Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Intenzív karcsúsító szérum  hasra, combra és derékra.

Kiszerelés: 150 ml

babyface

2015. június 28.

sajnos nálam is beigazolódtak az előző véleményező tapasztalatai... én egy évet aludtam a használatára, most hogy komolyabban elkezdtem edzeni elkezdtem rendszeresen használni (reggel és este ami nálam nagy szó...). az állaga szerintem nagyon kellemes (nem túl folyós, nem túl tömény), könnyen beszívódik, kellemesen hűsít, minimális ragacsosság-érzet van utána nekem az utána öltözéssel sem voltak gondjaim. az illata valamelyik régi (talán l'oreal-os) narancsbőr elleni krémemet idézi. sajnos ha az árát kell néznem azt kell mondanom abszolút pénzkidobás több szempontból is: a mennyiség baromi kevés a krémnél és a testradírnál is... szóval tisztességesen max 3 hétig tudod használni (reggel-este) úgy, hogy a bőrradírja már másfél hét után elfogy (én heti 4x-5x edzek és minden edzés után használtam a radírt) a másik gyenge pontja a hatása, én ugyan nem méregettem a körfogatomat, de néha belenéztem a tükörbe és esküszöm úgy érzékeltem, hogy még rosszabb mint előtte... :D (pedig glutén, laktóz, cukormentes életet élek...) a csökkenést amit produkáltam pedig valószínű a sok torna hatása és kevésbé a kencének. a kellemes, feszes érzést pedig egy sima, egyszerű, mezei testápolóval is el lehet érni nem szükséges több ezerért beruházni ilyen termékekre. az tuti, hogy ez volt az utolsó, hogy ennyi pénzt kiadtam egy karcsúsító termékre...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

szeliger

2014. május 24.

2014.04.09.
A teszt a mai napon indul. Gondosan lemértem a combom körfogatát a legvastagabb részén, majd szépen bekenegettem. Kellemes illatú, felvitelkor a mentoltól kissé hűsítő hatású kence, könnyen eloszlatható. A flakon nyomókáját még szoknom kell, vagy túl erősen kilő vagy a nyomóka tövéhez befolyik, még gyakorlom. A bőr könnyen beszívja, kicsit bizsereg haszálat után és picit ragacsos marad. Egy hét múlva újabb beszámoló.
2014.04.17.
Előírás szerint (kiegészítve a hozzávaló bőrradírral heti kétszer a sz betűs napokon, azaz szerdán és szombaton) minden reggel és este használom combra és csípőre. Eddig a körfogatban nulla a változás, pont annyi, mint volt. A bőr felszíne picit simábbnak tűnik, de lehet, hogy ezt egy másik bőrradír+testápoló kombinációval is elértem volna (a téli időszakban egyáltalán nem használtam bőrradírt). A combom felszíne időnként idegesítően bizsereg, kicsit égő érzés, de kívülről nem látszódik rajta irritáció. El is gondolkodtam, hogy biztosan jó ez nekem? Egyelőre folytatom, de az az érzésem, hamarosan el fog fogyni a kence, sajnos a flakon nem átlátszó. Az adagolását kitapasztaltam, lendületesen, rézsútosan nyomom már a tenyeremre, egy combomra három ilyen adag elég.
2014.05.24.
Elfogyott. Semmivel nem csökkent a combom körfogata, bár az utóbbi három hétben már csak esténként használtam, a reggeli pepecselést nem bírtam. (Legalább 10 percig nem lehet a felvitele után sem harisnyát, sem nadrágot felvenni, mert a ruha nagyon a bőrhöz tapad). A bőr felszíne talán simább lett. Nekem nem vált be, teljesen felesleges volt megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 24.

2014.04.09.
2014.04.17.
2014.05.24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.