Vichy

Ár:   7430 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek

• Simítja, ápolja és ragyogóvá varázsolja a tekintetet.
  • Egyes esetekben akár a korrektort is kiválthatja.

mangi21

2018. július 26.

Könnyű kis hidratáló, de semmi extra. Az árát nem éri meg. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Könnyű kis hidratáló, de semmi extra. Az árát nem éri meg. Nem fogom újravenni.

Parfuwoman

2018. június 10.

Én a nem túl kedvező vélemények ellenére megpróbálkoztam vele és nem csalódtam. Tetszett benne, hogy színezett krém, így kicsit halványítja a karikákat, nekem nem csípte a szememet, igaz nem is kentem teljesen a szempillatövekhez. Hidratál, már 3 hónapja használom és a tubus fele fogyott el, úgy, hogy hétköznapokon reggel és este használom. Ajánlom, főleg, hogy nincs veszélyes összetevője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

jakani

2017. november 20.

egy tubussal elhasználtam, nem volt változás a szemkörnyékemen. Néha picit csípett is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

zsooofi

2017. november 19.

Sajnos semmilyen változást nem tapasztaltam a krém használata óta a szemeim alatt lévő bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Niki0111

2017. október 13.

Én sem tapasztaltam semmilyen változást egy tubus elhasználása után (és közben). Viszont szemeimet enyhén irritálja. Hogy jó tulajdonságot is írjak, meg kell jegyeznem, hogy hidratál (amire ugye más, olcsóbb krémek is képesek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Pyross

(!)
2017. június 14.

Nekem nagy újdonság volt az adagolófej de nagyon tetszik. Maga a megjelenése nagyon tetszik, kis szolíd. Az illata nagyon finom, a krém színe is bejön. Reggelente használom. Jól hidratál, szerencsére sok dolga még nincs de az apróbb ráncokra (inkább mosolygó ráncok) nekem bevált.
A mostanit nyertem, de újra fogom vásárolni. Az ára húzós, ezért csak 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

A mostanit nyertem, de újra fogom vásárolni. Az ára húzós, ezért csak 4 pont.

Adrienna

2017. május 11.

Nem sok változást tapasztaltam a használata közben, ráadásul könnyezik a szemem is tőle.. Könnyű az állaga, hidratáltabb a bőr, de többet vártam tőle. Szeretem a Vichy termékeit, de ez nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

missmargarita

2017. május 4.

Évek óta használom a krémet, de csak mint sima hidratáló. A szem alatti karikáimon semmit nem segít, viszont hidratálásra bevált. (Bár újabban egyre jobban kezdem elhagyni). Az adagolófeje szerintem borzalmas. Nem tudnám sokmindennel jellemezni. Semmi extra. (Annak ellenére, hogy az Idealia arckrémet pedig imádom.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

karaibrahimgil

2017. április 6.

Nagyon gyorsan fogy, ez talán az adagolófejnek tudható be. Valamennyire hidratál, de a karikáim ellen semmi esélye, hiába a színezettség. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

eperturmix

2017. január 22.

Mintát használok belőle,és a rossz vélemények ellenére engem mégis meggyőzött.Imádom az idealiak illatát,gyönyörű a színűk,ennek a lazacrózsaszínnek meg különösen,és ennek a hatásával vagyok a legjobban megelégedve.Ráncaim még nincsenek,táskáim se voltak,viszont így a vizsgaidőszak idejében elég csúnyán előjöttek,stressz,rossz alvás stb,és ott égtelenkednek nekem.Eddig is használtam szemkrémet,de annak a hatása sajnos nagy semmi.Viszont ezt használva eltűnnek.Nyugtatja is a területet,irritációt,semmit nem tapasztaltam,és igazat megvallva nem vagyok egy nagy összetevő figyelő sem.Még ha optikai tuning is ez,nekem már akkor is megnyugvás,hogy nem látom.Valószínű őt megfogom venni teljesben,a többiekre ha bár nem rosszak,nem tudnék ennyit áldozni,de ez..ez valahogy megfogott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.