Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tahiti tiare virággal gazdagított hidratáló tej a természetes és ragyogó barnaságért. Használat: Egyenletesen eloszlatva vigye fel az egész testfelületre, valamint arcára és nyakára, kerülve a szem környékét, a szemöldököt és a hajtöveket. Ügyeljen, hogy 3 órán keresztül ne érje víz a kezelt bőrfelületet.

Kencefice

2017. január 2.

Nagyon kellemes illata van, eddig két használat után erős barnító hatást nem észleltem, hidratálni hidratál.
A flakonon az összetevők első pár sor le volt ragasztva, mikor megkérdeztem, hogy akkor honnan lehet tudni, hogy mi van benne nagyon furán néztek rám.
Végül azt mondta a hölgy, hogy van egy csomó ami látszik és az is elég szerinte. Ezzel nehéz vitatkozni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

artificalbeauty

2016. február 22.

A legjobb önbarnító a világon! :) Ennek az önbarnítónak még az illata is egészen barátságos, nagyon szeretem. De a boltban nekem azt mondták, már nem gyártják :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

allimezs

2015. július 7.

nekem ez a termék egy alapdarab. a barnító hatása nálam nem nagyon érvényesül, de nem is erre a célra kell. akármilyen rondaság van a fejemen, ha ezzel estére bekenem, reggel úgy kelek fel, hogy nyoma sincs a pirosságnak. valami hihetetlen. nem tudom, melyik összetevőt szereti ennyire a bőröm, de ettől nem tudok megválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 7.

heyitseszter

2015. július 3.

Az előző nyáron használtam ezt a terméket, és meg voltam vele elégedve. Pár éve volt egy kudarcba fult próbálkozásom valamelyik drágább L'oreal termékkel, ezért második nekifutásra egy olcsóbb, és tán kevésbé erős szagú terméket akartam kipróbálni. Az illatanyag tartalom miatt lábakra használtam, arcra nem. A reményeket beváltatotta, nem sárgás tónus, egyenletesen barnít, kevésbé erős szaga volt, mint amire a korábbi próbálkozásokból emlékeztem. Testápoló nélkül is használtam, úgy is megállta a helyét. A flakonja különösen jó, pont annyit lehet vele adagolni, amennyit szeretnénk. Az összetevőlista nem a legszebb, ezért viszont jár a pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

t.reni

2014. július 2.

Pár napja használom és világos a bőröm, viszont eddig szerencsére sehol nem lettem foltos, egyenletesen barnít, bár igyekeztem alaposan belemasszírozni a bőrömbe. Tetszik, hogy tényleg barna színt eredményez, nem pedig sárgásat, mint az eddig általam kipróbált többi önbarnító. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

ivor

2014. április 17.

Barnítani barnít, de számomra valami elképesztően, kegyetlenül büdös. Képtelen voltam két alkalomnál többször használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

hiperter

2013. szeptember 17.

ez az önbarnító nagyon kellemes színt ad, az illata is szuper. a parabének miatt viszont levonok egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Berta24

2012. július 3.

Eddig egyszer használtam, de már másnap reggel láttam, hogy barnább vagyok. Nem feltűnően, de láthatóan. Nem foltos, nem sárgás. Kopásról egyenlőre nem tudok beszámolni. De most akciós!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Klári

2012. május 22.

Pár hete megvettem ezt a változatát is,persze nem bírtam ki,kedvezményes is volt.Én a spray-s változatát sokkal jobban szeretem,jobban beszívódik,másnap nem látom foltosnak magam sehol sem,ettől bizony az lettem,de lehet ez az én türelmetlenségemnek tudható be.Az arcra pedig kimondottan az arcra való barnítójukat használom,sosem lettem foltos és nem zavaró az illata.Azért elhasználom ezt is,mert próbáltam már pár önbarnítót,de eddig az Yves Rocher jött be a legjobban.Szóval ajánlom,de a spray változat jobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Sodium Mannuronate Methylsilanol, Propylene Glycol, Lactic Acid, Magnesium Stearate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.