Vollaré Cosmetics

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2019. április 3.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Vollaré Age Creator Express feszesítő maszkja tökéletesen kisimítja a bőrt, csökkenti a mimikai ráncokat, intenzíven hidratál és kiegyenlíti a bőr tónusát. Erős antioxidáns hatásáú, így gátolja az öregedési folyamatokat. Gazdag összetevőinek, mint a peptideknek, tarafának és ásványoknak köszönhetően visszaadja a fiatalos ragyogást.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Pzsanett

2021. március 3.

3 hónapja használom esténként, egy tasak kb 4-5 alkalom alatt fogy el, inkább hagyom beszívódni a bőrömbe. Kellemes az illata, érezhetően puhább az arcom, hamar beszívódik, nem irritál. Csodát nem vártam tőle de hidratálóként egészen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Mazsiii

2021. január 3.

Körülbelül 1 perccel azután, hogy felkentem az arcomra, így elkezdett csípni, hogy majd megőrültem. Azonnal lemostam, de még mindig érzem. Abszolút nincs érzékeny bőröm. Lehet valamelyik hozzávalót nem bírja az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

meszarosszilviamail

2020. augusztus 28.

Kiprobáltam és elsőre megszerettem az illatát és az állagát. Bármennyire is hat, kellemes közben és utána is a bőrérzet. Nem irritált, pedig érzékeny az arcbőröm. Az állaga is tetszett, könnyű vele bánni. A megviselt arcbőrömnek nagyon jót tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Momo87

2020. május 9.

A Tetyoban vettem (minden hülyeséget megveszek kipróbálok címen) először maszknak használtam de rájöttem tök felesleges lemosni úgy is beszívódik!nos mivel pár napja szörnyen nyúzott vagyok ezért esténként egy pici adagot belekeverek a hidratálomba ! 3nap után piff kihúzta az arcom! Irritációk nélkül!!!!! Kár , hogy nincs krém kiszerelésben🙁 ez egy filléres csoda👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

fagas

2020. január 13.

Ez is nagyon klassz kis maszk, hasonlóan jókat tapasztaltam, mint az előttem véleményezők. Gyorssegélynek kiváló, feltölt, simít mindennemű irritáció nélkül. Ajánlom!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

drsuzy

2019. november 26.

Tetszik az állaga, illata és be is szívódik könnyen. Sokáig elég. Természetesen nem csodaszer, nem tud többet, egy átlagos éjszakai krémnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

kissde

2019. szeptember 19.

Véletlenül akadtam rá, ismeretlen volt számomra a márkanév is. Én esténként használom, a letisztított arcbőrömre egy kevés olajmentes, könnyű hidratálót viszek fel, majd jöhet ez a maszk. Sűrű, krémes állaga van. Simán úgy használom, mint egy éjszakai krémet, szimplán felkenem és kész. Nekem hamar beszívódik és puha, selymes lesz tőle a bőröm. A ráncokat nem csökkenti, de azt semmi ilyen kence sem, ne is várd... :) Hidratál és táplál. Már többször vásároltam és még fogom is! A 2x5ml is elég sokáig elé ilyen használat mellett, de praktikusan lehetne belőle tégelyes kiszerelés is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.