Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2014. május 15.

Kategória:   Sminkek szájra

Fénnyel, gyümölcsös ízzel és enyhe színnel vonja be az ajkat.

Jelenleg elérhető árnyalatok:
#1 Juicy Strawberry Extract: a bajmegelőző
#2 Juicy Grape Extract: (az egyedüli csillámos) erős antioxidáns tartalmú, sejtregeneráló
#3 Juicy Apple Extract: magas pektin*, és vitamin tartalmú, bőrszépítő
#4 Juicy Cherry Extract: fehérítő, anti-aging hatású
#5 Juicy Peach Extract: megelőzi a száraz bőrt, erősíti a bőr immunitását
#6 Juicy Orange Extract: bőséges c vitamin tartalmú, fehérítő hatású és vibráló bőrt eredményez
#7 Neon Orange: narancs illat, narancsos szín
#8 Neon Yellow: rózsaszínes szín
#9 Neon Red: eper illat, pirosas rózsaszín

PetraM93

2018. szeptember 20.

Nemrég szereztem meg ezt a kis cukit, a kis grumpy fejűt (olyan édeees), 06-os Juicy orange színben, nekem is kicsit több réteg kell, mert a szám alapszíne sötétebb de nagyon szép narancsos korralos színe van (viszont kiszáradt szájon a kinézete...Bah), az illata nagyon jó nekem elsőre a narancsos bolero por jutott eszembe. :D Én mondjuk a hidratáló hatást nem érzem, de a kinézete miatt szereztem be szóval nincs gond!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

sailorluna

2018. augusztus 23.

a 06 juicy orange van meg. a csomagolás szuper cuki, az illata finom grapefruitos. sajnos 1-2 rétegben elég enyhe a színe, inkább csak fénye van, de olyan 4 rétegben már határozottan látszik. nekem alapból sötétebb rózsaszínű a szám, talán ezért kell több réteg. egyébként nagyon üde, nyárias szín. evés-ivás nélkül sokáig bírja, szerencsére nem szárít annyira. szerintem fogok még venni más színben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Abrakzab

2018. július 23.

Kellemes illat és szín. Egész tartós, de nekem nem hidratál. Ennek ellenére szívesen előveszem többször is egy nap, és még így is alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Adnilem

2018. február 23.

Peach és Apple árnyalatok. Az árát így utólag kicsit soknak találom, mert ez egy enyhén színezett ajakápoló, semmi más. Ettől függetlenül szeretem, de nem biztos, hogy újra fogom venni. Cuki meg minden, de nem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

pandahapci

2018. január 26.

Az epres és a narancsos árnyalatok vannak meg. Az illatuk nagyon fincsi, pedig majdnem egy éve vettem őket és még ugyanúgy hidratálnak, és a színük is pont kellemes. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Milkycaster

2017. november 12.

Nagyon korrekt szájfény, a #4 Juicy Cherry volt meg belőle. Nagyon könnyű felvinni és viszonylag sokáig fent marad. Viszont ajánlatos előtte egy kicsit radírozni, mert jobban látszanak a száraz részek, miután lekopik. Valószínüleg hamarosan újraveszem, mert már hiányzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

someanne

2017. augusztus 4.

A Juicy Peach árnyalatát kaparintottam meg. Tulajdonképpen ez egy nagyon tündéri csomagolásba bújtatott ajakápoló és pont ennyit is tud. A szín néha kiemeli, ha extra száraz a szám, bele szokott ülni a kis ráncokba. Az illata kellemes gyömülcsös, szép fényt hagy maga után. Akik ódzkodnak a szájfények ragacsosságától, de szeretik a fényt, azoknak remek alternatíva. Az ára már kevésbé baráti, érdemes akcióban vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

dorinkaz

2017. augusztus 3.

Nekem a #6- árnyalat van meg, picit túl sárga a színe nekem de meg vagyok vele elégedve :D tökéletesen hidratálja a számat, felkenem 5 perc és máris nem cserepes a szám. Miután felszívodott egy picit ilyen kis pici bogyók (vagy nem is tudom minek nevezzem) maradnak utána amivel tökéletesen letudom radírozna a számat :D 2 az 1-ben ha úgy nézzük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Minocska

2017. július 12.

Három árnyalatban van meg Ebayről rendelve: 1 (Strawberry), 3 (Apple) és 9 (Neon red).

Abszolút imádni való termékek, és nem csak a csomagolásuk miat!!!

Régóta kerestem olyan szájfényt, ami nem ragad, és nem csillagpornyi ragyogással hinti tele a számat. Megtaláltam! :)
Az aprósagok pont ezt tudják egy szájfény tartósságával, ezt lehet várni tőlük, rádásul szuper áron ( én akciósan nagyjából 1000 forintért vettem őket).

Az Apple és a Réd szép, pirosas rózsaszínes színek, a Strawberry viszont nekem egy kicsit túl világos, ettől sajnos meg kell válnom, mivel ajakápolónak mást használok.

Bármikor újravenném őket! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Abszolút imádni való termékek, és nem csak a csomagolásuk miat!!!

Bármikor újravenném őket! :)

seppunkata

2017. május 26.

A 06-os van meg, ami kicsit narancssárgás, és felkenve úgy néz ki, mintha bolognai spagettit ettem volna :'D Bocsi, de ehhez tudom hasonlítani. Egyébként kellemes hordani, jó illata van, ami nagyon emlékeztet valamire, csak nem tudom mire. A csomagolását nem is kell említeni, egyértelműen ez a fő ok, amiért itt mindenki megrendelte. 4 csillag jár neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.