Yves Rocher

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai arcápoló a ráncok ellen és a ragyogó kisimult bőrért.

A Jeges Kristályvirág kivételes életerejéről ismert. Ez a kivonat serkenti a bőrben lévő mTOR fehérjét, ami újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A rizs növényi kivonata újraindítja a sejtek oxigénellátását felélénkítve a bőr ragyogását. Napról napra a ráncok láthatóan halványodnak. Már 1 hónapos használat után ébredéskor a bőr ragyogása észlelhető nők 81 %-nál. Sima balzsam textúrája táplálja és regenerálja bőrét egész éjszaka.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 4000 Ft, ingyen postával , Eladó: Anitka85
Állapot: Bontatlan, fóliás., Helyszín: --, fizetés: Banki előreutalás, foxpost, ajánlott levélként
HunFairy

2019. június 18.

Update: több mint egy hónap után sem tapasztaltam sem szembetűnő ragyogást sem kevesebb ráncot. Ettől függetlenül a bőröm szereti, szerintem fél áron megéri. Aki aktív összetevőket keres, annak ez a krém kevés lesz.

Keresgéltem az yves rocher krémek között és azért ezt választottam, mert ebben nem találtam sem alkoholt, sem szilikont. Csalódtam a márkában, de ez a krém nagyon bevált. Kb két hete használom minden nap. Az okosok szerint 4 hét kell, hogy el lehessen dönteni, működik-e vagy sem. Két hét után a ráncaim nem simultak, de a szemem alatti karikák enyhültek. Semmit nem változtattam az életmódomon, egyelőre csak a krém hatására tudok gondolni. Megelőlegeztem a csodaszer titulust :D

U.i.: a bőröm kezd átváltani zsírosból normálba

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

U.i.: a bőröm kezd átváltani zsírosból normálba

Euts

2019. január 25.

Nekem bevált, egyenletes lesz tőle a bőröm reggelre, kivasalja a kis ráncokat. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Legadema

2019. január 24.

Mintát kaptam vásárlás után, tehát hosszútávú hatásáról egyenlőre nem tudok beszámolni.
A krém elég zsiros, ami az én száraz bőrömnek kifejezetten jó.
Nem csipi a szememet. ( sajnos már volt ''szerencsém'' nem egy krémnél ezt tapasztalni)
Hamar beszivódik, nem hagy ragacsos érzetet, kellemes érzésű. Nincs olyan érzesem, mintha egy zsiros maszk lenne az arcomon elalvas előtt.
Leginkább száraz bőrrel rendelkezőknek ajánlanám, mivel lehet, hogy zsirosabb arcon nehezebben szivódik be.
Megelőlegezett neki 4*😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

A krém elég zsiros, ami az én száraz bőrömnek kifejezetten jó.
Megelőlegezett neki 4*😊

gmaresz

2018. december 29.

Nagyon kellemes az illata és az állaga is. A bőrömre elég jó hatással volt, a szemem viszont nagyon begyulladt tőle reggelre, pedig elkerültem a szemkörnyéket. Először azt hittem, hogy más miatt, de többször próbálkoztam vele, és mindig ennek a krémnek a használata után égett a szemem hiába mostam le reggel, egész nap úgy néztem ki, mint aki sír. A tesómnak ugyanez volt a panasza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Vikesz

2018. november 22.

Jól hidratál,kimondottan ránctalanító hatást nem tapasztaltam.Reggeli párjával együtt használom.Egy idő után mintha feltelne vele a bőröm,és nehezen szívodik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Krisztimaci

2018. október 30.

Sokkal jobb mint a nappali változata. Kellemes és jó illatú is. Nekem ez nappaliként sokkal jobban funkcionál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

Andi92

2018. július 24.

Mióta kivonták belőle teljesen a szilikont, fura állaga lett, morzsolódik, nagyon nehezen szívódik be :( Így a nappali társát használom éjszakára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

eeew

2018. július 18.

Mindig sikerül akciósan megvásárolnom ezt a krémet. Preventív céllal alkalmazom, ősztől tavaszig. Nyárra túl nehéznek, töménynek bizonyul, de a hűvös hónapokban jól hidratál. Az én bőröm nehezen szívja be, zsíros érzetet hagy, de ez este nem gond. Reggelre mindig puha és egyenletes lesz tőle az arcbőröm. Összességében nekem tetszik, és az ára is baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

vorosz

2018. április 22.

Először a szérumot próbáltam, ahhoz képest ez nehezebben szívódik fel, de kellemes érzést ad, reggelre rugalmas marad a bőröm. Összességében szeretem, a szérummal együtt remekül kiegészítik egymást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

anita6

2018. február 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Hamar beszívódik, kiválóan hidratál, még az extrém esetekben is, nagy hidegben, vagy nyáron napozás után. Ránctalanító hatását annyira nem tapasztaltam, de nem is ezt kerestem benne, hanem egy jó hidratálót, és inkább a ráncok megelőzésére, mintsem meglévő ráncok eltüntetésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Inositol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.