Uriage

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2018. november 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító fluid normál vagy kombinált bőrre

Ez a fluid egyszerre hat a bőr öregedésének minden jele ellen és véd a károsító, a bőr korai öregedését okozó napi agresszióktól (kék fény, UV sugárzás, környezeti szennyezők, stressz, fáradtság stb.). Uriage anti-aging innováció: az új BLB szabadalom kombinálva magas hatékonyságú ránctalanító összetevőkkel (retinol, hialuronsav, sárkányvér növényi kivonat, vitaminok és AHA) és az Uriage termálvíz jótékony hatásával láthatóan simítja a ráncokat és a finom vonalakat, csökkenti a bőr feszességének vesztését és a teltség hiányát, megemeli az arckontúrt, visszaadja a bőr ragyogását, vitalitását, egységesebbé teszi az arcszínt, miközben véd a bőr idő előtti öregedését okozó környezeti szennyezőktől és a mobiltelefonokból és egyéb képernyőkből származó, bőrre káros mesterséges kék fénytől. Pórusösszehúzó aktív összetevőkkel gazdagított összetétele csökkenti a pórusok átmérőjét, finomítja a bőr textúráját és simábbá teszi felületét. Kitűnő sminkalap.

Ár: 5000 Ft , Eladó: mrsjaultarts
Állapot: teljesen új, Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel Duna Plázánál, Deák téren, Déli pályaudvarnál (postázási igény esetén előreutalás után MPL-el küldöm)

doradora8998

2020. július 1.

Alapvetően rém érzékeny (és ekcémára hajlamos ) a bőröm, így sokadik próbálkozásra egy termékminta elhasználása után mertem megvenni és nem bántam meg! Nagyon tápláló, puhává teszi a bőrt és még a szemem alatti kis ráncokon is finomít reggelre. Más márka éjszakai krémével párosítva használom, elképesztően jó tapasztalat. Talán egy apróság, hogy amikor az arcomon ekcéma folt jelenik meg (általában az állam köröü), szüneteltetnem kell, mert csíp. Ilyenkor nagyon semmi szérum jellegű terméket nem visel el a bőröm, így ettől még 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

GKatii

2020. június 20.

Ez a termék is benne volt a “kezdő” csomagomban. Mivel kombinált bőröm van, nekem nagyon bejönnek ezek a könnyű állagú, könnyen kenhető, nem zsírosító fluid-ok. Én az illatát is szeretem. Többi Uriage termékkel együtt kombinálva, szerintem 40 felett is megállja a helyét. Pár hetes használat után feszesebbnek, üdébbnek érzem a bőröm. Abszolút újravevős...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

gbnhjmk123

2020. június 5.

Ott kezdődik, hogy 28 vagyok, nem ranctalanításra vettem. Anyukám vette és loptam belőle. Rémes a bőröm, még mindug csupa pattanás, közben száraz élettelen, kenni alig mertem, mindentől kipattogott, még a csodaszerektől is. Öt csillag. Rendbe tette a bőröm, nem pattanásos, puha, nem zsirosít mégis hidratál és nekem nagyon feszes is lett a bőröm. Az egész termékcsaládot megvettem, már a második fogy. Anyukámnak is bevált, igaz azért nála nagy ranctalanítást nem ért el, de láthatóan egészségesebb, szebb tónusú lett a bőre. Ennyi pénzért simán megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

Jegesmaci

2020. április 1.

Én is az éjszakaival együtt vettem egy csodaszép piperetáska is volt mellé, szóval jó vétel volt. Ez egy jó krém, de semmi extra, teljes áron önmagában nem veszem újra. Hidratál, biztosan jó az UV védelme is, kellemes felkenni, jó viselet az arcon, de semmi öregedésgátló hatást nem érzékeltem. Ránctalanítónak nem jó. Pozitív szerintem a pumpás megoldás, sokáig elég is volt a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 1.

Livomivo

2020. február 29.

Abszolut kedvenc. Eléggé hidratál anélkül, hogy ragacsos, zsíros érzést hagyna maga után.

Azért ehhez a fluid-hoz kell egy bizonyos életkor, mert 30 alatt/korul erősebb a zsirtermeles a T-vonalban, mint 40 fölött. Szóval aki erre panaszkodott, annak az anti-aging-et másfelől kell megkozelitenie, mert ez a termek tokeletes az erettebb bor szamara.

Alá egy napszaknak megfelelő es problémára fokuszalo szérummal, fölé naptejjel erős kombináció es jó sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Benedetta88

2020. január 18.

Csomagban jutottam hozzá, az éjszakai krémmel együtt, így barátibb volt az ára. Teljes áron biztosan nem venném meg. Ahhoz képest, hogy kombinált bőrre (is)ajánlják, én úgy érzem, hogy az én bőrömnek kicsit sok. 30-at átlépve gondoltam ideje lenne kicsit a ránctalanítás felé menni, hiába nincsenek még igazán ilyen gondjaim. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelése, kellemes az illata, az állaga. Tökéletes sminkalap. Viszont mivel én T-vonalban erősen hajlamos vagyok a zsírosodásra, oda nekem sok. Napközben erőteljes "csillogásban"van részem ezen a területen, ha ezt használtam a smink alá. Egyébként szépen feltölt, mintha halványodott volna a homlokomon enyhén megjelenő ránc. De nem biztos, hogy ezt csak ennek a krémnek köszönhetem. Összességében nagyon szeretem az Uriage termékeket, de ezzel szerintem kicsit mellé lőttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

vhsz

2019. december 9.

Pont annyit tud, mint egy átlagos ránctalanító krém, ehhez képest drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Pont annyit tud, mint egy átlagos ránctalanító krém, ehhez képest drága.

RitaJudit

2019. október 28.

Szeretem a kiszerelését, jó érzés a bőrnek, kellemes tapintású lesz utána. Kíváncsi vagyok a hosszútávú eredményre, egyelőre nagyon szimpatikus és nagyon-nagyon szeretném, ha hosszútávon is jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

panelli

2019. június 7.

Leginkább a "korrekt" szó jut eszembe róla, márpedig ezért az árért ez kevés. Főleg, hogy alig vannak apróbb ráncaim... 20 fok felett a kombinált bőröm teljesen bezsírosodik tőle, sminkelni melegebb időben egyáltalán nem tudok rá. Hidegebb időben rendben volt, beszívódott, illata nem zavaró.
Én inkább szárazabb bőrűeknek ajánlom, hozzátéve, hogy az Uriage gurított ennél már sokkal nagyobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

BlackRose101

2019. április 17.

Amikor először magamra kentem egyik őszi estén a termékmintát, elkapott az a Woow! Na ez az, amit kerestem!" - érzés. Könnyed kis fluid, mely kiválóan hidratál, feltölt, miközben sem fulladós maszkot, sem filmréteget, sem pedig zsíros, elnehezítő anyagot nem hagy a bőrömön. Megvettem a legközelebbi Joy-napon a teljes kiszerelést és nem bántam meg. Igaz, télre már önmagában kevés volt, de egy másik hidratáló krém alá, szérumnak szuper, a bőröm hidratált, mégis tiszta, nem ragacsos. Smink alá egy szuperül teljesített nálam. Újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Gombaellenes tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.