Vaseline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2013. június 3.

Kategória:   Testápolók

Gazdagon hidratáló testápoló.

Jucuus

2018. december 27.

Nehezen szívódik be, de szuperül hidratál, és az illata is nagyon jó! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Nehezen szívódik be, de szuperül hidratál, és az illata is nagyon jó! :)

Seila

2018. szeptember 13.

Isteni illata van, már csak ezért is elhasználom, de lassan szívódik be, és a bőrömet sem hidratálja úgy, ahogy kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

LondonBee

2018. június 14.

Az egyik kedvenc testápolóm. Az illata finom, az álaga jó és nekem a beszívódással sincsen gondom (miközben krémezem magamat, már beissza a bőröm). Sokáig elég, nem kell belőle túl sokat használni; jó kis krém, de nem csodaszer. ^_^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

oszitunder

2016. szeptember 22.

Az illata valóban nagyon jó, a csoki a parfümös illattal remek összhangban van. Nekem is a felszívódással volt bajom, aztán rájöttem a trükkjére :)
Nyaralás után amikor elképesztően kikészült és száradt a bőröm a sok tengerparti levegőtől, ez a krém teljesen helyre rakta.
A lényeg hogy zuhanyzás után egy hatalmas törölközőn fekve várom, hogy beszívja a bőröm, közben egy jó sorozat és az ember lány szinte wellnesszel. Ennyi időt szerintem megérdemel a bőrünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.

mariib

2015. július 9.

Csak télen használom, nyárra túl tömény az illata és az állaga is. Sokat segít, ha már nagyon ki van száradva a lábam, de sajnos elég zsíros érzetet hagy maga után, és rátapad a ruhám, ezért csak éjszakára használom. Tudom, nem helyes, hogy megvárom, hogy annyira kiszáradjon a bőröm, hogy már viszket, de általában csak ekkor veszem elő, ilyenkor elég jó szolgálatot tesz, és nem is drága. Az INCI nem egészen tökéletes, de ezért az árért elmegy, és a zavaró dolgok (illatanyag, limonene, benzyl alcohol stb.) végül is a lista vége felé vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

cioccolata

2013. május 31.

Valóban kissé nehezen szívódik be, semmi extra.
(Amúgy ez nem ugyanaz, mint a Baba nálunk, csak más névvel? Megszagoltam a Baba kakóvajas testápolót a Rossmannban és nagyon emlékeztet rá... a flakonjuk is egyforma.)

javítás: ellenőriztem az összetevőket, tényleg ugyanaz! :D és ott masszív öt csillagos értékelést kapott... szép is a globalizáció...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Valóban kissé nehezen szívódik be, semmi extra.

nijikel

2013. január 7.

Az illata jó de nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Az illata jó de nehezen szívódik be.

Cipriana

2012. március 17.

Angliából rendeltem és már nagyon vártam hogy megérkezzen. Az illata fantasztikus, isteni csokis-kakaós, sokáig érzem magamon, viszont a hidratálása nem túl erős és kissé ragacsosnak érzem a bőröm a használata után. Összességében közepest érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2