Yves Rocher

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztami, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2020. április 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Azonnal megnyugtatja az ajkak érzékeny bőrét, és visszaadja komfortérzetét. Táplálja az ajkakat. Véd a káros környezeti hatások ellen.

Az akácméz kivételes bőrpuhító tulajdonságú, a bio napraforgóolaj és a bio gesztenye hidratáló tulajdonságú, a bio zabtej pedig elősegíti a sejtmegújulást.

Parabénmentes. 99%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Mochi

2018. október 22.

Ára tényleg túlzó. Nekem állagra és illatra is kellemes, nem tud egykönnyen felszívódni. (Ami engem nem zavar) Igazából annyira nem rossz, de ára miatt nem venném meg. Tetszik a tubusos megoldása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

nekoSX

2018. január 3.

Náthás időben a kidörzsölt orrom alá használom, a számra nem kenném a piros pöttyös összetevője miatt soha (nem tudom mit keres egy ilyen irritáló összetevő ajakápolóban, hiszen le is nyelhetjük??). Nehéz - testes - ragacsos krém, felszívódni nem tud ezért kiváló kidörzsölés ellen. Számomra az egyetlen vmire is használható Yves Rocher termék a kézfertőtlenítőjük mellett. Ára túlzó, ennyit biztosan nem ér, csak és kizárólag 40%-os akcióban veszem meg, bár állítólag már nem gyártják, csak a meglévő készleteket árusítják még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Én szeretem, igazából a külleme miatt vettem meg, nagyon szép szerintem, és szerettem volna már egy ilyen tubusos ajakbalzsamot. Az illatával nem vagyok maximálisan kibékülve, de nem olyan rossz. Jól hidratál, jobban mint a többi Yves Rocher-s balzsam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Miposhka

2017. május 24.

Megszerettem, régóta szerettem volna ilyen tubusos ajakápolót az egyéb kiszerelésűek helyett. Egyszerűen ez a típus a kedvencem. A hidratáltság szintentartására tökéletes, nekem egyébként könnyen kiszárad a szám, így egyéb hidratáló módszereket is használnom kell, de a napi gyors hidratálásra tökéletes, ráadásul gyorsan beszívódik. Abban én sem hiszek, hogy ha nagyon kiszáradna a szám, akkor csodát tenne, de nem is ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

ReTo23

2017. március 21.

A hideg beköszöntével 3-5 naponta lehámlott a szám, a bőrgyógyász szerint ekcémás. Kipróbáltam ezt és a télen nem volt problémám. Nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

napraforgo23

2017. március 16.

Egyik kedvenc ajakápolóm! Tetszik, hogy kinyomós és nem kell belenyúlni, az illata is bejön, és a lényeg, hogy a leghidegebb időkben is jól működött a száradásra hajlamos ajkaimon. Általában 1-et fizet 2-t kap akcióban szoktam megvásárolni, így külön megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

mycatisacow

2017. január 29.

IMÁDOM! ebben a hidegben tökéletes, rúzs alá felkenve pedig semelyik nem szárítja a szám! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

buzavirag

2016. december 11.

Az előttem hozzászólóval egyetértek, ez a kence csak a hidratáltság szintentartására elég, ha már ki van száradva a szám, már nem jó. Ráadásul marha drága ahhoz képest. Inkább maradok a CARMEXnél. :) Ráadásul allergiás lehetek valamelyik összetevőjére, mert mikor használtam rendszeresen, akkor kis hangyacsípés szerű (szerintem ez is ekcéma lehetett) piros pötty jelent meg a felső ajkam cakkos részénél. Akkor abbahagytam a használatát, plussz, nem is hidratált kellőképpen. Azóta az egyik táskámban van, és csak végszükség esetén használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Yeniuma

2016. december 3.

Ha nincs durván kiszáradva a szám akkor okés,de amúgy nem valami nagy durranás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Ha nincs durván kiszáradva a szám akkor okés,de amúgy nem valami nagy durranás.

KremVivien

2016. november 20.

Nagyon jól hidratál és hatalmas plusz pont, hogy ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes termék! Szép fényt ad a szájnak, így szájfényként is használhatjuk. Kuponnal pedig kedvezőbb áron is hozzájuthatunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Honey, Glycerin

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.