Wella

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2013. november 14.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

Többszintű kondicionáló termék normál és festett hajtípusra, gyémántporral.

racz1012

2019. július 1.

Hiába a drága ár, nagyon szeretem ezt a sampont. Az én hajam puha és fényes lesz tőle. De amiért a legjobban szeretem hogy az ombre hajamra nem kell külön hamvasító sampont használni, mert ettől nagyok szép árnyalata lesz a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

bogyoesbaboca

2018. május 31.

Nagyon szeretem az en hajam szep fenyes es puha lett tole jo is tisztit.szeretem hogy nem olyan intenziv az illata inkabb visszafogott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Ivett123

2018. március 10.

Nagyon szeretem ezt a sampont, a fújós hajkondícionálóval együtt vettem meg. A fodrásznál minden alkalom után nagyon tetszett, hogy olyan fényes, puha, selymes a hajam. Egész nap csak fogdostam. :D És megkérdeztem tőle, hogy milyen samponnal mosta? Mondta hogy ezt használja, meg ennek a balzsamját. Úgyhogy megrendeltem neten. És nem bántam meg, nagyon szeretem! A hajam puha, selymes, és szinte csillog-villog. :D Már amikor mosom a hajamat, akkor érzem hogy nagyon puha (amikor még csak a samponnal mosom, tehát még nincs rajta balzsam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

Jucccc

2017. július 2.

Sajnos annak ellenére, hogy mennyire ajánlották, egyáltalán nem voltam vele elégedett, ahogyan más Wella termékekkel sem... Nem lett tőle egészségesebb a hajam, nem szerettem használni, mert akármilyen balzsamot vagy pakolást tettem rá, akkor is száraz, és nehezen kifésülhető maradt a hajam, pedig Tangle Teezerrel fésültem, amit csodás találmánynak tartok. Igaz, nagyon károsodott volt a hajam, de akkor sem hozta, amit elvártam. Talán némi fényt valóban kölcsönzött a hajnak, de az lehetett a hajpakolás eredménye is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Bogyóka

2017. március 15.

A kondícionàlójàval együtt rendeltem. Illata nagyon kellemes, jól habzik, nem kell sok belőle. Intenzív vörös hajam van, nincs olyan festett hajra való sanpon ami meg tudnà tartani a festés utàni két heti àllapotot színben. De ez a vörös haj àtka. Nem zsírosított. Igazàból végzi a dolgàt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Lierre

2017. március 15.

Valami színvédőt kerestem, miután hajam vissza lett festve eredeti színére és erre kapott egy kis Copacabana színezést. Hát nem dobtam magam hanyatt tőle. :( Az illata kellemes, de a színnel nem annyira bánik kíméletesen. Sajnos matt lett a színe és nagyon gyorsan zsírosodik, pluszba egy hónap után megjelent a korpásodás is, amire évek óta nem volt példa. Egy litert vettem, és várom, hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

Laura1998

2016. december 11.

Sajnos annyira nem vált be,nagy reményeket fűztem hozzá, de csak első nap szép tőle a hajam:( Még kísérletezgetek vele,de annyira nem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Elinor95

2016. december 3.

Nos, nekem sajnos nem lett a kedvencem. Mikor elkezdtem használni, az elején szépen tisztított, és nem volt vele gond, viszont egy hónap után elkezdett korpásodni a fejbőröm tőle, ami természetesen egy idő után nagyon meglátszódott. Ennyi pénzért nem ezt vártam volna. Nagyon szerettem volna ha beálik, de nem. Ez nálam csak 3 csillagra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

HDR

2016. augusztus 14.

Jól tisztít, de ezt csak szárítás után érzem.
Mosás végén ragacsosnak érzem hajam, balzsam nélkül (ami egy ötszáz Ft-os Rossmanos) nem bírnám kifésülni, még így is nehézkes.
Jól formázható vele a haj, szárítás után két órával és több nappal is puha és megtartja a szárított formát, puhaságot, tisztaságérzetet, fényt. Összességében csak kicsit vagyok elalélva tőle. A végeredmény tulajdonképpen jó, de nem minden fázisban érzem a "wow-hatást". 3,5 csill., legyen jóindulattal 4.
Ja és a flakonból nehezen jön a cucc, kényelmetlen hajmosás közben fejjel lefele lógva ennyit cseszkődni vele .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Jól tisztít, de ezt csak szárítás után érzem.

Sziszi

2016. június 27.

Nagyon jó termék, a kondícionálójával, és a hajban maradó balzsamjával együtt használom, és igazán puha lesz tőle a hajam. Finom az illata, jól tisztít. Én öblítés előtt egy-két percig a hajamon szoktam hagyni, hogy kifejthesse jótékony hatását. Festett, sprőd, gyenge hajra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.