Uriage

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nyugtató, védő krém kipiruló és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt érzékeny arcbőrre, UVA/UVB védelemmel. Exkluzív összetétele enyhíti a forróság- és diszkomfort érzetet, hidratálja a bőrt. Bőrbe olvadó, nem olajos összetétele a bőrt puhává, alaposan hidratálttá teszi és kiváló sminkalapot biztosít.

• A hidratáló és nyugtató Uriage termálvíz a Cerasterol-2F komplexszel együtt erősíti a bőr barriert, hogy az hatékonyabban védjen a bőrpírt okozó külső hatásokkal szemben.
  • Ginzeng- és vörös hínár tartalma védi az érfalakat, javítja a mikrokeringést.
  • A szabadalmaztatott TLR2-Regul és SK5R komplex megelőzi, csökkenti a bőrpírt és akadályozza annak visszatérését. Szabályozza a bőrpír és hajszálértágulatok kialakulásáért is felelős molekuláris reakciókat és hosszan tartóan nyugtatja az érzékeny bőrt.
  • Magasan tolerált szűrőkkel védi a bőrt az UVA/UVB sugárzástól.

KKornel

2019. július 16.

Az egész évben használom ezt a krémet, seborrhea-s a bőröm(tehát szinte mindig száraz),napközben remekül hidratál,főleg a 3 napos borostánál kezd kritikus lenni a szárazság, de akkor is helytáll, megszünteti a pirosságot, a fényvédőnek köszönhetően nem ég meg a bőröm. Aki hasonló problémával küzd, annak ez maga lehet a megváltás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

pilleriin

2018. szeptember 8.

Gondoltam itt az ideje, hogy ne csak a német/osztrák drogériák saját márkás termékeit használjam az arcomra így a harminchoz közeledve. Kísérletezésnek nem volt rossz, de nem győzött meg és drágállom az árát. Igen, ez még mindig nem a csúcskategória, de nem tud semmivel sem többet nyújtani, mint a csecsemőknek gyártott illatanyagmentes ezer forintos kenőcs, amit általában használok az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

twentylessone

2018. július 12.

Nagyon piros voltam kb 2 éve tartott (azelőtt csak mozgás, szauna, fehérbor után), télen kifejezetten fájdalmasan kiszáradt a bőröm és szinte semmilyen krémet nem viselt el. Tavasszal elmentem bőrgyógyászhoz, felírt egy gyógyszertári krémet éjszakára, kb 2 hét után jobb lett az arcbőröm állapota és lelkemre kötötte, hogy fényvédő nélkül ki nem menjek az utcára - az Uriage Roseliane-t választottam. 3-ik hónapja használom, strandra is ezt kenem az arcomra. Egyrészt tökéletes fényvédő, nem irritálja a bőrömet, naptól meg se pirulok és hosszú ideig tart. Kiváncsi vagyok, hogy télre elég zsíros lesz-e, mert biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

nicolekitti

2018. június 30.

Mintát kaptam belőle. Nem igen szeretem az ilyen sűrű állagú krémeket. Felvitelkor kicsit vörös volt egy két helyen az arcom, de kellemes kényelmes viselet volt a nap folyamán.
Nem hiszem, hogy megveszem, mert az állagával nem sikerült megbarátkoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Nem hiszem, hogy megveszem, mert az állagával nem sikerült megbarátkoznom.

Kayita

2018. május 3.

Rendszeres használat mellett csak nagyon minimális javulás volt tapasztalható. Mostanában azonban felkenés után már irritál és az egész arcom kipirosodik tőle, szerencsére ez beszívódás után elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

nyuszmok

2018. április 23.

Kezdődő rozaceám van és arra próbáltam ki ezt a krémet. Kb. 5 hónapja használom és megvagyok vele elégedve. Lágy, könnyű krém és könnyen beszívódik. Finom puha lesz tőle a bőr, de a pirosságon csak kicsit segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Szemike

2018. április 11.

Szerencsére visszaveszik ezt a borzalmat :( lángolt tőle a bőröm, 3 óráig vörös volt, viszketett, egyszóval borzalom. Senkinek nem ajanlom :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

tamara428

2018. április 6.

A rozáceás arcomra használtam. A gyógyszertárban a gyógyszerésznő ajánlotta kifejezetten a rozaceára, így hát megvettem. Eleinte tényleg kicsit halványította a vörös foltokat, nagyon örültem neki, aztán véget ért a tudomány. Utána nem használt semmit, aztán kicsit ki is pirosodtam tőle. Megromolhatott a meleg szobában 3-4 hónap alatt? Nem tudom... De ha valakinek nincs olyan durván felgöbösödve az arca, mint nekem, neki jó lehet, mert valamennyire halványított a vörösségen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Michelanghela

2018. március 17.

@sztikke, én szívesen átvenném, ha még megvan.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

@sztikke, én szívesen átvenném, ha még megvan.:)

beauvoir

2018. március 17.

Csak azokon a napokon ,elsősorban télen használom,amikor nagyon száraz ,dehidratált a bőröm.Gyorsan felszívódik,smink előtt azonban szükség van par percre,míg teljesen beszívja a bőr és eltűnik a kissé ragacsos érzés.
A fényvédő miatt vettem meg,bőrpírt,kipattogást nem okoz ,extrém száraz bőrre ideális lehet mindennapi használatra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.

Sorbitol h 1 1

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Színező anyag. (Piros)

Lásd még: algakivonat.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.