Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Iora Rua

2013. november 7.

Könnyű nappali, gél állagú krém, gyorsan felszívódik, kellemes az illata. Az én bőrömnek picit túl sok, zsírosodott tőle, de itthonra, lustálkodós napokra bármikor nagyon szívesen újra megvenném, kedvező ár/érték aránya és kiadóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Nessy

2013. március 28.

Régebben használtam, de nem volt túl jó hidratáló hatása számomra. Pedig akkor még kifejezetten zsírosodó volt a bőröm. Az illatát, állagát, csomagolását viszont imádtam, így két tégelyt is elhasználtam. Ma már nem venném meg, mert felesleges kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

pöttömpanni

2013. február 6.

Finom az illata, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Finom az illata, hamar beszívódik.

dorcus89

2012. október 23.

Szeretem ezt a krémet, mert gyorsan felszívódik, mégis hidratál. Nyáron tökéletes napközben is, de akár könnyű esti hidratálónak is megfelelő. Az illatát szokni kell, de semmikép sem kellemetlen. Zsíros/normál bőrnek nagyon jót tesz, plusz a kamilla is nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Ewyca

2012. szeptember 15.

kombinált bőrre nem lehet rossz,mint amilyen az enyém is....Az erősen fedő estée lauder dw.alapozóm alá kerestem egy viszonylag zsíros krémet,csak hidratálásra,mert a szemem alatt meg az orrom körül,szám alatt nagyon jó kis pikkelyesre tud száradni a bőröm...Nekem egyenlőre bevált ,nincs tőle semmi bajom,teszi szépen a dolgát,nem húzódik a bőröm tőle,a sminkem is szereti.Egyedül az illata fura...Én felváltva használom 1-1 nap egy más márka mattító krémjével ,és így nagyon jó barátságban vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

RicoCake

2012. szeptember 13.

Szerettem nagyon! Csak egyet használtam el belőle, mert itthon nagyon túl árazott... Mamámtól kaptam régebben mindig Yves Rocher termékeket, kint katalógusból rendelik és fillérekért vannak a dolgok... Itthon jóval drágábban árulják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

beus12

2012. augusztus 4.

Már a másodikat használtam el ebből a krémből, elégedett vagyok vele. Nekem nyárra tökéletes, könnyű és nincs utána zsíros érzésem. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

grim.golgota

2012. március 21.

gél szerű, smink alá nekem egészen bevált. nem zsírosodik tőle a bőröm se más krémekkel ellentétben. Nekem nem furcsa a szaga...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

marianna.fekete

2012. február 21.

Nem szeretem, az illata nem kellemes, az állaga pedig zsíros, nem szívódik fel rendesen, jelenleg a könyökömre kenem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 21.

chyny-eve

2012. január 18.

Ezt a krémet én is használtam, de olyan érzésem volt, mintha egy vékony filmréteg ott maradt volna az arcomon, miután bekentem..... szóval annyira nem jött be, semmi extrát nem vettem észre....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Urea
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0