Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló krém 100%-os tiszta kamilla kivonattal, ápolja és védi bőrét egész nap.

Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó kamilla.

lolkabolka

2019. december 12.

Régen, úgy 2007 környékén használtam belőle egy teljes tégelynyit kizárólag arcra. Megfelelt, kisebb pattanásokat azért előhozott. Most már biztos, hogy nem használnám el ilyen borzasztó összetevőkkel. Nem emlékszem, hogy ilyen rossz lett volna az INCI-je. Kettő csillagot kap egy helyett, kizárólag a nosztalgia miatt és az akkori jó illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

zsofi03

2019. december 12.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem. Reggelente kenem be vele az arcom, mikor még picit vizes. Szépen hidratál, szebb lett a pattanásokra hajlamos bőröm. Jó az illata, ápoltság érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

LittleBlack

2019. november 23.

Nagyon szeretem, könnyen beszívódik és nagyon jól hidratál. Már többször újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

miyumiyu

2019. november 14.

Érzékeny, vízhiányos bőrömnek jót tesz. Szépen hidratál, gyorsan beszívódik. Évek óta használom, leginkább a hidegebb időszakban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

micujs66

2019. október 3.

Jó termék, tényleg lágy, nem túl zsíros, arcra is használtam, és nem ragyogott tőle fényesen a bőröm, jól és gyorsan felszívódott. Talán egy kicsit lehetne diszkrétebb az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

chokie

2019. július 20.

Jelezném a kedves Mindenkinek, hogy kivették a termékből a parabéneket! :) :) :) Szóval az összetevők listáját érdemes volna frissíteni! Tapasztalati úton én minden testápolót, ami sűrűn krémes (mint ez is), nem kenem fel száraz bőrre, mert annak nem sok értelme van. De zuhanyzás után vizes bőrre isteni, én a tenyerembe még külön vizet is szoktam tenni, hogy higítsam a krémet.Így iszonyúan sokáig elég nekem ez a kis tégely is. Voilá, hidratáltam is a bőröm és pénzt is spóroltam! ;) Aki azt írja, hogy nem hidratál, annak javaslom ezt a módszert, mert tényleg sűrű a krém, de legalább nem a vizet adják el neked ugyebár ;) Aki meg így echte a száraz arcára keni szárazon, az megérdemli :D Az illata nekem nem a legcsábítóbb, mert olyan 'tiszta bőr' illata van egy szappanos fürdés után. ha valakit ez taszít... De ez 1-2 perc után ápolt babapúderes illatba megy át szerintem, ami nem erős, szóval nem húzok magam után kondenzcsíkot sem. Mindenféle jó kis olaj van benne, az összetevői szerintem ár-érték arányban szépek, és nekem is érezhetően nyugtatja a bőrömet, ezért egyáltalán nem szeretném lehúzni ezt a terméket. Megéri kipróbálni, ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 20.

Septima

2018. május 2.

Ez az egyik legjobb krém, amit valaha használtam, ez hozza helyre a bőrömet, ha mindenféle szuperbio és mindenmentes csodakrémektől tele leszek pattanással, vagy éppen kiszárad az arcom. Lehet, hogy a parabén nem mutat jól az összetevők között, de biztosan kivonták volna belőle, ha 1964 óta bárkinél okozott volna valami problémát ( azóta gyártják ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

manobeka

2018. április 25.

Ha az ember túllendül az illatán, ami hála az égnek 1 perc után lefinomodik, akkor egy nagyon szuper krémet kap. Hamar beszívódik, lágy, jól puhítja a bőrt, finoman hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

Kado

2018. március 14.

Jól hidratál, és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Jól hidratál, és nagyon jó az illata.

Lencseee

2018. március 9.

ez, de nagyon büdös, szonyatosan tolakodó "illatú". kézkrémnek próbálom elhasználni, de lehet, hogy testápolással hamarabb a végére érnék. azt el sem tudom képzelni, hogy ezt az arcomra kenjem...és a hidratáló hatása sem valami nagyszám:-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Myristyl Myristate, Dimethicone, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Paraffin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Sorbic Acid, Ethylparaben, Propylparaben, BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.