Uma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2014. január 16.

Nagyon könnyű textúrájú, a bőrön gyorsan és egyenletesen eloszlatható krém állagú alapozó

Takarása közepes, ezért csak a kis bőrhibákat fedi, de építhető. Jól tapad a bőrön és felvitel után 1-2 perccel matt felülete van, de nem válik porszerűvé. A mélyebb ráncokba primer nélkül beleül, de ez primer használatával kiküszöbölhető. Nem igényel porfixálást. A bronzer, pír, púder, szemfesték nagyon jól megtapad rajta. Kevés kell belőle, gyorsan beszívódik és egyenletes bőrkép készíthatő vele.

panneszka

2016. május 12.

Nagyon maszkhatású volt, nehéz volt egyenletesen eldolgozni és valami kellemetlen szaga is volt. Ritkán dobok ki valamit, de ez a kukában kötött ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Angie1988

2014. július 4.

Rettenetesen szerepelt nálam és egy barátnőmnek passzoltam át, aki szintén egy alkalom után elajándékozta. Nehéz volt elegyengetni, nem fedett és foltos lett (pedig nekem nagyon kevés a bőrhibám) és olajos csillogást kapott a bőröm. De még így is adtam neki esélyt, tettem rá púdert. Lementem a kocsiba a barátom meglátott és közölt, hogy azonnal mossam le ami az arcomon van, mert csillog a fejem mintha olivával kentem volna be. (amúgy száraz, normál a bőröm). Rémálom. De a másik alapozója viszont isteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

k.ingrid90

2014. március 20.

Nekem a Light Medium árnyalat van meg. Eléggé sötét szín, nekem is csak azért jó a színe, mert a napallergiám miatt szolizni járok. Az apróbb bőrhibákat elfedi, viszont akinek problémásabb bőre annak kell egy kis korrektoros segítség is mellé. Nekem eléggé zsíros a bőröm és a matt felület utána elmaradt, viszont púderrel egy fél nap után kezdett csak csillogni az arcom. Összességében megvagyok vele elégedve és ez nálam nagy szó! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Yza

2014. március 19.

Nem tudom, hogy összesen hány szín van, nekem a Light (01) és Light Medium (02) van meg. Jelenleg az 1-est használom, aztán nyáron a másikat fogom. Amikor először használtam, megijedtem, mert a kezemen sötétnek láttam, és világos a bőröm, aztán elég narancsos színem lett, de pár perc múlva idomult a saját bőrszínemhez. Ecsettel használom. Híg, nem kell belőle sok, közepes fedésű, légies, és matt. Az orcáimon lévő tág pórusokat is szépen elkendőzi. Hidratálás szükséges! Eddig nagyon jóban vagyunk, később írok még róla. Akciós áron vettem a MUP-ban, 1100 ft/db. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate