Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló krém 100%-os tiszta kamilla kivonattal, ápolja és védi bőrét egész nap.

Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó kamilla.

zdoreebaba

2022. január 8.

Tartalmas krém amely a test bármely területén jó szolgálatot biztosít. Kapásból kettőt vettem belőle, pedig vakvásárlás volt, mert korábban még nem használtam. Anyum nagy kedvencét találta meg benne, ami egy régi kamillás krémjéhez hasonlít, nosztalgikus emlékeket idézett elő benne. Az illata szerintem nem nagyszám, leginkább gyógyszertári krémekhez tudom hasonlítani. Gyorsan elhasználtuk, nagyon jól hidratál, testvajhoz hasonlító állaga pillanatok alatt felszívódik. A száraz bőr imádni fogja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Anetty

2021. november 29.

50%-os kuponnal jutottam hozzá, eredeti áron nem vettem volna meg.
Az összetevői már nem pont ugyanazok mint amik itt vannak felsorolva.
Viszonylag gyorsan beszívódik, de hagy a bőrön egy kis réteget (gondolom a pálma és paraffin olaj miatt).
Arcra nem használom, mert több pórustömítő összetevőt tartalmaz a krém, de kézre megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

50%-os kuponnal jutottam hozzá, eredeti áron nem vettem volna meg.
Az összetevői már nem pont ugyanazok mint amik itt vannak felsorolva.

dorqaap

2020. szeptember 8.

Nekem is van vele nosztalgia-élményem, bár akkor szerintem csak kézre használtam el. Idén újravettem, mert kíváncsi lettem, most mit tud. A vízhiányos arcomra nagyon kellemes volt a picit töményebb, de nem zsíros állaga. Kézre is szuper, máshová nem pazarolnám el. Féláron vettem, eredeti áron kicsit sok lenne, de ha valaki csak arcra keni, akkor tuti sokáig elég lesz és úgy megéri az árát. Az illata talán picit lehetne kevesebb, de amúgy kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

wildrose

2020. június 8.

Én testápolóként, időnként kézkrémként használom, csodás illata, kellemes állaga van, gyorsan felszívódik és nagyon szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

Pampilla

2020. február 4.

Egyszerű krémet kerestem,a szinte problémamentes bőrömre. Korom ellenére (44),szinte egy ráncom sincs,köszönhetően a 17 éves korom óta,odafigyelés és alapos bőrápolásnak,mostanra már teljesen letisztult az arcápolási rutinom,és csak egy egyszerű krémet használok,szappannal mosok arcot és ennyi. A bőröm megérdemli hogy ne terheljem más kemikáliával.
Picit zsíros krém viszont hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

Picit zsíros krém viszont hamar beszívódik.

lolkabolka

2019. december 12.

Régen, úgy 2007 környékén használtam belőle egy teljes tégelynyit kizárólag arcra. Megfelelt, kisebb pattanásokat azért előhozott. Most már biztos, hogy nem használnám el ilyen borzasztó összetevőkkel. Nem emlékszem, hogy ilyen rossz lett volna az INCI-je. Kettő csillagot kap egy helyett, kizárólag a nosztalgia miatt és az akkori jó illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

zsofi03

2019. december 12.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem. Reggelente kenem be vele az arcom, mikor még picit vizes. Szépen hidratál, szebb lett a pattanásokra hajlamos bőröm. Jó az illata, ápoltság érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

LittleBlack

2019. november 23.

Nagyon szeretem, könnyen beszívódik és nagyon jól hidratál. Már többször újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

miyumiyu

2019. november 14.

Érzékeny, vízhiányos bőrömnek jót tesz. Szépen hidratál, gyorsan beszívódik. Évek óta használom, leginkább a hidegebb időszakban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 3.

Jó termék, tényleg lágy, nem túl zsíros, arcra is használtam, és nem ragyogott tőle fényesen a bőröm, jól és gyorsan felszívódott. Talán egy kicsit lehetne diszkrétebb az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Myristyl Myristate, Dimethicone, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Methylparaben, Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Sorbic Acid, Ethylparaben, Propylparaben, BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.