Yves Rocher

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2015. január 21.

Ár:   10 200 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A növényi őssejteket tartalmazó formula regeneráló hatásának köszönhetően hatékonyan lép fel az öregedés látható jelei ellen. Hatóanyagokban különlegesen gazdag összetételének köszönhetően csökkenti a ráncok mélységét, tömörebbé teszi a bőrszövetet, visszaadja elveszett ragyogását és tartósan hidratál. Az ultrakönnyű formulájú szérum tökéletes kiegészítője a bevált nappali és éjszakai arcápolójának.

Parabénmentes, ásványolaj-, és színezékmentes.

Aniko19870805

2019. április 15.

Mintákban kaptam minden online rendelés mellé, így összegyűjtöttem, hogy huzamosabb ideig tudjam tesztelni. Az illata tetszik, az állaga szuper, kissé géles, de nem túl folyós. Rétegzős rutinba építettem be az esszencia és a hidratáló krém közé. Kellemes érzés, hamar beszippantja a bőröm, bár nem használom vastagon. Általános szérum hatás, nem nyújt extra érzetet. Ennyiért nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Leander

2019. március 14.

Irritációt nem okozott, de sok hatását se éreztem. Könnyű használni, jó a textúrája, minimális az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Moni86

2019. március 3.

Csomagban vettem nappalit, éjszakait és szérumot. Az állaga jó. Az illata finom. Beszívódni hamar beszívódik. Nem hagy ragadós érzetet mint a zöld ''elixir'' termékcsalád.
A hatás kritikán aluli!!!
Olyan krémmel még nem találkoztam ami ennyire szárított volna. Minél többet kentem, annál szárazabb lett. Pattanásom nem lett tőle, ez plusz 1 csillag. Elég sokmindent vettem eddig ettől a márkától, de borzalom. Nem tudom kinek gyártják ezt de hogy nem hidratál és nem ránctalanít, az biztos!
Teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

A hatás kritikán aluli!!!
Teljes pénzkidobás!

cucuka1

2019. február 17.

Tökéletes szérum alapozó alá, a bőröm hamar beszívja és hidratált lesz tőle. Évek óta ezt használom és nálam simán veri a drágább szérumokat. Akkor szoktam venni, amikor kettőt adnak egy áráért, akkor nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

anitazs

2018. november 19.

Mintát küldtek belôle, de néhány használat után is látható volt az eredmény. Az bôröm szebb, kisimult, tetszik az összhatás. Megfontolom, hogy megvegyem a teljes kiszerelést, de nekem is kellett még arckrémet használnom rá. Talán nyáron.
Ennek ellenére megelôlegezem neki az 5csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Ennek ellenére megelôlegezem neki az 5csillagot.

Jegesmaci

2018. február 4.

Kellemes felvinni, hamar beszívja a bőröm, de nem látok még változást. Az üveg felénél tartok. A csomagolása nagyon klassz, krém valóban kell rá. Szerintem ár-érték arányban nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

lindacica

2018. január 30.

Nagyon látványos változást nem vettem észre a bőrömön, mióta ezt a szérumot használom, bár iigazából ártani sem ártott. Még elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

nikol

2017. december 14.

Nagyon jó ez a szérum. Szerintem sokkal szebb kinézetű a bőröm mióta használom. Krém mindenképpen kell fölé, mert önmagában ez kevés, de nagyon szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

Timitami

2017. szeptember 17.

Szépen beszívódik, de rajtam hagy némi, enyhe fényességet. A vonalakat feltölti, azokat, amelyek az orrom és szám sarkai között vannak, valamint a homlokomon a hajtőhöz közel eső kis vízszintes ráncot - nem teljesen tölti fel, de kevésbé látványos a ránc. Hidratál, teszi a dolgát. De csalódott vagyok, mert többet vártam ettől a szérumtól. Lehetséges, hogy az elvárásommal van a baj, vagy olyan jó állapotban van a bőröm, amelyen nagyon látványos változást nem tud okozni. Vagy a korom miatt már nem tud annyit szépíteni a bőrömön, mint amennyit én vártam, vagyis a bőröm nem reagál rá eléggé. Nem tudom. De szép tőle a bőröm, puha, kellemes tapintású, a krém fölötte jól beszívódik, csak én vártam valami pluszt ezen kívül. Mindenesetre nem rossz cucc, el fogom használni. Két-három hete használom, úgyhogy még okozhat meglepetést. De egyelőre 4 csillagot adok rá, pedig amit ígér, azt tudja. De más szérum valahogy többet változtatott a bőrömön. Amúgy fehér kis folyadék, nagyon praktikus a pipettás kiszerelés, mert jól adagoható, csak mindig attól félek, ha veszem ki a pipettát, felborítom az üveget és kifolyik a drága szérumocska. A pumpásat jobban szeretem. Eleinte éreztem, hogy dolgozik a bőrön/bőrben, de ahogy hozzászokik a bőröm, ez az érzés kevésbé érezhető. 2017. június 25.

Update: elhasználtam nem rossz szívvel, de a véleményem nem változott sokat. Az éjszakai krémjével együtt használtam, szépen rendben tartották a bőröm, nem kizárt, hogy jövőre újra fogom venni akcióban, mert tényleg tudja, amit ígér, és este, amikor felkenem, nagyon szép a bőröm tőle, csak valahogy reggel nem fogad olyan nagyon-nagyon szép látvány, mint amennyit a szérum leírása és ára kapcsán gondolna az ember, az Elixirtől nekem szebb a látvány reggelre. De jól táplált a bőröm tőle, szóval le nem beszélnék senkit róla. Az 5 csillag azonban nem fakad belőlem, ha pontozni kell, de egy jó 4-es igen. Szerencsére sikerült úgy adagolnom is, hogy a krémjével párhuzamosan fogyjon, szinte egyszerre fogytak el, a szérum icipicit hamarabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Rendoca

2017. március 13.

Nagyon szerettem ezt az YR szérumot is. :) Szépen hidratált, pihe-puha bőrt hagyott maga után, gyorsan beszívódott. Sminkalapnak is tökéletes volt. :) Külön tetszett a pipettás kiszerelés. :)
Nem irritálta sem a bőröm, sem pedig a szemem. :)
Egy akció keretében szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Nem irritálta sem a bőröm, sem pedig a szemem. :)
Egy akció keretében szerintem érdemes kipróbálni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.