Yves Rocher

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   10 200 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék a növényi őssejteknek köszönhetően veszi fel a harcot a bőr öregedésének látható jelei ellen a fiatalabbnak tűnő bőrért. A növényi őssejtek végtelen regeneráló erővel bírnak, így képesek serkenteni a bőrsejtek megújulását. Ráncai láthatóan kisimulnak, arcbőre feszesebbé, tömörebbé válik. Tökéletes táplálást és ragyogást ad. A 4. generációs növényi őssejtek akár 6 nap alatt serkentik a bőrsejtek megújulását.

• Védi és megújítja a bőrsejteket.
  • Simítja a markáns és az apróbb ráncokat.
  • Feszesebb bőr, tömörebb, fiatalosabb bőrszerkezet.
  • Tökéletesen hidratált, egészségtől ragyogó bőr.

Az eredmény: napról napra látványosan fiatalosabb bőr.

TELJES Yves Rocher Anti-Age Global SZETT
Ár: 14300 , Eladó: aemit
Állapot: ÚJ, Helyszín: --, fizetés: Nincs plusz szállítási díj. Postán maradóra, foxpost automatába tudom küldeni.
Mamuszka

2019. július 19.

Évek óta nem használtam ennyire jó krémet. Teljesen véletlenszerűen választottam, nem sok Yves Rocher terméket próbáltam eddig, és amiket igen, azok sem nyűgöztek le túlzottan, de ezt a krémet két hete használom és éveket radírozott le rólam.
Nemcsak, hogy gyönyörűen feltölti a bőrömet, hanem sokkal szebb színe lett az arcomnak, kipihent, üde látványt nyújt. Nagyon elégedett vagyok, meg fogom vásárolni a termékcsalád többi tagját is.

Update: Sajnos hosszú távon nem vált be mégsem. Reggel alig tudom lemosni, viaszos kellemetlen réteget hagy a bőrömön, és úgy vettem észre mintha nagyobbak lennének a pórusaim is amióta használom. Nem hidratál eléggé, szárazzá és kellemetlen tapintásúvá tette a bőröm. Örülök, hogy féláron vettem, és többé biztosan nem vásárolom meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Noemyy

2019. július 2.

Imádom ezt a krémet! Felkenés után már pár perccel látszik az arcomon,hogy mennyire kisimult ,egyszerűen imádom!Már többször újra vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

lorenmueller0092

2019. április 2.

Egyszerűen imádom! Az utóbbi hónapokban szárazabbá vált a bőröm, ezért minden terméket lecseréltem. Hogy jobban ki tudjam szűrni a tettest, eldöntöttem, hogy egyetlen márka termékeit használom egy ideig és ha nem segít megoldani a problémát, többet meg sem közelítem. Az Yves Rocher mellett döntöttem. 3 hete használom a szérummal és a nappali krémmel együtt és fantasztikus! Ennyi idő alatt a ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, de mint hidratáló krém, teljesen helyreállította a száraz, hámló arcbőrömet. Könnyen beszívódik és puha, selymes lesz utána a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

lukacskata

2019. március 16.

Sűrű krém, nekem olyan “tejföl-szerű”, én az éjszakai krémet mindig vastagon kenem, reggelre szép, puha az arcom :-) az egy csillagot az ára miatt vonom le, szerintem kicsit túlárazott a termék. Akcióban illetve kuponnal újravevős :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

bolvesz

2019. március 11.

Mintát kaptam belőle, elsőre nagyon kellemes volt viszont sajnos másnapra kipattogtam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Moni86

2019. március 3.

Csomagban vettem nappalit, éjszakait és szérumot. Az állaga jó. Az illata finom. Beszívódni hamar beszívódik. Nem hagy ragadós érzetet mint a zöld ''elixir'' termékcsalád.
A hatás kritikán aluli!!!
Olyan krémmel még nem találkoztam ami ennyire szárított volna. Minél többet kentem, annál szárazabb lett. Pattanásom nem lett tőle, ez plusz 1 csillag. Elég sokmindent vettem eddig ettől a márkától, de borzalom. Nem tudom kinek gyártják ezt de hogy nem hidratál és nem ránctalanít, az biztos!
Teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

A hatás kritikán aluli!!!
Teljes pénzkidobás!

Leoka

2019. január 29.

Viszonylag jól hidratál, ránctalanító hatást én sem véltem felfedezni.
Könnyen kenhető, ha sikerül a szemembe dörzsölnöm ( ami nálam gyakori ) akkor sem csíp, nincs erős illata.
Akciósan érdemes megvenni, a teljes árát azért nem éri meg számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Viszonylag jól hidratál, ránctalanító hatást én sem véltem felfedezni.
Akciósan érdemes megvenni, a teljes árát azért nem éri meg számomra.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. december 15.

Ez egy sűrű, tápláló krém, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet. Ránctalanító hatását nem észleltem, de jól hidratál. Erősen túlárazott, féláras akcióban éri meg vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 15.

Benedetta88

2018. december 13.

Kedvenc:)
Sűrű, testesebb krém, finom illattal, viszont hamar beszívódik.Nem hagy zsíros érzetet a bőrömön..Akcióban mindenképp megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Kedvenc:)

CeCeDrake

2018. június 5.

Klasszikus termékek közül ezt és a zöldet ajánlotta az eladó éjszakai krémnek. Ezt választottam.
Kellemes meglepetés. Nem ragad, nem zsíros, nem fullad a bőröm tőle, reggelre sem lesz zsíros érzetű.
Szépen hidratál!
Kombinált vízhiányos bőrre ez nagyon bevált, féláron nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Szépen hidratál!
Kombinált vízhiányos bőrre ez nagyon bevált, féláron nagyon megéri.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.