Vichy

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali arckrém a bőröregedés kialakulóban lévő látható jelei ellen. A SlowÂge hat: a barázdáktól a ráncokig, a bőrfelszín kisimításától a barna foltokig, az arcon megjelenő párnanyomoktól a teltségvesztésig.

A  Vichy laboratórium azokat a jelenségeket tanulmányozta, amelyek a környezet (uv-sugárzás, környezetszennyezés), az érzelmek (stressz, fáradtság) és az életmód hatására halmozódnak fel. Ez a kutatás vezérelte egy olyan nappali arckrém kifejlesztését, amely a bőröregedés kialakulóban lévő jeleit célozza meg.

A Vichy Laboratórium ebben az új formulában egyesítette a Kínában már 2000 éve használt növény antioxidáns kivonatát, a baicalint a bifidusszal és az ásványi anyagokban gazdag Vichy Termálvízzel. SPF 25 fényvédővel. A bőr azonnal hidratált és védett lehet. Rendszeres használattal napról napra segít gyorsítani a bőrfelszín megújulását. A bőr hidratáló rétege megerősödhet és az arcbőr élettel telibb lehet.

Érzékeny bőrre. Hipoallergén. A szemkörnyék ápolására nem alkalmas! Felvitelkor kerülje a szemkörnyéket!

Kielemeztük a hónap krémjét: Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge termékcsalád
Ár: 1900,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: a képen, Helyszín: Szolnok, fizetés: --
Ár: 800 , Eladó: Kiyoko
Állapot: új 10db, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalással postai úton.
ildiko91

2019. május 21.

Nagyon finom az illata, hamar beszívodik, feszessé teszi a bőrt. Mivel még nincsen sok ráncom azt nem állítom, hogy halványítja, de hogy nem alakul ki az már fél siker. Eddig kétszer használtam, de újra fogom venni. Az ára húzos egy kicsit, de kb. 5-6 hónapig kitart, ugy hogy én például minden reggel használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Rita410

2019. április 14.

Én a VICHY SLOW AGE NAPPALI ARCKRÉM SPF30-ból kaptam mintát, ami úgy tetszett is és azt kértem szülinapomra. A férjemet rábeszélték erre a termékre a boltban. Hát nem tapsikoltam örömömben, hogy nem azt kaptam, mint amit mondtam neki, de mert régóta szerettem volna ezt a márkát kipróbálni, elkezdtem használni. Az illatával nem volt gondom, nálam érzékenység se jelentkezett, de semmit nem is csinált. Ennyi pénzért kicsit többet vártam volna. Elment a kedvem a kísérletezéstől ezzel a termékcsaláddal. Az illata jó és matt a bőrömön, nem fényesíti, emiatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

AnnieWalker

2019. április 10.

Nagyon nagyon erős az illata,nem is értem hova ez a rengeteg parfüm. Az állaga tetszett,de az én bőrömet zsírosította a kritikus részeken(áll,orr,t-zóna),és ragacsos volt felkenés után,várnom kellett az alapozóval mert elkenődött,csúszott rajta. A szememet picit csípte,bár elég levés krém nem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Bedo169

2019. március 13.

Nagyon kellemes, fényvédővwl ellátott nappali krém, a fluid inkább nyárra jó. Enyhe bőröregedés gátló hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Shanti999

2019. március 8.

Egy kis mintat kaptam, regita szemezek ezzel a kremmel. Ahogy masok is irtak, rendkivul eros, jellegzetes illata van. Gyorsan beszivta a borom, elsore selymes es kellemes erzetet hagyott maga utan. Viszont kb ket ora eltetle utan elkezdett omleni a konnyem, egy esdig nem tapasztalt feszulo erzese volt a boromnek, es sajnos meg pattanasaim is jelentek meg. Szoval nekem az abszolut kerulendo termekek csiportjaba kerult..

Azert kapott kettest, mert az illata tetszik, parfumkent hasznalnam, de nem hidratalo krembe valo...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Futureline

2019. február 15.

Mintam volt belole. A kibontasakor megcsapott az alkoholszag+Vichy illat kevereke(mint a Vichy arcapoloknal altalaban). Olyan ez mint egy elegansan oltoztetett alkoholista aki illatfelhobe burkolozva probalja eladni magat a vilagnak. Aki erre vevo annak sok boldogsagot hozza! Az allaga konyu es hamar beszivodik. Omlott tole a konnyem egesz nap (mint az eddig probalt Vichy fenyvedoktol) alig vartam hogy lemoshassam. Valaki szoljon mar Vichyke neninek hogy ne vegyi hulladekot gyartson mar hanem arcapolot vagy traktort. Soha tobbe Vichy fenyvedo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

SweetCaroline

2018. december 25.

Erős az illata, de nekem kifejezetten tetszik. Könnyen felszívódik és jól hidratál, de azért csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

NikolettaP

2018. november 21.

2 db pici mintát kaptam belőle, ez 2-3 hétre volt elég. Az állaga jó, könnyen kenhető, én nem spórolok az arckrémmel, mégis sokáig elég volt. Első alkalommal a szememre is kentem belőle, mert a többi arckrémemből is szoktam, amik érzèkeny bőrre vannak, és soha nem okoztak irritációt. Ezzel a krémmel szemben, mert nagyon csípte a szemem. Onnantól csak az arcomra hasznàltam. A bőröm 1-2 hasznàlat után láthatóan szebb lett, és az én bőrömet nem zsírosította egyáltalán. Kombinàlt bőröm van, itt-ott még picit kevésnek is éreztem hidratálásra. Az illata viszont erős, és tényleg parfümre emlékeztet, de engem nem lágy, nőies illatra, és nem is krém illat. Így aki a hatása miatt használni szeretné, ha van lehetősége próbálja ki előtte, hogy tetszik-e ez az erős illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

incifinc

2018. október 28.

Megvettem anno, mert nagyon hinni akartam benne. Hát nem kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Megvettem anno, mert nagyon hinni akartam benne. Hát nem kellett volna.

oorsy

2018. október 7.

A bőröm kivörösödött és pattanások jelentek meg.. pedig a minta amit korábban kaptam, bírta a bőröm. Erős parfümös illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, t-Butyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Synthetic Wax, Stearic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-8 Laurate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: PEG-8 Laurate, Myristic Acid, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színező anyag. (Piros)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2