Yves Rocher

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   márkabolt   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: antonelly, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   márkabolt
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden ránctípust megcéloz és feszesíti az arcbőrt. 4 féle új szabadalom.

A Cosmétique Végátal© kutatói a Jeges Kristályvirágot választották mivel kivételes életerejéről ismert. Ez a kivonat serkenti a bőrben lévő mTOR fehérjét, ami újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A kettős hatás elérésének érdekében, a homoktövis-kivonat újraindítja az elasztin, a kollagén és a hyaluronsav egybeolvadását, javítva a bőr rugalmasságát és feszességét, valamint meggátolja annak megereszkedését.
Még a mély ráncok is azonnal feltöltődnek. Az arc kontúrja és a nyak feszesebbé válik. Krémes textúrája egész nap hidratálja bőrét és egyben kitűnő smink alapot is ad. Használja minden reggel arcbőrén és nyakán.

Jeges Kristályvirágot és több mint 89%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Az üvegtégely újrahasznosítható, a csomagolás fenntartható erdőgazdaságból származik. Ásványi olaj, színezék és parabénmentes.

Agnes09

2018. október 28.

Évek óta használom ezt a krémet illetve az éjszakait és szemránckrémjét is. Ha akcióban van, illetve ha törzsvásárlói kedvezmény van valamire, akkor általában ezt választom. Tökéletes krém. Minden egyben megvan benne amire szükségem van. ránctalanító, feszesítő hatása tökéletes a Jeges kristályvirág Homoktövis-kivonatnak köszönhetően. Liftinghatás tényleg működik. Állaga finom krémes, illata kellemes.Nem zsírosodik el tőle a bőröm nem alakulnak ki pattanások. Vízhiányos és kombinált, bőrömre tökéletes választás. Nagyon szépen feltölti a ráncaimat.. Az arcbőröm látványosan telítettebb.Látható a különbség , amikor bekenem az arcom illetve amikor elfelejtem bekenni. Éjszakai krémet és a szemránckrémet is használom nagyon szeretem, a szemalatti és felső ráncokra, illetve szoktam belőle tenni a mimikai ráncaimra is nagyon jó, szépen feltölti azokat is reggelre. A nappali krémet használom reggel smink alá, illetve ha smink nélkül, csak magában teszem fel, akkor is látványos a különbség az arcbőrömön. Most törzsvásárlói ajándékba szérumot is adtak a krém mellé, így azt is kipróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

vendi

2016. március 30.

Az oldalnak köszönhetően volt szerencsém kipróbálni a terméket (bár arra alcímnek wrinkles and radiance van írva, de narancssárga a teteje), de főként Anyukám véleményét tolmácsolom, mert neki adtam tovább. Nekem eléggé érzékeny a bőröm, és ez a krém egy kicsit irritált, amikor párszor használtam, szóval nem erőltettem. Azt azért tapasztaltam, hogy könnyen kenhető, hamar beszívódik és nincs rossz illata. Hidratálni is hidratál.
Alapvetően ugye érett bőrre van, és azon Anya tapasztalata szerint jól működik, főleg a nyakán vette észre hogy sok apró ránc elsimult, szereti használni. Az ára miatt nem biztos csak, hogy újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Luxuryhair

2015. november 23.

Kellemes illat és könnyű állag. Nekem nagyon tetszett, kombinált bőrre tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

KarmenP

2015. november 15.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, még ha nem is az én koromnak van ajánlva. Szemkörnyékre szoktam néha néha kenni belőle, illetve a mimikai rácokra, szerintem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

antonelly

2015. június 28.

Használom mióta megjelent és számomra tökéletes! Könnyű állagú, pillanatok alatt felszívódik és nagyon kellemes érzetet nyújt. Nem csodakrém, de a bőröm nagyon szép tőle, igaz, a 46 évem ellenére alapjáraton nem vagyok ráncos és szeretném, ha ez így is maradna még egy ideig :) Nekem a dehidratáltság jelent inkább problémát és ez a krém azonnal megszünteti a húzó-feszülő érzetet. Arcmosás után sem érzem azt, hogy" lemostam " volna, megmarad a hatás. Nekem bevált.

2015. június: abba kellett hagynom a használatát, mert megszünt a kezdeti kellemes hidratált feltöltöttség érzet, egyáltalán nem volt már hatással a bőrömre, hanem valami furcsa réteget kezdett képezni rajta, ami nehéz és kellemetlen érzetet keltett, és le lehetett morzsolni az arcomról. Kénytelen vagyok más krémet keresni :-P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 28.

Krisz78

2015. február 27.

Bár nem az én korosztályom a célcsoport, de inkább ezt vettem meg, és nagyon örülök neki.
Az éjszakai változatát használom nappalra.Nagyon könnyen beszívódik, nem ragad.
Kezdenek eltűnni a karikáim, pedig a gyerekek miatt éjszakázom mostanában eleget.
Isteni az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Az éjszakai változatát használom nappalra.Nagyon könnyen beszívódik, nem ragad.
Isteni az illata is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.