Best of Beauty 2019

Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2011. augusztus 24.

Kategória:   Egyéb

jns.melinda

2016. szeptember 19.

Én lepődtem meg a legjobban, hogy ez működik. A fájdalomhoz hozzászoktam, nem újdonság, minden gyanta fáj. A vélemények alapján nem reméltem sokat, de 98%-ban működött, mint minden gyanta nálam. Térdig elég volt összesen 2 pár (hagyományosból több kellett volna). Pont annyi van a papíron amennyi kell. Ahhoz drága, hogy mindig ezt használjam, de pl. utazáskor vagy hirtelen programhoz tökéletes express megoldás. Szerencsére a gyanta melegítéssel sem kell szórakozni, vagy túl hideg lesz, vagy túl meleg, sok vagy kevés kerül rá, az tubus alján mindig marad egy kicsi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

aranypáva

2015. december 12.

Leszedte amit kell, de nagyon fájdalmas érzetet hagyott az érzékeny bőrömön. Sokáig kell dörzsölni használat előtt, hogy fölmelegedjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

helgus96

2015. augusztus 3.

Semmit nem hozott le, abszolút semmit, de cserébe jól kipattogtam tőle, amiket győztem eltüntetni. Nekem eddig az összes hideg gyantával való kísérletem kudarcot vallott. Soha többet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Black Fairy

2014. december 25.

Nekem se nagyon vált be...alig tudtam szétszedni én is, mondjuk nekem a kezem elég volt, hogy felmelegítsem, de így szenvedős volt a szét szedése...Aztán mintha hirtelen megszáradt volna, kb semmi szőrt nem szedett le...vagyis konkrétan foltosan szedte le...aztán felbosszantottam magamat, és inkább leborotváltam a lábam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 25.

SuicideCandy

2013. december 28.

Régen nagyon szerettem. De az utóbbi 1-2 évben mikor rászántam magam, hogy ilyet vegyek. Nagyon megbántam.. Nem tudom, talán a házban lévő páratartalom tette tönkre, vagy sokáig állt a boltban, vagy valamit máshogy csinálnak-e gyártása során.. de se szétválasztani nem lehetett rendesen hogy mindkét szalagon egyenletesen maradjon gyanta, anélkül, hogy meleg radiátorra raktam volna pár percre.. Mert a kézmeleg nem ért semmit... Azután ha sikerült is rendesen szétválasztanom akkor vagy nem szedte le rendesen a szőrt.. vagy még a lábamon is maradt a gyanta..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

AyaDid

2013. december 8.

Nem jött be, nagyon nem. 1-2 szalagot nem tudtam egyszerűen elég ideig dörzsölgetni, hogy normálisan le tudjam választani. A szőrök 30%-át ha leszedte, pluszban még rá is ragadt, szóval még utána a plusz epilálás vagy borotválás is nehéz volt. Szó se róla, sose voltam gyantapárti, de reméltem, ez a hideggyantázás talán mégis nekem lett kitalálva, de nem. Vagy csak rossz márkával próbálkoztam. De ahhoz képest jó drága... Maradok az epilálásnál, vagy ha már mindenképp tépegetős módszert akarok választani, veszek egy no-name, 200 Ft-os tigris tapaszt. A hátamra vettem fájdalomcsillapítás gyanánt és amikor le akartam húzni, egy az egyben leszedte az egész felülete alatt lévő szőrmennyiséget. Akkor és ott ennek rohadtul nem örültem, de legalább most már mint alternatívát tudom használni - szőrtelenítéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

linduci

2013. október 2.

Több színt is kipróbáltam (volt sárga meg még nem emlékszem milyen), nem mind vált be, de ez igen. Mióta megjelent a piacon, azóta ezt használom, de csak bikiniről és hónaljról tudok nyilatkozni. Lábon epilálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 2.

kvitta.girl

2013. augusztus 14.

Sima veet jobb,meg ugye több is van benne de ez volt akciós ezért vettem meg. Karra és bajuszra használok gyantát csak, teljesíteni szépen teljesített,bár alig éreztem valamit mikor letéptem ami furcsa volt. De szép sima lettem, a kendő valami isteni hozzá nagyon erősen olajos,könnyen oldja a gyantát.
Viszont elég kicsi a tépőcsíkok, és gyengébb is mint a normál veet,de nem volt vele probléma.
Maradok simánál,vagy kéknél de ha esetleg nem lesz jó szívvel veszem ezt is újra.
Kár hogy kevés van benne és kisebb mint a többi,de ennyi negatívum.
Hajszárítással teszi a dolgát rendesen,gyanta nem is maradt a bőrömön szinte amit imádtam!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Kár hogy kevés van benne és kisebb mint a többi,de ennyi negatívum.

narancsfavirág

2013. július 4.

Ezt is kipróbáltam, mivel nagyon akciós volt, de nem jött be. Az erősebb szőrszálakat ugyan viszonylag fájdalommentesen kiszedte, de a vékonyabbakat ott hagyta. Ráadásul másnapra tele lett a lábam véraláfutásos foltokkal, amik nehezen múltak csak el. (pedig jó technikával csináltam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

TijuMK

2013. január 14.

Nem tudom miért működnek másoknak a hideg gyanták. Nekem lehet mert erős szőrszálaim vannak és nagyon sok, maradéktalanul kitépkedi az összeset, soha nem vérzett még be a lábam tőle ( a karom igen, így azt epilálom). Szerintem az a trükk hogy fel kell melegíteni rendesen, amit a kezünkkel soha az életben nem fogunk tudni, ezért én hajszárítóval szoktam kicsit megfújtatni. 3-4 letépést simán bír, mire megtelik szőrszálakkal és elveszti a hatékonyságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hexyldecyl Stearate
Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Triethylene Glycol, Glyceryl Rosinate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.