február 29.

Jó érzés viselni, de sajnos nagyon hamar elillan a hűsítő hatása. Reggelente szoktam használni a fáradt szemeimre.
Nem rossz termék, de engem valahogy nem hidratál eléggé, ezért más szemkörnyékápolóval együtt használom. Az illata finom friss uborkás, ami egyből levett a lábamról. viszont nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni. Legközelebb kipróbálom az Aquaporint is a márkától, talán azzal több sikerrel járok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Vanília

2016. február 13.

Nem kapott jó véleményeket ez a cuki pandás stift, de én a védelmére kelnék, ui. nekem nem csak kellemesen hűti a szem alatti részt (olyan jó érzés felkenni, hogy mióta megvan, állandóan "rájárok"), hanem valóban lejjebb vitte a reggeli duzzanatot. Szerintem abszolút hozza, amit ígér. Egyetlen egy dolog miatt vonok le egy csillagot: nem venném meg, mert egy olyan apró luxus, ami nélkül megvagyok, de ajándékba kaptam és nagyon örülök neki!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 13.

nenike

2016. február 8.

Hát kenem minden nap de eredmény annyi, hogy fogy, de látszat semmi. A csomagolás miatt adok neki 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Xylitol, Glycerin, PEG-8, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Niacinamide, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Niacinamide

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.