Urban Decay

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   12 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikkike, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   $35
Kiszerelés:   12 x 0,7 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

A tökéletes felállás az éjszakától a következő reggelig. Ez a paletta hat fémes és hat matt árnyalatot tartalmaz - a sötét, fülledt tónusoktól kezdve a bombabiztos természeteseken át a merész, élénk színekig.

Octyldodecanol eo I i I al Kaolin 0 0Isodecyl Neopentanoate eo Candelilla Wax EstersAluminum Starch Octenylsuccinate Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil eo Stearyl Benzoate eoCetyl Lactate eo Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Cetyl Ricinoleate eo Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Polyethylene Dimethicone/ Bis-Isobutyl Ppg-20 Crosspolymer eoWater / Aqua Alumina Caprylyl Glycol eo I h Octyldodecyl Neopentanoate eo Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Tocopherol a I v 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Squalane eo 1 0Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Shorea Stenoptera Seed Butter eoButyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil eo Tin Oxide Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract gy Calcium Sodium Borosilicate Synthetic Fluorphlogopite Calcium Aluminum Borosilicate Polyethylene Terephthalate Citric Acid kh Polymethyl Methacrylate Silica Polybutylene Terephthalate Polylactic Acid Red 7 / CI 15850 sz CI 77491 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Red 28 / CI 45410 sz Mica Barium Sulfate / Ci 77120Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 42090 sz

Reni39946

2018. augusztus 14.

Az az igazság, hogy eredetileg az ABH rúzspalettára gyűjtögettem, s végül azért ezt vásároltam meg, mert le volt árazva. Nem bántam meg. Fontos volt számomra a tartósság, illetve, hogy a színek hordhatóak és keverhetőek legyenek. Ezeknek a feltételeknek mind megfelel a paletta, úgyhogy egyelőre biztosan nem csorgatom a nyálam az ABH palettája után. Az meg csak ráadás, hogy két finishű (metál és matt) paletta. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

vadvirag919

2018. május 30.

Én idióta éveket töltöttem azzal, hogy a naked palettákra áhítoztam, majd a vice palettákra és majdnem elszalasztottam ennek a paletta sorozatnak a létét. Teljesen véletlenül akadtam rá itt egy swatcholt példányra, és ha már ennyire cuki a csomagolása, gondoltam végre nekem is lehet UD-m. Őszintén nem vártam sokat tőle, a review-k olyan kis átlagos elcsúszkálós állagot sejtettek, és senki nem említette a tartósságot, ami nálam alap: 10-12 órát ki kell bírnia a rúzsnak újrakenés nélkül. Az utóbbi 2 évben a hagyományos rúzsaimat már nem is használtam, csak a matt/szatén folyékonyakat (CP, Milani), olyannyira hogy télen rájöttem, elajándékoztam szinte az összeset, nincs semmi amit csak úgy feldobok, szolid, de nem szárít. Magamtól nem ezt választottam volna, a lilákkal (Mad, Shallow) és a Double teammel, ami egy barbi rózsaszín, én nem tudok mit kezdeni egyelőre - mondjuk önmagában ember legyen a talpán akinek ezek jól állnak... Viszont a maradék 9 szín az maga a mennyország. Gyönyörűek, rétegezhetőek, és meglepően tartósak. Mondom ezt úgy, hogy sült oldalast ettem ma, jó zsíros, erre éppenhogy csak halványan kopott az Amulet. Az első két korty kávénál összefogta a poharat, utána még foltot sem hagyott, majd ugye 6 óra múlva az ebédnél fantasztikusan teljesített. Szavakat nem találok, krémes, nem szárít, iszonyat pigmentált, könnyű kezelni - soha nem használok ajakceruzát, átlátszó primer a maximum, amit az nem tart meg, annak szevasz. Ez? Ez ott marad ahova kenem, ha van alatta, ha nincs. Vélemény: megyek levadászom a Blackmailt és a Junkiet IS. Igen, nekem nagyon bejött a marketingje is, a fedő műanyagon található mondat teljesen jól leírja a sminkekhez való hozzáállásomat. :D :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil