KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz és nagyon száraz bőrre kifejlesztett testápoló balzsam, amely szinte beleolvad a bőrbe. Gyorsan beszívódik, puha bőr érzését és komfortérzetet hagyva maga után.

Érzékeny bőrre. Hipoallergén. Ásványi anyagokban gazdag Vichy termálvízzel

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 október

Water / Aqua Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Glycerin h 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Zea Mays (Corn) Elaeis Guineensis (Palm) Oil eo Alcohol Denat. al Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Butylene Glycol h 1 0Hydrogenated Olive Oil Myristyl EstersStearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Myristyl Myristate eo 5 2Zea Mays (Corn) Oil eo I eu 3 0Tin Oxide Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Stearic Acid eo I eu 2 0Paraffin eo Mica Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Sorbitan Tristearate eu Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil eo Methyl Methacrylate Crosspolymer Isohexadecane eo Sodium Hyaluronate h 0 0Helianthus Annuus Seed Oil eo Sodium Hydroxide Coriandrum Sativum (Coriander) Oil Palmitic Acid eo I eu 2 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Phenoxyethanol ta Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Ammonium Polyacryldimethyltauramide Disodium EDTA Caprylyl Glycol eo I h Capryloyl Salicylic Acid kh Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil eo Xanthan Gum ti I eu Synthetic Fluorphlogopite Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Polysorbate-80 ti I eu 0 0Oryza Sativa (Rice) Bran Oil eo Parfum / Fragrance i

keettee

2018. május 12.

Ő a Nagy Ő.

Nem tudnám megmondani mennyi testápolóval próbálkoztam már, olcsóbbal, drágábbal de ennyire egyiket sem szerettem mint ezt. Lassan fogy, nem kell sok belőle, az a kis enyhe illata ami van isteni, remekül hidratál, most a melegben nem is kell minden nap használnom. Szőrtelenítés után egyáltalán nem csíp, talán még nyugtat is, egy picit feszesebbnek is érzem a bőröm. És ahogy a napsütésben enyhén csillog...😍 engem nagyon megvett, én meg őt, és le nem cserélem.

keettee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

Ő a Nagy Ő.

ylexe

2017. október 7.

Egyelőre tetszik, de még 5-t nem kap. Kellemes az illata. A kemény habszerű állag ellenére jól eloszlatható és könnyen beszívódik a bőrömön. Esti felkenést követően reggel nem volt sivatag a bőröm, úgyhogy eddig a minimum elvártat részemről hozza. Remélem, nem fog gyorsan fogyni, de egyelőre úgy fest, hogy kevés is elég belőle, nem kell vastagon kenni. Most bizonyos patikákban a második termék (olcsóbbik) féláron van, így vettem meg a Vichy Night Spa éjszakai krémével együtt, és eddig tökéletes döntésnek bizonyult. UD: nem szerettem meg, lassan fog elfogyni.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

gyulzsuzsi

2017. június 25.

Sokat filóztam a vásárlás előtt, mert iszonyú drága, végül csak nem bírtam ki, megvettem.
Inkább testvajhoz hasonlítható a töménysége, emiatt nem a legjobb a felszívódása. Inkább lábra használom csak, mert amikor legutóbb karon is használtam, a 3 hós kisfiam arcán találkoztam vele kis kukackák formájában.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Adrienna

2017. június 17.

Az Aqua Sorbet kipróbálása után döntöttem úgy, hogy esélyt adok ennek a testápolónak is. Kellemes az illata, valóban nagyon sűrű állagú, így jól hidratál. Nekem nem szívódik be olyan be gyorsan, így kizárólag estére használom. Még másnap napközben is érzem az illatát a bőrömön, eddig ilyet még nem tapasztaltam egyik testápolónál sem.

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

La-Fee

2016. november 18.

Okt 28.
Nagyon finom, sűrű testvaj, finom enyhe illattal, a doboz színével megegyező színnel. Könnyen elkenhető, gyorsan beszívódó krém, igazi luxus érzésű pihepuha bàrsonyos illatos, puha bőr marad krémezés után. Nem ragacsos, nem tömény, nem sok. Már csak azt nem tudom, mi lesz a többi testápolómmal...mert ez letaszította őket az alsó polcra.
Nov. 18:
Imádom, esti rituálém részévé vált, kedvem van újra kenegetni magam és isteni illata van nem mellékesen :)

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Okt 28.
Nov. 18:

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Zea Mays (Corn) Oil, Stearic Acid, Paraffin, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Isohexadecane, Helianthus Annuus Seed Oil, Palmitic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Caprylyl Glycol, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Zea Mays (Corn) Oil, Stearic Acid, Sorbitan Tristearate, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.