Yves Rocher

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anita, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ráncok ellen a mindennapi fiatalságért. Azonnali tündöklő arcszín a gyöngyházformulának már az első használatkor. 1 hónap után láthatóan kisimítja a mély ráncokat, a bőr hidratált, rugalmas és selymes tapintású lesz.

Angyalkaja

2017. január 5.

Mintát kaptam ajándékba, kellemetlen az illata, és nekem rohadtul irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Mintát kaptam ajándékba, kellemetlen az illata, és nekem rohadtul irritált.

elike

2016. november 23.

Nekem ez a krém sajnos nem jött be, kicsi apró pattanásaim lettek tőle - grízes lett a homlokom. Tetszik az illata, az állaga nekem kicsit sűrű, ha mint nappali krémet értékelem. A fényvédő jó dolog benne.
Dekoltázsra még jó, úgy hogy arra használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Dekoltázsra még jó, úgy hogy arra használtam el.

sweetsensation

2016. november 15.

Ezt a krémet 40 év fölött ajánlják ránctalanításra, nem értem, 20-30 körüliek miért használják. Ennyi idős bőrre egy hidratáló krém már nem elég, ez nem is az, azért zsírosabb állagú, de érettebb bőrre ilyen kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Zsofi23

2016. október 20.

Amióta bejöttek a hűvösebb idők az arcbőröm is érzékenyebb, és ez a krém nagyon jó rá. Gyorsan beszívódott, nem ragacsos, nem maszk szerű, szóval nekem elnyerte a tetszésemet. Ajánlom mindenkinek akinek szárazabb a bőre, de szerintem a zsírosabb bőrűek kerüljék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 26.

Kicsi, 10 ml-es kiszerelés van meg belőle.
Több nem is kell, mert így utazásra pont tökéletes.
Tömény, mű illata van. Ragacsos lesz tőle a fejem, kell neki egy kis idő, amíg beszívódik.
A célnak megfelel, 2-3 napokat kibírok vele. Csak a szárazabb részekre teszek, mert nem igénylek belőle sokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Kicsi, 10 ml-es kiszerelés van meg belőle.
Több nem is kell, mert így utazásra pont tökéletes.

monika1966

2014. július 23.

Nekem nem jött be ez a krém , nagyon nehéz,sűrű . Érdekes az éjszakai változat sokkal könnyebb .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

agi_d

2014. január 27.

Nem rossz, de nekem sajnos túl tömény, csillog tőle az arcom. Télen jobban használható, viszont ha végre elfogy, biztos keresek valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

nikol

2013. május 4.

Végre, hosszú vágyakozás után megvettem magamnak ezt a krémecskét.Nekem fontos volt, hogy ránctalanítson, illetve kicsit egészséges legyen tőle az arcbőr kinézete.Erről a nagyon enyhe gyöngyházfény gondoskodik, de tényleg csak épphogy észrevehető, mert én sem szeretem a csillogó arckrémeket.Szépen beszívta a bőröm, semmi zsíros érzés, pedig elsőre nehéznek tűnik.Ebben a nagy hidegben jó a bőrömnek, de nyáron szerintem már sok lesz, de persze télen eleve nem árt egy kis extra hidratálás.Most mindenképp 5 csillag!
Update: Több hónapi használat után objektív véleményt tudok mondani róla. Télen, abban az igazi kemény hidegben elég jól beszívta a bőröm, de nagyon vigyázni kell a mennyiséggel, (legalábbis az én esetemben)mert ha túl sokat viszek fel, sajnos olyan marad az arcom mintha lemeszeltem volna, és nehezen issza be a bőröm,és ilyenkor valóban eléggé "csillog" is a bőröm.De ha csak nagyon keveset viszek fel, akkor nincs gond, és utána szép puha lesz a bőr, illetve ránctalanító hatása is van tényleg.
Szüneteltettem pár hétig áprilisban, mert kicsit zsírosabb lett a bőröm, és most újra elővettem, ezúttal elég kis piciny mennyiséget, és így jól hidratál, és be is szívódik.Szóval összefoglalva, elég nehéz krém, de amit ígér, azt azért (valamennyire) tudja is.Sajnálom, hogy ebből a családból nem létezik egy könnyebb változat.Valószínű, hogy nyárra egy másik krém után kell néznem.Ősszel visszatérek a használatára.Azért meg nem szeretnék pontot levonni, mert nekem egy kicsit most sok, mert lehet másnak bejön, bőrtípus kérdése!
Update: Tegnap láttam, az Yves Rocher-ben, hogy megjelent a kombinált bőrre való változata is!!! Kézfejen próbáltam ki, sokkal könnyebb krém mint a másik. Illata szerintem teljesen ugyanaz.Azt hiszem nyárra veszek egyet, mert hát muszáj, hogy legyen nekem a krémben egy kis ránctalanító is.:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 4.

Yndre

2013. április 19.

Tényleg nagyon jól hidratál és könnyen beszívódik. Nagyon jó alternatíva vízhiányos, kombinált bőrre. Sűrűbb krémektől gyakran kipattogok, de ezzel nem volt semmi problémám és az illata is kellemes. Nem fénylett tőle a bőröm. Nekem inkább hideg időben vált be vagy amikor extra hidratálásra volt szükségem, mert mindennap kicsit soknak találtam. De ettől függetlenül 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

bheni13

2013. március 24.

Nekem nem jott be ez a krem de ugy latszik bortupustol is fugg mert anyukam azt mondta elete legjobb kreme.
Ebben az arkategoriaban persze volt mar rosszabb is amit hasznaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

Ebben az arkategoriaban persze volt mar rosszabb is amit hasznaltam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.