Vaseline

Ár:   €2.80   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Ramy96, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   €2.80
Kategória:   Testápolók

Könnyed, frissítő testápoló aloe verával.

MBR

2016. szeptember 23.

Kedvenc testápolóm évek óta. Friss illata van és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Kedvenc testápolóm évek óta. Friss illata van és hamar beszívódik.

vvcs

2014. május 20.

Nekem a sárga változata van meg, ami gabonát és plusz vitaminokat tartalmaz. Szeretem, bár nem mondhatni, hogy valami nagy különlegesség, mert szerintem ez egy sima testápoló ami tavaszra és nyárra tökéletes hisz könnyű és hamar beszívódik, de őszre ill. télre nem elég véleményem szerint. Máskülönben meg vagyok vele elégedve! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Blame

2013. február 3.

Angliából kaptam én is. Nagyon szeretem az illatát, annyira könnyed és friss. :) Nem éppen egy téli testápoló ami érezhető a hidratálásán is, úgyhogy szerintem elteszem majd nyárra és én is kipróbálom napozás után. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

28bluebird

2012. július 15.

Nyaron napozas utan tokeletes, husit es hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Nyaron napozas utan tokeletes, husit es hidratal.

Cipriana

2012. március 17.

Angliából rendeltem és már nagyon vártam hogy megérkezzen. Az illata nagyon friss, igazi tiszta illat, ami sokáig megmarad. Könnyed krém, nyárra pont jó, azonban száraz bőre nem elég a hidratálása, tőlem négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak