Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doee77, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ragyogó arcbőr egyszeri használatra Duo szépség pakolás - arcradír + maszk

1., Tisztító arcradír hámlasztó gabonafélékkel

2., Hidratáló fürdő maszk cukor juharfával

kneva

2017. július 6.

Ezt az arcradírt szerettem mind közül a legjobban. Akkoriban elég zsíros, sőt pattanásos volt a bőröm. Egy időben lehetett venni tasakosan csak az arcradírt, később tubusos kiszerelésben, végül így.
A pakolás valahogy nem hagyott mély nyomot bennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

A pakolás valahogy nem hagyott mély nyomot bennem.

MissNickole

2014. június 5.

Egyszer kipróbáltam, de az én arcommal semmi jót nem tett, sőt...
Nem tetszik az illata, az állaga, nem éreztem utána tisztának a bőrömet és mintha valamilyen réteget hagyott volna maga után....
0 pont:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

Egyszer kipróbáltam, de az én arcommal semmi jót nem tett, sőt...
0 pont:(

borsocska_vargaorsi

2014. január 25.

A sokadik csomagot vettem már újra, meg vagyok vele elégedve. Láthatóan szebb lesz utána a bőröm. Az összetevők listája nem túl szimpatikus, az ára annál inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

_ca_

2013. december 27.

Régebben nagyon szerettem. A radír kíméletes, a maszkkal együtt pedig szép arcbőrt eredményez a használata. Az adagolása miatt utazáshoz is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Iora Rua

2013. november 7.

Ez volt az első dolog, amit kipróbáltam, ezért "szerettem bele" a márkába. Az én bőrömnek nagyon jó, a radíros része extra finom, a hidratálós pakolás pedig még az én idióta arcbőrömet is látványosan javítja, a lehúzható maszk pedig látványosan tisztít.
Az ára pedig... *_* 299Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Az ára pedig... *_* 299Ft

dorcus89

2013. január 31.

Én is azért szerettem meg ezt a terméket, mert nem kell külön radírt venni hanem itt kompletten megkapja az ember. Nagyon jó a radír is és a maszk is. Lehúzható maszkokat jobban szeretem, mert kevesebb vele a macera. Fölrakom megszárad, lehúzom kész. Nekem szépen ápolta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Natalka

2013. január 15.

Többször újravettem már, szerintem nagyon praktikus, komplett "arckezelés"! A radír rész finoman hámlaszt, a maszkos rész pedig kellemesen hűsít, és száradás után könnyedén eltávolítható (ezért is szeretem a lehúzhatós maszkokat :)). Az összetevők miatt vonok le én is egy pontot, egyébként zsírosabb bőrre szuper!
Viszont a múltkor az eladó azt mondta az üzletben, h ilyet már nem gyártanak, nem fognak kapni! Erről tud valaki valamit?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

doee77

2012. november 14.

Jó kis arckezelés, bár hosszútávon természetesen nem hat annyira, havonta 2-3 alkalommal látványosan felüdíti a bőrt. Yves Rochertől szokatlanul baráti áron, 299.- forintért lehet beszerezni, ez sem mellékes. Ami megint pontlevonásra késztet, az az összetevő-lista... mint a zászlók az ENSZ épülete előtt, van ott minden, sárga, piros, de ez sajnos sok YR terméknél így van. Egyébként nagyon kellemes, jó minőségű eddig minden, amit használtam tőlük, de az összetevők sajnos sokszor nagy meglepetést okoznak, amikor itt rákeresek. Ha valakit ez nem ijeszt el, akkor ezt a terméket is ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol, Urea, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Alkoholok: Ceteareth-20, Alcohol Denat.
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ethylhexyl Cocoate, Zea Mays (Corn) Oil, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Behenoxy Dimethicone
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil, Pentaerythrityl Distearate, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Steareth-100, Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Ethylparaben, BHT, Propylparaben, Butylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak