Yves Rocher

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Minden ránctípust megcéloz és helyreállítja a bőr feszességét. 4 féle új szabadalom.* A Cosmétique Végátal© kutatói a Jeges Kristályvirágot választották, mivel kivételes életerejéről ismert. Ez a kivonat serkenti a bőrben lévő mTOR fehérjét, ami újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A kettős hatás elérésének érdekében, az akácfagyanta újraindítja a kollagén és a hyaluronsav egybeolvadását újraélesztve a bőr belső struktúráját. Napról napra még a mély ráncok is feltöltődnek. Balzsamos textúrája intenzíven táplálja bőrét. Használja minden este arcbőrén. Bőrgyógyászatilag tesztelt.
Jeges Kristályvirágot és több mint 87%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Az üvegtégely újrahasznosítható, a csomagolás fenntartható erdőgazdaságból származik. Ásványi olaj, színezék és parabénmentes.

tavirozsa86

2021. március 17.

Pár napja vettem ezt a terméket, sajnálattal látom itt, hogy két piros pöttyös összetevője is van, így emiatt nem választanám újra (s emiatt a 2 pont). Viszont könnyen beszívódik, sűrű állagú, de jól kenhető krém és nem hagy nehéz érzetet a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

bAnnaPanna

2019. január 28.

Nagyon szeretem, újra és újra megveszem. Nem vagyok ugyan a célcsoport, de a rendszeres éjszakázások bizony nyomot hagynak. Simább, kipihentebb, egyenletesebb a bőröm, az apró szarkalábakat eltűnteti. Hiányzik ha kihagyom pár napig. Száraz érzékeny tág pórusú bőröm van, nem okoz irritációt, sem pattanásokat. A termékcsaládból csak ezt használom, de így is hatásos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

sziadr

2017. június 9.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Nem vagyok még az "ajánlott korban", de szemlátomást van eredménye, kisimul tőle a bőröm és az apróbb szarkalábak is eltűntek rendszeres napi használat mellett.
Ezen felül nagyon szépen hidratál, nem hagy zsíros érzetet! Nagyon finom illata is van. Ha egy mód van, kuponnal próbálom megvenni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Elkofen

2017. március 24.

Inkább sűrű állagú éjszakai krém a szokásos Sérum Végétal termékcsalád kellemes, visszafogott illatával. Féláras akcióban vettem, úgy igazán megérte. Én nem vettem észre erősebb ránctalanító hatást, mint bármelyik más ránctalanító krémnél. Szépen beszívódik, jól hidratál és az én bőröm nagyon szereti. Az arcom szárazabb részeire (pl. száj környéke) viszont többet kell kennem belőle. A csomagolása szép, letisztult.
igazából ez is ugyanolyan jó termék, mint a Sérum Végétal termékcsalád többi tagja. Csodákat nem művel, nem kimagasló de így is kedvelem. Teljes áron nem venném meg, de 40, vagy 50 %-os akcióban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 24.

Timitami

2017. február 10.

Nagyon jó krém, finom illat, kifejezetten kellemes állag, szépen beszívódik. 3-4 hónapig használtam, kezdetben nem láttam a hatást, de ahogy az Yves Rocher írja, egy hónap után kezdett látszani. Viszont az Elixir 7.9 éjszakai Yves Rocher krém erősebb hatást biztosít a bőrömön, a ráctalanító után azt vettem meg kipróbálásra, és az nekem jobban eltüntenti a ráncaim, amelyek egyébként se nem nagyok, se nem mélyek, de engem már zavartak. Feszesít is, de az Elixir jobban - legalábbis az én arcomat. Azért 4 pont, mert találtam tőle hatásosabbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.