W7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2014. december 30.

Urban Decay Naked 1 hasonmás.

12 színt tartalmaz

Lillie

2017. május 27.

Nagyon elégedett vagyok vele! Olcsó és szuper. Szeretném majd beszerezni a Naked 1-2 palettákat de egyenlőre vele bőven megelégszem. Alkalmi és kis nappali sminket is el lehet vele készíteni. Egyik másik szín potyog így érdemes előtte leütögetni de mivel annyira nem agyon pigmentált így lehet hogy kétszerre kell felvinni a színt de annyi baj legyen. A végeredmény kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Nyufika

2016. július 5.

Imádom! Tökéletes UD Naked paletta másolat.Mi a fenének adjak ki tizenezer forintokat egy palettáért, ha ugyanazt megvehetem a töredékéért? A színek csodálatosak, mindegyikük jól kihasználható. Egyszerűen nem lehet rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Dézi

2016. április 2.

Nagyon szép őszi színek vannak benne. Pigmentáltak, krémesek. Szívesen használom, szerintem a barna szememhez nagyon passzolnak ezek a színek. Ebayről rendeltem kb. 2500 Ft.-ért, szerintem nagyon megérte. Egész nap tart, és tetszik a masszív csomagolása is. A matt színek kicsit porolnak, de nem vészesen :) Az ecset nagyon jól használható, ami a csomagban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

mstindigo

2015. március 14.

Update: Bár az NYX alappal nem volt tartós, az Urban Decay alapommal már nagyon is az! Megy az 5 csillag, szuper ez a paletta, el se hiszem, hogy ilyen olcsó.
***************************-
Az egyik szuper karácsonyi ajándékom volt, nagyon örültem neki. :) Csupa jót olvastam erről a palettáról, hogy mennyire szuper, elvileg UD Naked 1 (vagy 2?) hasonmás. Bár nincs birtokomban eredeti UD Naked paletta sajnos, próbáltam már, és van 2 másik UD palettám. Az UD Nakednek van egy imádnivaló "vajas" érzete, az itt elmaradt. De nagyon szépen pigmentált, és gyönyörűen satírozható, ami óriási plusz pont, nagyon jó vele sminkelni. Ami hátrány, hogy egyáltalán nem tartós, rólam pár óra alatt valahogy eltűnik, pedig nem piszkálom a szememet. Még próbálgatom majd más szemhéjalappal, tesztelgetem, mert egyébként nagyon tetszik. Mindenesetre árérték arányban így is nagyon jónak találom. (Azért a tizenezres high-end palettáim miatt óriásiak az elvárások. :-D) Egyébként Edit Sales blogjában jóval olcsóbb, mint a Make Up Plazaban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

***************************-

ljudith78

2015. január 14.

Nem sok jó tapasztalatom van W7 termékekkel kapcsolatban, de ez a paletta meglepően jól sikerült.
Bár nekem nincs UD Naked palettám, így ahhoz hasonlítani nem tudom, de kellően pigmentált, Artdeco alappal egy normál munkanapot kibír kopás nélkül, nekem ennyi elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

csokissex

2015. január 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát, mert jó színek vannak benne és tartós, pigmentált, nem drága. Külföldön vettem, de nem hiszem, hogy ez a lényeg ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.