Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A zöld pigmenteknek köszönhetően a krém korrigálja a vörös foltokat, csökkenti a tágult erek láthatóságát és javítja a bőr tónusát. A természetes vegán fő összetevő – kamillakivonat, erősebbé, kevésbé érzékennyé és ellenállóbá teszi a bőrt. Dermatológiailag tesztelt, az érzékeny bőr minden igényét kielégíti. Könnyű, nem komedogén textúrával rendelkezik, így csökkenti a mitesszerek képződését.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: párszor használt, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta

Buklika

2020. augusztus 20.

Pozitívum: a pirosságot pár perc alatt szépen tompítja, de nemcsak a pigmentek segítségével.
Negatívum: nálam felér egy jó beolajozással sajnos, fényesít, zsirosít, ami nem kellemes, de egy kis púder sokat javít a helyzeten, így nem zavar. Egyébként büdös egy krém, gyógyszerszagú - ami engem szintén nem zavar, csak kenegetésnél mindig meglep.
Összességében tetszik ez a krém, egy próbát mindenképp megért nekem, mert szebb bőrképet kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

martini11

2020. július 8.

Én nem vagyok annyira oda érte, teljesen átlagos és hétköznapi termék, amit ígér nem sokat tud megvalósítani. De ártani nem árt. Én biztosan nem veszem újra, még fél áron sem, mert nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Gica81

2020. május 4.

Körülbelül egy hete kezdtem el használni. Eddigi tapasztalatom pozitív számomra. A krém jól beszívódik a bőrbe, a zöld szín nem látható az arcon.
Szép és egyenletes bőrfelületű lesz tőle az arcom. A pirosságokat jól nyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Antioxidánsok: Hydrolyzed Gardenia Florida Extract
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.