Vollaré Cosmetics

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trudee, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív árnyalatú hidratáló ajakrúzs.

Hecate

2018. május 10.

Olcsó volt, így gondoltam arra veszem ha kisebb időre mozdulok ki otthonról - például vásárolok. Halvány rózsaszínű, természetes árnyalatot választottam. Nagyon tetszett a színe, könnyű felvinni, kellemes hordani és némileg tart is. Nekem tökéletesen megfelelt a célra, amire terveztem. Elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

MrsWolf

2016. június 13.

Szuper rúzs! Pigmentált, szép, jó illatú, jók az összetevők is, olcsó! 299-ért vettem százasban, és imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

angesz90

2015. november 18.

A barátnőmön láttam először ilyen rúzst és végül én is kipróbáltam.Mikor elmondta hol vette és mennyiért, leesett az állam. Nagyon sok más márkát próbáltam, de egyiket sem tudtam elviselni magamon, ezt kis drágaságot viszont a 350 Ft-os árával és a szép összetevőivel egyszerűen imádom. Nagyon szép színei vannak, amik alkalmasak a visszafogottabb nappali sminkhez és a bulizóshoz is attól függően mennyit használok belőle. 6 csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Bendőke

2015. február 10.

Ha fodrászcikkesnél járok tuti veszek belőle, szépen lehet építgetni, imádom hogy kellemes viselni, imádom az illatát, nagyon jó hogy 200.-Ft :) És hiába a kicsit gagyi csomagolás, mindig nálam van egy belőle. És a színei is isteniek. Nagyon jó minőségű és álom viselni is. Kétszáz forintért mi is kellene több. Imádlak VOLLARÉ!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 10.

Bnemrita

2014. augusztus 27.

Igen, ez egy lengyel rúzs. Szeretem a lengyel sminktermékeket, amit eddig vettem teljesen jó volt. Én most egy nude (barnás) színű rúzst vettem 200 Ft-ért. :) Halvány, diszkrét, de ugyanakkor kellően csillogó színe van, és megfelelő mértékben "zsíros", azaz jól kenhető, nem áll meg a száj apró ráncaiban. Olcsó rúzs, normális minőség? Vollaré!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

trudee

2014. augusztus 9.

Nevetséges 190 Ft-ért vettem, mert tetszett az egyik árnyalat. Utána szidtam is magamat, hogy minek kellett megint ilyen olcsó vackot vennem, de otthon kiderült, hogy ez egy nagyon jó döntés volt. Szép bordó színe van, enyhén csillámos. Attól függően, hogy mennyit teszek belőle lehet diszkrét, hétköznapi sminkhez is viselni, vastagabban felkenve pedig feltűnő, intenzív árnyalatot kapnak tőle az ajkak. Kellemes a viselete, közepesen tartós. Nekem egyedül az illata erős egy picit, a csomagolás pedig nem túl praktikus, mert a rúzst nem lehet visszatekerni teljesen, ezért már sikerült letörnöm véletlenül a hegyéből, de ennyi pénzért borzasztóan megérte. Ja, és ha jól látom, akkor nem kínai termék hanem lengyel - mert azért ez sem mindegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Hidratálók: Lanolin

Ceresin 0 0