Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: gabi11, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Depigmentáló hatóanyag-kombincióval a 7 nap alatt sugárzóbbnak és napról-napra egységesebbnek látszó arcbőrért. Érzékeny bőrűeknek is.

• Pigmentfoltok
  • Öregedés okozta foltok
  • UV-sugárzás okozta foltok
  • Pattanás utáni foltok

ildi22

2014. november 26.

Egy csodaszer, nekem a tinédzser kori pattanásaim után maradt foltokat teljesen eltüntette. Több tubust használtam el belőle, de ma már nem kell használnom. Imádtam! (Vettem gyógyszertárban is, de egyszer az Ázsia centerben 6000 Ft körüli áron, és nem volt hamisítvány)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Kitti88

2014. április 10.

Sziasztok. Szerintem egy super krém, én imádom. Már a másodikat használom belőle, persze kell hozzá más hidratáló is. Szerencsére akciós volt az egyik kecskeméti patikában, így majdnem féláron tudtam megvenni. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Jane

2014. március 11.

Nincs semmi baj ezzel a krémmel, megteszi, amit ígér, azzal a különbséggel, hogy nem olyan drasztikusan és gyorsan, mint a többi hasonló kategóriába tartozó termék. Száraz bőrűeknek egymagában kevés lehet a hidratáló hatása, nálam mínusz 2 csillag levonás jár, amiért nincs benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 11.

zsu044

2013. november 19.

Pigmentfoltok, UV okozta foltok, pattanás utáni foltok: mindegyikkel rendelkezem, úgyhogy nagy reményekkel telve vásároltam meg ezt a krémet.
Az illata isteni, bár én az összes Vichy termék illatát imádom, míg mások túl édesnek titulálják. Az állaga, ápoló hatása tökéletes, selymes érzetet hagy maga után, könnyedén beszívja a bőröm. Szóval idáig minden tökéletes. DE. Amit ígér, nálam nem teljesítette. Bár kétségtelenül a türelmetlen fajtából való vagyok, most megmakacsoltam magam, és 2,5 hónapig kentem minden reggel és este ezt a krémet. De a foltok maradtak. Bár a Vichy kihangsúlyozza, hogy CSAK rendszeres, és hosszútávú használatnál lehet elérni látványos eredményt, én ezzel nem elégszem meg. Ezt 8000 körüli áron vettem, Paula 5%-os AHA-ja 10.000 körül van, és azzal 3 hét alatt az egész bőrképem átalakult, és bár nem tűntek el a foltok, de jelentősen halványodtak. Véleményem szerint akinek VALÓBAN foltokkal van problémája, annak ez a krém kevés. Akinek viszonylag foltmentes bőre van, annak tökéletes lehet bőrtökéletesítő, hidratáló krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 19.

devcat

2013. augusztus 21.

Mintám volt belőle, nekem nem vált be, az illata rémes, nekem nem jött be, de ízlések és pofonok. Ez is, ahogy az összes többi Vichy krém, ez is hurkákban, túró szerűen jött le az arcomról. Pigmenthalványításról nem tudok beszámolni, hisz csak egyszer kentem fel. Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

mariedavid1991

2013. június 29.

Körülbelül 2 hete használom napi szinten, eddig semmi változást (javulást) nem tapasztaltam. Mondjuk rá is van írva a dobozra, hogy kb. 4 hét után látható az eredmény. Ahogy írtam, eddig teljesen semleges, se jobb nem lett a bőröm érzete (kevert bőrtípus, T-zónában pattanásos, miteszeres, kissé zsíros). Én azért vettem a krémet, mert nagyon zavarnak a pattanások után megmaradt elszíneződések, piros foltok, illetve az orrom körül nemrég vettem észre pici ereket. Elvileg erre találták ki a krémet, hogy ezeket eltüntesse, de minimum elhalványítsa. Igaz, még nem használom túl régen, de már némi javulásra számítottam volna, ami nem következett be... De azért még reménykedem. Ha már megvettem, ezt az egy tubust elhasználom, aztán vagy elfelejtem, vagy nem. De erről majd még írok, miután elfogyott, hogy mennyit javult a helyzet. Igazság szerint az is bosszantó, hogy ennek a drága krémnek a dobozába nem voltak képesek egy rohadt "használati utasítást" belecsempészni... Lehet éppen ez a probléma, hogy mondjuk túl keveset kenek, vagy nem elégszer. Szerintem ez alap dolog lenne, kicsit meg is lepődtem, hogy a krém tubuson kívül semmi nem volt a dobozban. Egyébként érzetre semmi extrát nem nyújt, pillanatok alatt eltűnik, felszívódik. Abszolút nem is hidratál, de ugye nem is erre lett kitalálva (mondjuk ennyi pénzért lehetne egy kis extra tulajdonsága). Egyelőre nem érzem azt, hogy többet nyújtana, mint bármelyik általam eddig használt krém. De majd update...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Perla

2013. május 22.

Sziasztok, nekem egyaltalan nem vált be....Csak mintát próbáltam, szerencsére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Ani88

2013. május 8.

Ma beszereztem! :) Most kentem be vele az arcom, az illata is nagyon tetszik, és az állaga is. Pingvin patikában péntekig akciós, ha valakit érdekel. Igazából ettől a krémtől csodát várok, nem túl durván de azért látszódnak régi patik helyei, és remélem majd elhalványodnak. Ti nappalra és éjszakára is használjátok??
Most adok neki egy 4 csillagot, lényegében még a semmire, remélem felfelé pontozhatom a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

szilvi

2013. május 6.

Mivel glikolsav tartalmú arclemosót használok, nem akartam, hogy még a szérum is azt tartalmazza, így a Bioderma White Objective szérum helyett ezt választottam. Nagyon szép a csomagolása, nagyon könnyű az állaga, finom az illata és elég hatásos is. Kb egy hónapja használom, a foltok - pattanás utáni- enyhén halványodtak, de az arcbőrömnek egész jó színe lette. Egységesebb és üdébb. Amit még nagyon szeretek benne az az, hogy hamar felszívódik és jól hidratál. Rá jöhet az Estee Lauder BB krém és így tökéletesen érzi a bőröm magát. Akinek igazán problémás a bőre, annak szerintem ez édes kevés.A Biodermás verzió sokkal erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Anahita

2013. április 26.

Terhességi májfoltok halványítására vettem, nem fűztem hozzá túl sok reményt, de jól teljesített. El nem tűntek, de sokat halványodtak a foltok, télen nem is volt további kezelésre szükség. Nyáron a naptól biztosan újra besötétednek, ha így lesz újra beruházok rá. Hidratáló krémként is megállja a helyét, kellemes az illata, az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2