Yes! Nurse

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Avicky, Módosítva: 2016. január 7.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A Yes! Nurse egyre nagyobb hírnévre tesz szert Angliában, ahol az ápolónők, az elfoglalt anyukák és a szépségmániások körében igazi kultusztermékké vált. Két és fél évbe került a kifejlesztése egy gyermekosztályon dolgozó nővérnek, aki hatékony ápolást szeretett volna kezének a feszített munka közben. Ennek az akkor kereskedelmi forgalomban levő, reális áron beszerezhető termékek nem voltak képesek eleget tenni. Így született a Yes! Nurse, a „24-órás szuperhidratáló” kézkrém.

incifinc

2018. október 28.

Nagy várakozás előzte meg használatát, talán ez volt a baj. Nem jó az illata nekem. A kézmosások után olyan, mintha nem használnék kézkrémet ( a mostanival ez nem gond:) stb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

kneva

2018. május 29.

Az itteni vélemények alapján sokkal sűrűbbnek és sokkal büdösebbnek képzeltem. Szerintem az illata olyasmi mint a TBS Shea vajas vagy Argan olajos vonala: nem gyümölcsös, hanem olyan növényi olaj, növényi kivonat illatú. Egyáltalán nem büdös, nem rossz illat, de nem is egy L'Occitane kézkrém.
Maga a krém könnyű állagú, babszemnyit oszlatok el a kezeimen, addig kenem amíg egyszer csak felszívódik, és a bőröm olyan matt-érzetű lesz. Hagy egy réteget, de teljesen iroda-kompatibilis: nem hagy nyomot a papíron, nem csúszik ki a kezemből a golyóstoll, nyugodtan ihatok üvegpohárból.
Január 3 óta használom, naponta többször. Nem rossz, de nekem éjszakára valami sokkal sűrűbbre van szükségem. Azóta vettem egy Chemistry Brand-et is, de nem kizárt, h ezt is újra fogom venni. A tubusos kiszerelés igazán táskabarát, de a pumpásat éri meg megvenni.

Up: Megvettem a nagy kiszerelêst, azóta is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Up: Megvettem a nagy kiszerelêst, azóta is használom.

misspeterpan

2018. február 9.

Az illatát tekintve kezdetben nem volt a kedvencem, de már azt is megszerettem. Igazán hatásos, akinek kikezdi a kezét a mosószer, vagy bármiféle tisztítószer, imádni fogja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

SzZs1981

2017. március 4.

Teljesen megdöbbentem az itteni véleményeket olvasva, mert ha van krém, ami funkcionálisan 100%-ban hozza amit ígér, akkor ez az!
Amint hidegre fordul az idő, a kezemen a bőr nagyon száraz, szinte pergamenszerű és sérülékeny lesz, a csontocskáknál berepedezik és sajnos vérzik is rendszeresen.
Gyógyszertári és drogériás, high end és mindenféle krémet kipróbáltam, mert fájdalmas és kellemetlen volt a fenti tünetekkel együttélni évente úgy 5 hónapon át, míg végül szinte véletlenül találtam rá erre a Neroliban.
Hihetetlen a hatása, és szerintem a háttérsztori abszolút megmagyarázza ezt: a nővérek napont sokszor fertőtlenítik és számtalanszor mossák a kezüket, ami ilyen igénybevétel mellett extra ápolást igényel.
Én azt tapasztaltam hogy szinte másodpercek alatt maradéktalanul (!) beszívódik, nem hagy réteget a kéz bőrén, akkor sem csíp, ha kirepedezett, sebes bőrbe masszírozom bele, nyugtat és szinte azonnal gyógyít is, a kis sebek szépen összehúzódnak és begyógyulnak és szép, kellemes érzetű és ápolt kezeket kapok végeredményként.
Szerintem a 4. vagy 5. tubusnál járok és nem mondanék le róla!
Tény hogy az illata változik a felbontás után (nem azonnal, de mondjuk 1-2 hónap után, már ha kitart addig :)) de ez nyilván annak tudható be hogy nincs agyontartósítva, illetve a manuka méz (ami egyébként szuper-összetevő, híres a gyógyító, antibakteriális és tápláló tulajdonságairól) a 4. helyen áll, így az illata meghatározza a krém illatát is.
Ha az elmúlt 5-6 év csodatermékeit kellene összeszednem, ez a Top3-ban mindenképpen benne lenne (a Sensai Peeling Powder és PC 10%-os AHA-ja mellett), ami ha elfogy, azonnal újra pótolandó a háztartásban. Egyszóval: Csillagos 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Szerintem a 4. vagy 5. tubusnál járok és nem mondanék le róla!

Izar

2016. március 13.

Az illata nem zavar, bár mondjuk a kollégám nem rajong érte, és ami a tubus alján maradt, az már kezdett némi avas bukét árasztani magából. (2 hónap alatt használtam el, ennyit azért ki kéne bírnia.)

A hatása nekem tetszik, veri az összes eddigi kézkrémemet, azaz verné, mert van most két Skinfood kézkrémem, és azok mindent letaszítottak a trónról.

A gyártó előírása szerint naponta 3-szor kell használni. Úgy használtam, működött. Viszont feltételezem, hogy ha a többi kézkrémemet is ilyen lelkiismeretesen használnám, azok is működnének legalább ilyen jól. :-)

Anno Anyu is kapott egyet, ő is szereti, de legközelebb mindketten Skinfood-ot kapunk. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Bugaboocameleon

2016. január 4.

Amikor bekenem a kezem mindenki befogja az orrát körülöttem, hogy mennyire büdi...ezt leszámítva hamar beszívódik és nem ragad! Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

hajasbaba

2014. augusztus 15.

Kettő darab 3ml-es mintát kaptam egy Nerolis rendelésem mellé. 1 hétig használgattam őket, így az 50ml biztos kiadós lenne, ha megvenném, de nem fogom... Hihetetlenül szilikonos érzete van a krémnek, ami érdekes, mert nincs is benne, de mégis hagy a bőrömön egy "szilikonos" réteget. Az illata fura. Hidratálása semmi extra.
Lábamra használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Lábamra használtam el.

babyface

2014. augusztus 11.

sokkal jobb illata van mint a neroliban lévő teszternek :) gondolom a manuka méz miatt nekem már szabályosan hiányzik ha nem érezhetem :D hatásra egyébként közepes, a száraz körömágyamnak még se kottyan de pozitiv hogy nagyon hamar beszívódik és szuper a kialakítása is (tökéletesen adagolható) 'táskás' kézkrémnek tökéletes lehet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Alvero

2014. augusztus 4.

A csomagolás valóban nagyon praktikus, bár mikor már fogy a krém, nehezebb kipréselni belőle. Az illata kellemes, könnyen és gyorsan felszívódik,nem hagy maga után ragacsos érzetet, de hidratálás szempontjából több kézkrémem is volt már, amik jobban teljesítettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Avicky

2013. november 7.

Szimpatikus a csomagolása, 50 ml a kiszerelése. Nem dobtam hátast ettól a kézkrémtől, bár könnyen beszívódik, kellemes illata van, de nekem sokkal jobban bejött a gyógyszertárakban kapható magisztrális kézkrém, minden szempontból (a csomagolást leszámítva).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Fehér fűzfa kivonata. Szalicin tartalma révén az aspirinhez hasonlóan gyulladáscsökkentő hatása van. További info itt.