Yves Rocher

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. január 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ultra-balzsamos állagának köszönhetően tartósan nyugtatja a bőrt, és megakadályozza az újabb kipirosodást. Magas fokú biztonságot nyújtó összetétel, melyet bőrgyógyászok közreműködésével dolgoztak ki.

Bőrgyógyászati és allergológiai ellenőrzés mellett, érzékeny bőrön tesztelve.

zsizi

2018. május 6.

Szerettem, mert egy könnyű, finom illatú krém, ami nem túl vaskos és zsíros, tehát nyáron is használhatom, ha nagyon kiszáradna a bőröm. Így utólag nagyon rossz látni, hogy ilyen csúnya az INCI-je ennek a kis kellemes krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

generalnagy

2016. május 4.

Egyszer kaptam ajándékba, nagyon tetszett a bőrömnek. Igazán kellemes érzetet nyújt, az illatát nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Asztrid

2016. január 11.

Az állaga krémes, az illata finom, és egész jól hidratál. A pirosságon nem igazán vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Ancsika9225

2015. július 13.

Nekem ekcémás száraz bőröm van, eddig nincs rá panasz. Az illata kellemes, az állaga is jó, egész gyorsan felszívódik. Egy baj van vele, hogy nem natúr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

zöldike'91

2014. október 23.

Anyukámnak vettük, mindkettőnknek könnyen kipattog a bőre. Este kipróbáltuk, reggelre szép, puha bőrrel ébredtünk. :) Az illata minimális, és nagyon kellemes. (update lesz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

dariena

2014. március 22.

Többször újravettem már, érzékeny (illetve pattanásos) bőrre többnyire bevált. Télen éjszakára azért kelleni szokott egy kicsit zsírosabb krém, nyáron pedig nappalra valami könnyedebb, vagy kevesebbet kell felvinni belőle. Az illatát szeretem, az állaga kellemesen krémes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Tinc

2013. november 8.

Az eladó hölgy ajánlotta az érzékeny bőrömre. Télre kerestem egy kicsit zsírosabbat, eddig bevált. Szépen el lehet dolgozni, nem fénylik utána a bőröm. A csomagolása nekem nem a legpraktikusabb, nehéz belőle a megfelelő mennyiséget kivenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

jessy1210

2013. október 1.

Nagyon minimálisan csökkent tőle a pirosság és nem szívódott fel rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Nagyon minimálisan csökkent tőle a pirosság és nem szívódott fel rendesen.

greka

2013. április 22.

Nekem nem segített a pirosságon. Hidratálni hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Nekem nem segített a pirosságon. Hidratálni hidratált.

kmaja

2013. január 17.

Mivel pirosodásra hajlamos, érzékeny bőröm van, és a rosacea-ra ajánlott krémek magasabb árkategóriában vannak, nálam ez otthon a zsírosabb alapkrém, én is télen vagy pedig éjszakára használom. A kevésbé zsíros állagú, nyárra illetve nappalra való krémem pedig az Yves Rocher érzékeny bőrre való arckrém.
Mindkettő jól hidratál és valóban alkalmas érzékeny bőrre. A kipirosodáson igazán nem segít, de ebben az árkategóriában ez nem is várom el, viszont ár-érték arányban nagyon jó.
Időnként szoktam venni drágább arckrémeket, mint Eucerin, Clinique, de mivel valójában azok sem tüntetik el a kipirosodást, viszont kétszer illetve négyszer ennyibe kerülnek, vissza-vissza térek ezekhez a krémekhez.
(Rendszeresen van akció vagy képeslap, úgy érdemes -40%-os áron venni.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

(Rendszeresen van akció vagy képeslap, úgy érdemes -40%-os áron venni.)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Urea, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).