Best of Beauty 2019

Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dkitti87, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tartósan egyenletes és matt arcbőr.

• Vichy termálvizet tartalmaz
  • Nem mitesszerképző
  • Nincs szárító hatása
  • SPF 20 fényvédő faktorral

Dorci1987

2016. december 6.

Majdnem 10 éven keresztül ezt használtam, és imádtam! Kellemes, közepes fedése van, és csodásan, egyenletesen lehet felvinni, szinte meg sem látszik. Ha jól tudom, sajnos kivonták a forgalomból :-( Imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

SISINKA

2016. március 24.

legjobb a zsirosabb boromre a szin es az allag is ,tartos,kellemes viselni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

legjobb a zsirosabb boromre a szin es az allag is ,tartos,kellemes viselni....

AligatorBaby

2016. február 11.

A fedése borzasztó. Egy BB krém is jobban fed mint ez....Ráadásul pont problémás bőrre való, és azon lenne mint elfedni. Ha meg több rétegben kenem, akkor csíkoz és betúrosódik... De fedni akkor sem fed! Alig van benne pigment, vicc ez az alapozó... Csak azért két csillag, mert a bőröm állapotán rontani nem rontott, de egy két használat után elajándékoztam......

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

rosa.love

2014. október 9.

Ez egy jó alapozó lehetne,de számomra használhatatlan a benne lévő parfüm összetevő miatt,amitől egyrészt pattanásos leszek,másrészt csípi a szememet. Fel nem foghatom,minek kell illatosnak lennie egy alapozónak. Maradok a dermablendnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 9.

BecCc

2014. július 24.

Sokáig elegendő volt, és jól fedett. Egyetlen problémám vele a T-vonalamon képzett pattanások sokszor nagy száma volt. Összességében négyes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

zsstefi

2014. március 17.

Egész jó a fedése, természetes és nem szárít. Könnyű felvinni, szóval nagyon jó kis alapozó, csak drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 17.

karina

2014. március 4.

Szerettem ezt az alapozót, kellemes az állaga, az illata, a fedése közepes, de pont jó. Nekem nem kellett ra púder es tartós is volt, igazabol semmi rosszat nem tudok mondani rola, nem szárított a matt finish ellenére sem, nem irritált. Nem tartom kizártnak hogy egyszer meg ujra megveszem.:) ha nem akarnám kipróbálni az összes koreai bbt akkor ez elobb megtörténhetne...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

hnica

2014. február 26.

kb. 2 évig használtam. Elég folyékony, szerintem könnyű eldolgozni. Szépen fed, és tényleg természetes hatása van. Nekem elég vízhiányos a bőröm, ennek ellenére nem szárította. Közepesen tartós. Az ára elég húzós, úgyhogy emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

csalogany18

2013. november 9.

Ár/érték arányban szerintem eléggé gyengén szerepel, ennyi pénzért lehet találni jobb fedésű és tartósabb alapozót is a saját kategóriájában (Nálam ez a két fő szempont, mivel elég pattis a bőröm.) Plusz problémát nekem nem okozott ugyan, és kifejezetten könnyű volt felvinni is, de én már rég váltottam róla, mert ennyi nem elég ennyiért :(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Villango

2013. november 2.

Nagy nagy kedvenc, bár legutóbb sajnáltam rá a 6500.- ot ezért vettem egy Loreal Lumi-t 4000.- ért :) Ami bár nem nagy különbség, hál istennek ez utóbbiban sem csalódtam.
Na de ez a Vichy nem jó ám, csakis zsíros bőrre, mert szárít, mattít és ezáltal kihozza ám a hibákat szépen. Viszont második bőrként funkcionál, nagyon jó minőségű, tartós és szépen fed. Teljesen oké. De kizárólag zsíros bőrre.

UP: Olvasom itt a rossz tapasztalatokat...hát igen, nem mindenkinek egyforma a bőre. Nekem (is) nagyon bevált, hidratálok alá, és így tök tartós, simán kibír 8 órát. Ha nagyon problémás a bőröm, csak akkor kell rátennem még korrektort, amúgy tök okés.
Azt mondják olyan mintha nem lenne rajtam alapozó. És ezt az érzést nagyon szeretem. Igen, folyós, de éppen azért hogy könnyed finist biztosítson. legalábbis nekem azt biztosít.
Nekem a GOLD árnyalat van meg, amit már többen lepirosoztak itt....és felkenve nekem is annak tűnik, de valahogy idomul a barna bőrömhöz, és természetes fénynél, kicsit később, tükörben, teljesen rendben van a nyakam árnyalatával.
Ettől nekem csak a Clinique 12 ezer ft-os alapozója volt jobb, de az érett bőrre van, egyenlőre jó ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Zinc PCA, Arginine PCA, Aluminum Hydroxide, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.