Yves Rocher

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2017-es limitált karácsonyi kiadás

Testápoló édes vanília illattal, cédrus-és bergamott kivonattal gazdagítva. Az emulzió shea vajjal és mandulaolajjal gondoskodik a bőr bársonyosságáról.

Jujuci

2018. december 17.

Az illata szuper fincsi édeskés, vaníliás, de ennyi. Elhasználom, de bőrtápláló hatása számomra 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

simbenz

2018. december 8.

Nagyon szeretem! Az Yves Rocher testápolóit használom kizárólagosan, mert annyira jó állagúak, az illatuk isteni, és egyszerűen...annyira luxus érzés használni, hidratáló hatását is érzem. Ez az általános testápolóm, hiába tavalyi limitált kiadásként szerepel a leírásban, most is kapni szerencsére. Az illata valami mennyei, nem annyira édes, mint a bourbon vanília, az nekem már sok, ez viszont... van benne egy fanyar vonal, amitől viselhető lesz. Remélem még sokáig kapható lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Kisangyalcsillag

2018. november 18.

Nagyon finom illatú, könnyen kenhető, nem hagy ragacsos érzést a bőrön. Pár naponta használom. Nekem bevált. Jó tapintása lesz a bőrnek tőle. Tényleg jó. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

valkayszaszi

2018. március 28.

Elfogyasztottam karácsonyra kapott testápolót. Az illata isteni, a bőrtápláló hatása nem túl kiemelkedő, de nem is különösen rossz. Viszont van benne valami, amitől ha két naponta kentem magam kijött az ekcémám a harmadik alkalom után. Heti egyet még tolerált a bőröm, de a gyakoribbat nem. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Golyakalifa

2018. március 27.

Ajándékba kaptam a tusfürdővel együtt. Korábban nagy Yves Rocher rajongó voltam, a nem megfelelő összetevők miatt váltottam, de ez a krém visszaidézte boldog éveinket. :) Kellemes, nem zavaró illat, jó kenhetőség, szép csomagolás. Nem ragad tőle a bőröm, könnyen felszívódik. Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

RenataB

2018. január 8.

Meseszép csomagolás, finom illat... Ééés nagyjából ennyi a pozitívum. Nem tartós, nem csinál semmi jót (igaz rosszat sem) a bőrömmel, csak egy finom ragacs rajtam. De azért kap tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Wee

2017. november 18.

Az utcán sétálva a csomagolás fogott meg először.
Az illata kiskoromra emlékeztet, édeskés Panadol illata van.
Az ára nem olyan vészes, és szépen hidratál. Könnyen beszívja a bőröm és nem hagy zsíros érzetet.
Az illat tartóssága közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Az utcán sétálva a csomagolás fogott meg először.
Az illata kiskoromra emlékeztet, édeskés Panadol illata van.
Az illat tartóssága közepes.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)