Vademecum

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

eelinsz

2017. január 17.

Fél áron vettem, nem rossz termék, észrevehető, hogy minimálisan fehérít, de nem képes csodákra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

mandala77

2015. december 1.

Elsősorban nem a "fehérítő hatása" miatt esett erre a választásom - mert az ilyen csodákban már nem hiszek -, hanem éppen ez volt akciós, és váltani akartam a régi fogkrémről. Be kell vallanom, kellemes meglepetést okozott. Még nincs egy hete, hogy használom, és máris észrevettem a változást. Alaposan tisztít, és eltávolít minden lepedéket, talán emiatt (is) tűnik világosabbnak a fogsorom. :) Tény, hogy nincs erőteljes mentolos íze, és nem habzik annyira, mint a társai, ennek ellenére sokáig kellemes marad a szájíz, és friss a lehelet. Ezenkívül tényleg karbantartja a fogínyt is. Ha elfogy, biztosan megint ilyet veszek. Meglátjuk, hosszabb távon mit tud, addig is megadom neki az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

muffika11

2015. október 28.

Nem éri meg az árát, ugyanis nem látok sok változást pedig 2 hete biztos, hogy használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

JudithBeauty

2015. október 14.

A fogkrém dobozán lévő felirat szerint 10 nap után már látható a változás, vagyis a fehérítő hatás. Megnéztem a tükörben, nem lett fehérebb a fogam. Az íze mondjuk kellemes, de lehetne kicsit erősebb, mentolosabb is. Az álló tubus elég praktikus, de ez nem elég ok, hogy újra megvegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

lavandula

2015. szeptember 16.

Pár hónapja használtam rendszeresen, nem emlékszem, hogy fehérítette volna a fogaimat. Nagyon vártam, hogy elfogyjon, mert nagyon nagyon érzékenyek lettek tőle a fogaim :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

pilluska

2015. július 2.

Kellemes kis fogkrém, viszont fehérítő hatása egyáltalán nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Kellemes kis fogkrém, viszont fehérítő hatása egyáltalán nincs.

senskin

2015. május 20.

Szerintem meg nagyon habzik. Kellemes, nem kell ennél erősebb mentol íz. Összességében fehérít és jó. Emellett használok más fogkrémeket is, rájöttem egy fajta nekem nem elég...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Liora

2015. március 30.

Gyönyörűen fehérít, valóban látni a különbséget már egy hét után is. Az egyetlen gond az, hogy egy nagyjából ízetlen paszta ami nem is habzik fel rendesen. Kúra szerűen jó, de rendes fogkrémnek nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

AnnaPanka

2015. március 4.

Az itteni vélemények hatására megvettem, de sajnos nekem nem jött be... Nem fehérít, nem tisztít rendesen, bár most vettem elektromos fogkefét, így jobban tisztít, de az a fogkefének köszönhető. Nem értem nálam mi a gond, ha mindenkinél így bevált, de hát semmi sem jön be mindenkinek. :) Nekem a Colgate Whitening sokkal jobban bejött, és az olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

foxgirl

2015. január 6.

Véletlenül bukkantam erre a fogkrémre egyik leakciózása során, gondoltam kipróbálom. És nagyon nem bánom :-) Szépen fehérít, ami rendszeres kávéfogyasztó lévén számomra nagyon hasznos. A többi általam próbált fehérítő fogkrémekkel ellentétben ez nem teszi érzékennyé a fogaimat sem. Kellemesen mentolos ízű, jó illatú és szerencsére nem is drága :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin