Yves Rocher

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mdalma46, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Ez a testápoló segít felvenni a harcot a narancsbőrrel szemben, a bőr egyetlen mozdulattal hidratálttá és kivételesen széppé válik. A narancsbőr napról napra csökken.

• Mentolt tartalmaz.
  • Mangosztán kivonat 100%-ban természetes kivonatolási eljárással.
  • Több mint 92%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Környezetbarát ökotubus, mely 25%-al kevesebb műanyagot tartalmaz a sztenderd tubushoz képest. Ásványi olaj- és parabénmentes termék.

Elkofen

2020. május 29.

Sosem volt lényeges narancsbőrőm, mert szeretek mozogni sportolni és kifejezetten vékonyabb alkat vagyok. Azt nem mondhatnám, hogy túl egészségesen táplálkozom, de legalább sok vízet iszom. Szerencsés adottságom ellenére 44 éves koromra nekem is kialakult egy kis narancsbőröm a combom hátsó részén. Biztos vagyok benne, hogy ez az ülőmunka következménye és mivel már nem vagyok 25- 30 éves csajszi. Erőteljesebb futásba, és tornába kezdtem, hogy feszesedjen az izomtónus. A sport mellé az esti fürdésem után ezt masszírozom a problémásabb részekbe. Eleinte nem hittem a szememnek, de ez egy kiváló krém. Az eddigi leghatásosabb cellulit elleni készítményem. A szérumja is szuper. Nálam nem váltott ki irritációt, viszont remekül hidratál és tényleg feszesít. Sport nélkül nyilván nem ilyen hatásos, de kiegészítő kezelésnek meglepően príma. Nem gondolom, hogy csak placebó hatás érvényesül, hiszen korábbi cellulit- krémek nálam totál hatástalanok voltak. Szóval ez mégiscsak tud valamit! Egyenletesebb, feszesebb, simább bőrképet eredményez.
Teljes áron bolond lennék megvenni. Eddig kizárólag féláras akcióban vettem, vagy még olcsóbban magánszemélytől. Azt a 2 ezer 3 ezer forintot nekem lázán megéri a hatékonysága miatt. Ráadásul napi egyszeri használatom mellett nem fogy gyorsan. Szuper kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

csontmokus

2020. április 28.

Nagyon rosszul jártam ezzel a termékkel. Bekenés után soká szárad és utána is furcsa tapadós érzete marad a bőrömnek. Eddig még sose voltam érzékeny hasonló problémára gyártott termékekre de most ahol ezzel bekentem már 4-5 napja ekcémás tüneteim vannak. Első használat után nem látszódott, de mikor másodjára kentem be magam, reggelre megjelentek a kiütések és nem múlnak. Remélem mások nem járnak ilyen szerencsétlenül, viszont én már csak a ragacsos állaga miatt sem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Rudelf

2020. március 31.

Úgy érzem én leszek itt az ünneprontó, én gyakorlatilag semmi hatását nem éreztem. Kevés narancsbőröm van, mert odafigyelek, amire csak lehet, de annak a kevés eltüntetésére és megelőzésre használok krémet. Próbáltam már többet is, és ez volt a legkevésbé hatásos mindközül, arról nem beszélve, hogy messze ez a legdrágább a próbálkozásaim közül. A Helia-D milliószor többet ér szerintem, fele ennyiért. Egyedül azért nem 1 csillag, mert egyébként testápolóként viszonylag hatásos, nem száradt ki a bőröm, amíg használtam, dehát ez nem túl nagy eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Heni1983

2019. október 1.

Csak azért nem 5 csillag, mert ismerem a "testvérét", a szérumot, és az az, ami valóban sokat tud. De nagyon szerettem ezt is használni. Feszesít, hidratál, hihetetlen puhává teszi a bőrt. Egy idő után kukacosodni kezdett a krém a bőrömön, ahogy kenegettem (másfél tubusnál), ezért váltottam a szérumra, ami gyorsabban és jobban beszívódik. De télen felváltva fogom használni, mert a másiknak igen borsos ára van és kevesebb van a flakonban. Jó kis cucc ez, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

bernadettu

2019. július 31.

Kíváncsiságból vettem meg, a narancsbőrt nem tünteti el, de érezhetően feszesebb lesz a bőr a használata után.
Legfőbb negatívuma, hogy abbahagyása után visszaáll az eredeti állapot illetve a flakonja nem merev, nekem nehéz volt az adagolást szabályozni.
Ha valaki betartja hogy reggel és este is keni a bőrét, akkor kb. 1 hónap alatt elfogy.
A krém maga jó, de elhasználva a flakont valahogy nem vágyom új adagra, ettől függetlenül kipróbálásra tudom ajánlani, mert amíg kenjük, addig működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

darbarad

2019. június 5.

Azok csoportjába tartozom, akik szerint a narancsbőr ellen csak a helyes, csalásoktól mentes étkezés, a kemény edzés és a sok víz fogyasztása lehet az ellenszer, de van akinél még az is hiábavaló. Ennek ellenére mégis megszállottan csorgatom a nyálam az ilyen típusú termékekre, mindig kipróbálgatom őket, eltapsolom rájuk a pénzem és aztán csalódottan nézegetem magam a tükörben, hogy megint semmi nem történt. Nemrég elkezdtem kondizni, valamint átszoktam a vízre (csak azt iszom) és a kajálásra is kedzek figyelni, próbálom teljesen kiszorítani a nasikat a mindennapjaimból, szóval probálkozom. Meg is fogadtam, hogy többet nem veszek ilyen kencéket, de valami miatt be kellett szaladnom az Yves Rocher-ba, ez meg ott volt a kasszánál, 50%-os kedvezménnyel... Jó, adjunk neki egy esélyt. Reggel és este használom, nagyon megszerettem, kellemes az illata és érdekes az állaga, könnyű, de picit ragacsos érzetet hagy, nekem lassan szívodik be, szóval érdemes egy ideig bugyiban flangálni, míg be nem fejeződik a folyamat. Fenekemre kenem, valamint a combomra, elől és hátul is, biztos ami biztos, egy kis feszesítés sehol sem árt, plusz nekem a combok a problémásabb területek. Már jó ideje használom, és első körben az szúrt szemet, hogy nagyon selymes a bőröm a felhasználási területeken, de tényleg. Amik már kevésbé erős hatások az a feszesítés és a narancsbőr eltűntetése, itt nem igazán vettem észre változást, max. nagyon minimálisat. Ennek ellenére nem vagyok csalódott, mert többet tett, mint amit vártam és szerintem ezeken a kényes területeken sosem árt egy kis plusz odafigyelés/kényeztetés. Hiszek abban, hogy meghálálja a bőröm a szeretetet, bármennyire is bután hangzik. A narancsbőrt pedig majd eltűntetem kemény edzéssel és chips mentes étkezéssel. Őt pedig tervezem újravenni, már csak egy újabb kedvezményes ajánlatot kell kifognom. A történethez hozzá tartozik az is, hogy én kb 10 éve chipsfüggő vagyok (lol, vicces, de igaz), és undorodtam a víztől, egy kortyot se tudtam meginni, helyette viszont sok cukros löttyöt fogyasztottam, nem mozogtam semmit, ahhoz képest szerencsém van, mert nem vagyok olyan narancsbőrös, amilyet ezekért a bűnökért érdemelnék, de aki megelőzésre veszi vagy csak minimálisan áll szemben a problémával, na neki lehet nagyon nagyon be fog válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Lilium

2019. május 30.

Körülbelül egy hónapja használom, meg vagyok vele elégedve! Pedig elég szkeptikus voltam, az első használat konkrétan csalódás volt: egyáltalán nem bizsergett tőle a bőröm, nem úgy mint a hasonló termékektől. Én csak a fenekemre és a combomra használom, minden este alaposan bekenem vele magam és még így is rengeteg van a tubusban. A változás csak mostanában tűnt föl: a bőröm sokkal feszesebb mint volt és a narancsbőröm is minimálisra csökkent. Szerencsére mostanában amúgy sem volt sok mióta újra 50 kiló vagyok. Az eddig használt kencék hiába bizsergettek, mégsem értem el velük ilyen eredményt. Radikális változást nem hiszem, hogy el lehet vele érni, de ha valaki csak egy picit feszesebb bőrt akar és a már amúgy is minimális narancsbőrét csökkenteni annak tudom ajánlani!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Benedetta88

2018. december 13.

Térdműtét után vásároltam meg, inkább a megelőzésre.Mivel a testmozgás kimerült a gyógytornában.
Az illata mennyei, az állaga is tökéletes, hamar beszívódik és hidratál. Mintha feszesítene is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Pötty

2018. április 14.

Nagyon szeretem, tényleg feszesít, pedig alig több mint egy hete használom. Jó illata van, hamar beszívódik. Az eddig használ konkurenseknél sokkal-sokkal jobb. Kuponnal vettem féláron, így főleg megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Judinci

2018. március 19.

Szeretem a nyers illatát, a könnyű állagát, és főleg, hogy feszesebb lett tőle a bőröm! Tényleg használ! Nekem 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Dimethiconol, Calcium Gluconate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.