Vichy

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali arckrém a bőröregedés kialakulóban lévő látható jelei ellen. A SlowÂge hat: a barázdáktól a ráncokig, a bőrfelszín kisimításától a barna foltokig, az arcon megjelenő párnanyomoktól a teltségvesztésig.

A  Vichy laboratórium azokat a jelenségeket tanulmányozta, amelyek a környezet (uv-sugárzás, környezetszennyezés), az érzelmek (stressz, fáradtság) és az életmód hatására halmozódnak fel. Ez a kutatás vezérelte egy olyan nappali arckrém kifejlesztését, amely a bőröregedés kialakulóban lévő jeleit célozza meg.

A Vichy Laboratórium ebben az új formulában egyesítette a Kínában már 2000 éve használt növény antioxidáns kivonatát, a baicalint a bifidusszal és az ásványi anyagokban gazdag Vichy Termálvízzel. SPF 25 fényvédővel. A bőr azonnal hidratált és védett lehet. Rendszeres használattal napról napra segít gyorsítani a bőrfelszín megújulását. A bőr hidratáló rétege megerősödhet és az arcbőr élettel telibb lehet.

Érzékeny bőrre. Hipoallergén. A szemkörnyék ápolására nem alkalmas! Felvitelkor kerülje a szemkörnyéket!

Kielemeztük a hónap krémjét: Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Ár: 7000 , Eladó: Margo77
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postazandó..
Krisztin66

2019. november 1.

Sokáig kerestem a tökéletes krémet és a Slow age személyében megtaláltam 2 éve.Ez a krém valami csoda! 2 éve voltak bőrproblémáim amit fél év alatt helyretett annyira, hogy szinte az arcbőröm azóta hidratált , pihe-puha, a pattanás helyeit eltüntette és azóta fél évente kb . 1 pattanás ha kijön az arcomon.Soha mást nem fogok az arcomra kenni csak őt❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

adrikovi

2019. október 14.

Tesztelésre kaptam ezt a kis terméket a Hyaluron Boosterrel és nagyon elégedett vagyok vele. Egy kicsit a krém illata talán túl erős, de teszi a dolgát. Kisimultabb, szebb élettelteli a végeredmény. Szépen lehet sminkelni fölé. Könnyen beszívódik, nincs ragacsos érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

katemoss

2019. október 14.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, imádom!!! Nekem az illata tetszik, nem zavar, gyorsan beszívódik és azonnali feltöltődést jelent az arcomnak. A 89 mineral boosterrel együtt használom, tökéletes páros. Tervezem beszerezni a 89 mineral szemkörnyék ápolóját is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Málni89

2019. október 13.

Több napos használat után már bővebb véleményt írhatok a termékekről. Nagyon hamar beszívódó termékről van szó. Mind a szérum, mind a krémre igaz. Illata kellemes, nem tolakodó. Jó érzés tudni, hogy fényvédőt is tartalmaz, mert attól, hogy beköszöntött az ősz, még nagyon fontos a fényvédelem. Rendszeres használata után a bőröm sokkal hidratáltabbá, sokkal élettel telibb lett. A pórusaimat nem tömíti el, irritációt nem okozott. Biztosan meg fogom vásárolni, ha elfogynak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

dorkaww

2019. október 11.

A Slow Age arcápolót tesztelésre kaptam aminek nagyon örültem ugyanis régóta fájt már a fogam erre a termékre. Nagyjából most 2 hete használom és amit elmondhatok róla: nagyon kellemes könnyű állagú, illata nem zavaró, hamar beszívódik szinte könyörög érte a bőröm. Emellett nem okozott allergiás tüneteket plusz pattanásokat. A ránctalanító hatás szerintem ennyi idő után nem mutatkozik látványosan arról a krém elhasználását követően tudok nyilatkozni. De engem megvett úgymond kilóra eddig! Az egyedüli dolog ami miatt 4 csillagot adok az a borsos ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Beauty88

2019. október 11.

Borzasztó...csíp, viszket, pedig nagy Vichy kedvelő vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Borzasztó...csíp, viszket, pedig nagy Vichy kedvelő vagyok.

brigitta001

2019. október 8.

Terméktesztelésre kaptam Vichy Slow Age nappali krémet és Vichy 89 Hyaluron Booster szérumot. Egy hete használom őket reggelente. A nappali krém hagyományos tégelyes kiszerelésű, nem úgy mint itt a képen. Egyenlőre nagyon elégedett vagyok velük. A szérumot a bőröm azonnal beissza a krémet is nagyon hamar felveszi. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam és az illatukat, állagukat is kellemesnek találom. Fiatalodni még nem fiatalodtam, de azt észrevettem, hogy délutánra nem lesz annyira fényes a bőröm mint eddig. Eddig a nap végén olyan voltam, mint egy diszkó gömb, de mostanában egészen vállalható arccal végzek a munkahelyemen. A 9000-es ár azért elgondolkodtat, viszont kevés is elég belőlük. Ha akció lesz, valószínűleg veszek még.
Ui: Bocsánat ezt a vélemény hibás. Most vettem csak észre, hogy a tégelyes változatnak külön oldala van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Tildi

2019. október 6.

Ezelőtt ezt a pumpás kiszerelést használtam de most, hogy hűvösebbre fordult az idő szüksége van a bőrömnek egy kicsit "testesebb" krémre az SPF30-as pedig az. Nagyon kellemes az illata és az állaga is, puhább és sugárzóbb a bőröm. A Mineral 89 hyaluron boosterrel együtt használom, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

stallone46

2019. október 5.

Nagyon tetszett az illata. Az állaga kellemes, könnyen beszívódott a bőrömbe. Nem hagyott maga után zsíros érzetet. Az arcom egészségesebb tapintású lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Vivyenn

2019. szeptember 25.

A sok negatív véleménnyel ellentétben nekem nem okozott könnyezést, bőrfeszülést. Illata tényleg erős, nem hagy ragacsos érzetet, könnyen felszívódik. Viszont ez az ár sok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, t-Butyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Synthetic Wax, Stearic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-8 Laurate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: PEG-8 Laurate, Myristic Acid, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színező anyag. (Piros)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2