Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tulipánfa, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Magas védelem. Az európai előírásoknak megfelelő kiegyensúlyozott UVA és UVB elleni védelem. Hidratáló krém, mely barnulás közben megőrzi bőre fiatalságát. Védi bőrét a káros napsugarakkal és a nap okozta bőröregedéssel szemben. Víznek és izzadságnak ellenálló összetétel. Egy kávéskanálnyi napozót egyenletesen vigyen fel arcára még napozás előtt, illetve napozás közben. Kerülje a szemkontúrt. Rendszeresen ismételje meg a napozó felvitelét 2 óránként és minden fürdőzés után. A Protectyl Végétal termékcsalád egyesíti az UVA és UVB elleni szűrőket a madagaszkári aphloia-val, így fokozva bőre természetes védelmét és regenerálódását.

PerfumePippi

2016. március 13.

Mint fehérbőrű, napfóbiás egyénnek, nekem egy bajom van az YR-krémekkel: túl közeli a lejáratuk, ti. nem bírnak ki 2 nyarat. Erre azért beszéltem rá magam, mert féláron volt, és tudtam, hogy a nagyobb testfelületekre szánt krémeket az arcbőr nem mindig tolerálja, na és ki akartam próbálni. Úgy voltam vele, ha nem fogy el, majd ezt dobom a táskámba délutáni dekoltázsvédőnek, ha muszáj kimenni erős napfényben. Az állagától nyilván nem ájultam be, ez is érzékelhető réteget képez a bőrön, és olyan émelyítő naptej-illata van. Később az jutott eszembe, hogy ezeket az illatanyagokat talán azért nyomják a naptejekbe, hogy elnyomják a többi összetevő még kevésbé kellemes szagát. Szóval egy hetes aktív balatoni kánikulás és előnapozás mentes, a déli időpontokat viszont botor módon ki nem kerülő és a Balcsiban dagonyázó felelőtlen magatartás mellett sem égtem le (a testemre az 50-es sprayt használtam). Sőt, és itt emelném ki az YR-termékek hatásosságát: még e nyaralás után voltam egy rendezvényen, ahol a bőr állapotát műszeresen vizsgálták, és legnagyobb meglepetésemre a bőröm abszolút nem volt napkárosodott. Nem én fekszem ki délben a napra, de van, amikor ki kell mennem, szóval azért nem a pincében töltöm a nyarat, és úgy látszik a nyáron használt minden YR-termék jól teljesített napvédelem szempontjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

La Milanese

2014. augusztus 27.

Könnyebb az állaga, mint általában a napozókrémeknek, kevés kell belőle, nagyon lassan fogy. Nem égtem le vele, csak szép lassan egyenletesen barnultam kicsit. Végre egy napozókrém, amitől nem lettek kiütéseim. Vízben lefolyt, kicsit csípte a szemem. Utcára sok lenne, legalábbis az én bőröm nagyon fénylik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Adnilem

2013. október 7.

Szerintem nagyon jó védő hatása van. Az orrom és a szemem alatt hamar leég, ezzel ez nagyon szépen elkerülhető és nem annyira zsíros, mint a testre való krém. Kiadós adag van a tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

tulipánfa

2013. szeptember 14.

Finom, naptejre emlékeztető illata van. Az állaga krémes, könnyen kenhető. Azért vettem, mert a sima naptejektől általában piros vagy kiütéses lesz az arcom, ezzel nem volt semmi gondom, nem is égtem le. Bőrsimító hatásáról nem tudok nyilatkozni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Trimethylsiloxysilicate, Stearyl Alcohol, Squalane, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Steareth-21, Steareth-2, Stearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Fényvédők: Octocrylene, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Steareth-21, Steareth-2, Stearyl Alcohol, Decyl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Beta Carotene
Tartósítószerek: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.