Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dkitti87, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tartósan egyenletes és matt arcbőr.

• Vichy termálvizet tartalmaz
  • Nem mitesszerképző
  • Nincs szárító hatása
  • SPF 20 fényvédő faktorral

momo

2012. április 28.

Nem vagyok nagy Vichy rajongó, általában csalódni szoktam a termékekben. Ez az alapozó a kivétel.Jól fed, nem irritál, finom az illata, jó az állaga. Nem olcsó, de a legutóbbi tubust 2 évig (!) használtam majd' minden nap. Nem száradt be, nem romlott meg. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

jennyfive2012

2012. április 4.

Én már több alkalommal is használtam és mindig elégedett voltam vele. Jól fed, az eddig általam hanszált alapozók közül még mindig ez a legjobb. Én nude árnyalatban vettem, korrektort majdnem soha nem kellett használnom, annyira jól tarkar. Nem vagyok egy kimondottan pattanásos bőrű, de sajnos néha megjelenik itt -ott egy pattanás. Nyáron nagyon keveset vittem fel, mivel egyébként is ilyenkor a bőr barnább, de még így is jól megállta a helyét. Jelenleg a Bourjois Healthy Mix Serum alapozót használom, ezzel is meg vagyok elégedve, de a vichy jobban fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

babyface

2012. március 31.

az első komolyabb márkájú (nem drogériás) alapozóm volt. a legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, ami szépen illeszkedett az arcbőrömhöz, nem volt maszk hatás. régebben nem használtam púdert, pedig zsírosabb volt a bőröm, de így is max a nap végére fénylett ki. a felvitele az egyetlen negatívum, mert néha összeállt az arcon. :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

dkitti87

2012. március 31.

Nagyon szép egyenletes bőrfelszínt biztosít, selymes az állaga, egész jól fed. A használata alatt azt észrevettem, hogy valóban nem tömíti el a pólusokat és nem lett több pattanásom, mitesszerem. Mivel zsíros a bőröm ennél az alapozónál is észrevettem hogy 1-2 óra után kifénylik az arcom. Az ára nem túl baráti, de mivel egész sokáig elégvolt illetve egy hibát leszámítva meg voltam vele elégedve így ár-érték arányban talán megfelelő!

villa

2012. március 30.

Nekem nem vált be, mint egyik Vichy termék sem. Drága is. Valahogy nem szereti a bőröm egyik termékét sem. :( (Pedig nagy reményeket fűztem hozzá) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

médea

2012. március 30.

Egy tubussal elhasználtam, úgy emlékszem, hogy nagyon kellemes lágy állaga volt, de nem túl erős fedésű, nem látszik a bőrön, nem volt rossz. Újra akartam venni, de végül mégis úgy alakult, hogy egy másik Vichy alapozót próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Zinc PCA, Arginine PCA, Aluminum Hydroxide, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.