Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: SB, az összetevőket feltöltötte: kemenysepro, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nappali krémgél az egész napos hidratált bőrért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SmilingfullyB

2012. június 13.

Szerettem ezt a krémet. Ebből is a második tégellyel használtam. Alapvetően valamilyen hűségprogram keretén belül szoktam bevásárolni belőle. Eddig kivállóan teljesített, hidratált, korrekt időn belül felszívódik, igaz néha zsírosabb lett a bőrőm,sminkalapnak elmegy, sok púderrel. Télen kevésbé zavaró, tavasz-nyár periódusban inkább kellemetlen. Ez volt a tartalék krémem ha egy olyan amivel éppen kísérletezek nem jönne be, mára inkább kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

kemenysepro

2012. május 7.

Annyira az én formán, hogy mire rátalálok erre a csodakrémre kivonják a forgalomból.
Könnyű igazi nyári krém, nincsennek száraz foltok az arcomon, nem lettek mittesszereim sem.
Végre megtaláltam a tökéletes arckrémet,erre már más van helyette. Ha tudom egy életre betankolok belőle! Csillagos 10!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

enie

2012. április 26.

A legjobb krém éjszakára, imádom. Vízzel és nem zsírral hidratál, így nem ragacsos! Amióta ezt használom nem jöttek új hajszálráncok szem környékén és a nevető redő sem mélyült. Valóban feltölti az arcot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

doee77

2012. április 16.

Kellemes az illata, állaga, bár nekem nem teljesen száraz, hanem kombinált bőröm van, így nem mindenhol szívódik fel gyorsan. Viszont egész napra puha az arcbőröm, nem feszül, sokkal szebben tudok sminkelni is. :) Ha egy kívánságom lehetne, akkor az a pumpás kiszerelés lenne, nem jó egy ilyen szűk kis tégelyben kotorászni (néha spatulával sem), de hát ezt még 50 krémről elmondhatnám, ettől még marad az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Ivett0502

2012. április 10.

Szerintem is egy nagyon jó krém, bár én az éjszakai verziót használom. Lehet hogy drága de nekem ennyit megér az arcom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

napsugar14

2012. március 31.

Az egyik legjobb arckrém amit valaha használtam. Eszméletlenül puhává varázsolja a száraz, vízhiányos bőrömet. Egyből beszívja a bőröm, nem hagy maga után zsíros érzetet, és tetszik a szolid illata is. Úgyhogy nálam csillagos ötös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Ivett0502

2012. február 13.

Nagyon jó, nem zsíros hidratáló krém. Imádom. Akciósan 2490Ft ért vettem, Szerintem nem drága, és mi nök ennyit megérdemlünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Phospholipids, Lactic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.