Uriage

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2018. november 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító fluid normál vagy kombinált bőrre

Ez a fluid egyszerre hat a bőr öregedésének minden jele ellen és véd a károsító, a bőr korai öregedését okozó napi agresszióktól (kék fény, UV sugárzás, környezeti szennyezők, stressz, fáradtság stb.). Uriage anti-aging innováció: az új BLB szabadalom kombinálva magas hatékonyságú ránctalanító összetevőkkel (retinol, hialuronsav, sárkányvér növényi kivonat, vitaminok és AHA) és az Uriage termálvíz jótékony hatásával láthatóan simítja a ráncokat és a finom vonalakat, csökkenti a bőr feszességének vesztését és a teltség hiányát, megemeli az arckontúrt, visszaadja a bőr ragyogását, vitalitását, egységesebbé teszi az arcszínt, miközben véd a bőr idő előtti öregedését okozó környezeti szennyezőktől és a mobiltelefonokból és egyéb képernyőkből származó, bőrre káros mesterséges kék fénytől. Pórusösszehúzó aktív összetevőkkel gazdagított összetétele csökkenti a pórusok átmérőjét, finomítja a bőr textúráját és simábbá teszi felületét. Kitűnő sminkalap.

RitaJudit

2019. október 28.

Szeretem a kiszerelését, jó érzés a bőrnek, kellemes tapintású lesz utána. Kíváncsi vagyok a hosszútávú eredményre, egyelőre nagyon szimpatikus és nagyon-nagyon szeretném, ha hosszútávon is jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

panelli

2019. június 7.

Leginkább a "korrekt" szó jut eszembe róla, márpedig ezért az árért ez kevés. Főleg, hogy alig vannak apróbb ráncaim... 20 fok felett a kombinált bőröm teljesen bezsírosodik tőle, sminkelni melegebb időben egyáltalán nem tudok rá. Hidegebb időben rendben volt, beszívódott, illata nem zavaró.
Én inkább szárazabb bőrűeknek ajánlom, hozzátéve, hogy az Uriage gurított ennél már sokkal nagyobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

BlackRose101

2019. április 17.

Amikor először magamra kentem egyik őszi estén a termékmintát, elkapott az a Woow! Na ez az, amit kerestem!" - érzés. Könnyed kis fluid, mely kiválóan hidratál, feltölt, miközben sem fulladós maszkot, sem filmréteget, sem pedig zsíros, elnehezítő anyagot nem hagy a bőrömön. Megvettem a legközelebbi Joy-napon a teljes kiszerelést és nem bántam meg. Igaz, télre már önmagában kevés volt, de egy másik hidratáló krém alá, szérumnak szuper, a bőröm hidratált, mégis tiszta, nem ragacsos. Smink alá egy szuperül teljesített nálam. Újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

ancsika3

2019. április 11.

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem, ugyanis pont előtte pár héttel borultam ki, hogy 28 évesen már apró szarkalábaim vannak. Szóval nagy reményekkel kezdtem el használni. :) A csomagolása azonnal megfogott, számomra nagyon kényelmes használni. Maga a krém viszonylag híg, nagyon jól kenhető. Az illata szerintem erős, de nem kellemetlen, és felkenve hamar elillan. Kb. 1 pumpálásnyi elég is szokott lenni az arcomra. Hamar beszívódik, a kombinált bőröm hidratált és matt lesz tőle. Nagyon kellemes érzés viselni, egyáltalán nem fullasztó a bőrömnek, bár felkenés után pár percig zsíros érzetet kelt, de ez teljesen elmúlik. Reggelente szoktam használni, HA 5 light szérum után. Ha nem hagyok elég időt a két termék felkenése között, akkor hajlamos a kukacosodásra. Mondjuk akkor is, ha indokolatlanul sokáig "masszírozom" vele az arcom. Szóval ez inkább az én bénaságom. Azok fránya kis ráncocskáim legnagyobb örömömre halványodtak kicsit, de ebben biztosan sokat segített a hialuron szérum, és a napi 2-2,5l szénsavmentes ásványvíz elfogyasztása. :)
Elégedett vagyok a termékkel, azt hozta amit elvártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Elégedett vagyok a termékkel, azt hozta amit elvártam tőle.

Firenzisz

2019. április 4.

Tesztelésre kaptam kb. 2 hónapja.

Az esti rutinom része. Az apróbb mimikai ráncokat valóban simábbá teszi, könnyen felveszi a bőröm, nem hagy zsíros érzetet. A bőröm is kissé üdébb amióta használom.
Nagyon praktikus, táskabarát a kiszerelése.
Alapvetően elégedett vagyok, szívesen használom, de úgy érzem, hogy az összetevőlista elején álló szilikon nagyban hozzájárul a selymes érzethez, puha tapintáshoz. Általában kerülöm a szilikont, így csak 4-est kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Tesztelésre kaptam kb. 2 hónapja.

Nagyon praktikus, táskabarát a kiszerelése.

CzMónika

2019. március 29.

Reggelente használom immár három hónapja. Elsőként a kiszerelése fogott meg, az ilyen típust kedvelem a legjobban. A fluid engem megfeleően hidratált az ajkam körüli száraz foltokat sikeresen felszámolta és mintha feltöltötte volna az arcom. A sminkkel nem “ veszett” össze, de hozzáteszem én mellette azért primert használok. Összességében nekem 5 csillag, hozza az elvártat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Nyimuska

2019. március 29.

Tesztelésre nyertem én is, kb. másfél hónapig használtam, heti 1-2 alkalommal.

Ami eléggé zavarni szokott a sima patikai krémekben, az az, hogy nem tudni %-osan sem, hogy akkor kb. mennyi az A vitamin, hialuronsav és AHA tartalma, így elvesztettem a lelkesedésem iránta, egyre kevesebbszer nyúltam érte (van emellett 5 krémem éjszakára). Hidratált azért a februári hidegben, de nagyon futottak még kategória őszintén szólva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Tesztelésre nyertem én is, kb. másfél hónapig használtam, heti 1-2 alkalommal.

BlazonIsle

2019. március 29.

Tesztelésre érkezett hozzám és lassan 3 hónapja használom minden reggel, szorgalmasan. Még mindig van a tubusban, pedig nem sajnálom a bőrömtől, így kiadósság tekintetében mindenképp 5 csillagot érdemel. Továbbá ennek fényében már nem is tűnik olyan borsosnak az ára.
A kérm textúrája nagyon kellemes, könnyen beitta a bőröm, valóban remek sminkalap. Nem zsírosodik, fénylik tőle az arcom jobban, mint bármely más krémtől, bár az első hetekben eléggé pattanásos lettem tőle. Mivel retinol tartalmú termék utóbbi nagy meglepetésként nem ért, számoltam ezzel az eshetőséggel. Szerencsére ez a tisztulási folyamat hamar lecsengett, azóta semmi problémám nem volt e tekintetben, valamint a meglévő foltjaim is szépen halványulnak.
Genetikai okoból a nasolabialis redő nekem már most igen szembetűnő, de a krém használata óta láthatóan lágyult ez a vonal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Encssy

2019. március 15.

Én is tesztelésre kaptam, ránctalanításra nincs szükségem még, a kékfény védelmet meg remélem tényleg teszi. Amúgy egy jó hidratáló, nekem télre egy picit kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Rebellis

2019. február 23.

Sajnos a kombinált bőrömről hatására 2 óra múlva vattakoronggal lehet itatni a zsírosságot. A ráncaimra hatástalan, pedig teljes flakont elhasználtam és még nem barázdáim vannak. Sajnos nem jöttünk be egymásnak. ☹

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.